Bodrum SEG Servisi

Bodrum SEG Servisi

Bodrum Seg Servisi beyaz eşyalar konusunda oldukça başarıl cihazlar ortaya çıkaran ve bu anlamda tercih sebebi olan Seg marka cihazların kapsamlı bakımını yapan köklü bir firmadır. İso 9001 belgeli firmamız yılların tecrübesi ile sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktadır. Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz ile herhangi bir arıza durumunda anında bulunduğunuz yere geliyor ve profesyonel anlamda işlemlerimizi tamamlıyoruz. Ayrıca orijinal yedek parça ihtiyacı olursa bunu orijinal Seg yedek parça ile temin ediyoruz.

Buzdolaplarında çok farklı arızalar karşımıza çıkabiliyor. Evap ısıtıcı arızası buzdolapları konusunda karşılaştığımız arızalardan bir tanesi olmaktadır. Buzdolabı performansını direkt olarak etkileyen bu sorunun yanı sıra kit grubu arızası, kart arızası ya da kompresör arızası da görüyoruz. Bodrum Seg Servisi olarak sorunun kaynağını buluyor ve anında onarıyoruz.

Bodrum Seg Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde de pek çok farklı arıza ile karşılaşmaktayız. Mesela rezistans kireçlenmesi, su seviye anahtar arızası, bağlantı nokta arızaları ya da besleme hortumu delinmeleri durumları karşımıza sık çıkmaktadır. Bodrum Seg Servisi olarak bu gibi durumlarda hızla müdahalede bulunarak müşterilerimizi bu sıkıntılı durumdan kurtarmaktayız.

Çamaşır makinesi kazan dönmemesi arızası sık aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesidir. Eğer Seg marka çamaşır makinenizin kazanı dönmüyor ise yıkama motoru, yıkama motoru kapasitörü ya da elektronik kartı arıza yapmış olabilir. Bodrum Seg Servisi ekiplerimiz gerekli kontrolleri gerçekleştirecek ve bir sorun karşısında gerekli önlemleri alacaktır.

Sıcak yaz günlerinde adeta kurtarıcı görevi gören klimalar Seg markası altında pek çok modelde sunulmaktadır. Hemen her alana ve platforma göre klima modeli bulunmaktadır. Klima konusnda bizlere en çok gelen şikâyetler arasında klima soğutmama, ısıtmama, su kaçırma, trafo arızası, fan motoru arızası, filtre tıkanması, lonzier arızası gibi sorunlar vardır. Klimanızın verimli bir şekilde çalışması için Bodrum Seg Servisi teknisyenimiz gerekli tüm teknik ayarlamaları ve kontrolleri gerçekleştirmektedir.

Seg markasının birbirinden donanımlı ve işlevsel televizyonları da sıklıkla tercih edilmektedir. Televizyonlarda da pek çok belirli arıza ile karşılaşabiliyoruz. Bunlar arasında karlanma, ekranın yarısının göstermemesi, ses sorunu, yayın alamama, kablo arızaları, elektrik arızaları, parça arızaları, kumanda arızaları, televizyonun kendi kendine açılması ya da kapanması gibi sorunlar bulunmaktadır. Bodrum Seg Servisi uzman kadromuz televizyon modeliniz ne olursa olsun gerekli tüm bakımı sağlıyor ve cihazınızdaki sorunu hızla buluyor.

Seg marka beyaz eşya ve televizyonlar hakkında aklınıza takılan tüm soruları Bodrum Seg Servisi çağrı merkezimizi arayarak sorabilir, teknik destek taleplerinizi anında iletebilirsiniz. Günün 24 saati aralıksız hizmet vermekteyiz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!