Bodrum Regal Servisi

Bodrum Regal Servisi olarak teknik donanımımızla, eğitimli personelimiz ve dahası haftanın 7 günü 24 saati verdiğimiz hizmet ile Bodrumlıların yanındayız.

Regal ülkemizde en zengin dağıtım ağlarından birine sahip,  beyaz eşya, televizyon ve klima gibi ürünleri ile insanların en fazla tercih ettiği markalar arasında yer alıyor.

Regal, yıllardır bu alanda rüştünü ispatlamış ve bu bağlamda insanların güvenini kazanmış bir marka olarak ürünleri ile pek çok evde kendisini göstermektedir.

Bodrum’da Regal marka ürünleri kullananların yaşayabilecekleri teknik sorunlarda ise Bodrum Regal Servisi olarak biz devreye giriyoruz. Tıpkı markanın yıllardır kaliteli hizmet verdiği gibi biz de teknik destek olarak yıllardır Bodrumlıların ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Öyle ki gece gündüz demeden, bayram tatil demeden sizlerin yardımına koşuyoruz. Bodrum Regal Servisi olarak her türlü eğitimden geçmiş belgeli personelimiz, tam donanımlı teçhizatımız ve ulaşılabilirliğimiz ile fark yaratmayı amaçlıyoruz. Müşteri ağımızın genişliğinden bu farkı ne denli geniş kitlelere gösterdiğimizi anlayabilirsiniz.

Bodrum’da Regal klima, televizyon, beyaz eşya onarım, bakım ve yedek parça temini gibi her türlü detayda biz varız. Bodrum’un neresinde olursanız olun sadece tek bir telefon ile bulunduğunuz yere gelerek en hızlı ve garantili şekilde tamir işlemlerinizi yapmaktayız.

Bodrum Regal Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarınızın mutlaka düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Bunun için siz de bizim müşteri bankamıza eklenerek düzenli bakım servisimizden yararlanabilirsiniz. En ufağından en ciddi sorununa kadar her türlü aksaklıkta bizleri arayabilirsiniz.

Bodrum Regal Servisine bu anlamda güvenebilirsiniz. Eğer parça değişimi yapılacak ise bunu mutlaka Regal’in orijinal yedek parçaları ile yapmaktayız.

Çünkü bizim amacımız sizi anlık değil uzun vadede üründen fayda sağlamanızdır. Beyaz eşya, televizyon ya da klimalarınızda meydana gelen arızalar teknik anlamda doğru bir şekilde yapılmalıdır. Sürekli olarak servis çağırma durumunda kalmak sizi yormakla beraber maddi külfeti de beraberinde getirecektir. Oysa biz Bodrum Regal Servisi olarak sizlere garantili hizmet sunmaktayız.

Yani beyaz eşya, televizyon ya da klimalarınızın uzun vadede çalışmasını garanti etmekteyiz. Bu nedenle Bodrum’da Regal servisi olarak bir fark yaratmaktayız. Beyaz eşyanızla ilgili ortaya çıkan herhangi bir sorunda ya da aklınıza takılan ürününüzle alakalı hemen her şey için rahatlıkla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan müşteri hizmetleri numaramızdan ya da çağrı merkezimizden bize haftanın her günü dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Ufak büyük demeden Regal ürününüzle ilgili her türlü destek ve onarım işleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bodrum Regal servisi tamirini yaptığı beyaz eşya  ürünlerinden klimaların  periyodik bakım sürelerinin kombilerle aynı olup yılda iki kez yaptırılması gerektiğini tavsiye eder.

Regal klimalarda elektrikle çalışan cihazlar olduğu için öncelikle elektrikli kısımları Bodrum Regal Servisi olarak tarafımızdan kontrol edilir. Elektrikli kısımlardan sonra fanlı ve pervaneli kısımlar temizlenir, filtreler temizlenir veya gerekiyorsa değiştirme işlemi yapılır, gaz kontrolü ile işlem neticelendirilir.

Klimalar kış ve yaz sürekli kullanılıyorsa mutlaka içerisinde tozlanma ve tıkanma olacaktır. Bu yüzden bakım sürecinde dikkatli davranılmalı ve tek tek bütün bölümlerine bakılıp gerekli işlem yapılmalıdır. Bunların yanı sıra gaz eksilme gibi bir durum varsa ölçülüp gerekirse Bodrum Regal Servisi tarafından gaz eklenmektedir.

Bakımların en büyük avantajı elektrik tasarrufu sağlamaktır. Bunun yanı sıra bakımdan sonra çalışma gücü yükseldiği için ısı kaybına yol açmamaktadır. Bu da yapılan bakımdan ekonomik olarak kar etmenizi sağlayacaktır.

Bakımlar oldukça önemlidir, cihazlarınızın ömrünü uzatmak için mutlaka beyaz eşya ve klima bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yaptırılmalıdır. Biz Bodrum Regal servisi olarak tüm bu bahsettiğimiz konularda titizlikle çalışmakta ve sizlere en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

Beyaz eşya ürünlerinin başında gelen buzdolabı bulaşık ve çamaşır makinaları tamiratlarınız için de özel olarak görevlendirilmiş çalışanlarımızla sizlerin sorunlarınızı noktalıyoruz. Regal markasına güvenerek satın alan tüketicilerimiz arkalarında iyi bir servis ağının olduğunu biliyorlar. Bodrum Regal Servisi ilimizin her noktasına acil destek verecek şekilde organize edilmiştir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!