Bodrum Protherm Servisi

Bodrum Protherm Servisi kombi, şofben ve kazan sistemlerinde kalitesi ile kendisini ispat etmiş yılların markası Protherm cihazların yıllık bakımlarını ve onarımını garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının karşılandığı bu tip cihazlar mutlaka yıllık bakım isterler. Çünkü zamanla içerisine dolabilecek kir, toz gibi etkenler cihazınızın parçalarında ve çalışmasında sorun çıkarabilir. Bodrum il ve ilçelerinde sizlere tam kapasite hizmet vermekteyiz.

Kombi ve şofbenler konusunda yaşadığınız herhangi bir sorunda Bodrum Protherm Servisi operasyon merkezimize anında ulaşabilirsiniz. Protherm marka cihazlar konusunda uzman ve sertifikalı bir ekibimiz bulunmaktadır.

Bu anlamda sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Ayrıca bir yedek parça ihtiyacında garantili ve orijinal yedek parça temini ile tam işlem sunmaktayız.

Kombilerde elektrik akım dalgalanmalarına bağlı olarak elektronik kart yanma arızası ortaya çıkabilir. Bodrum Protherm Servisi olarak Protherm marka kombilerinizde elektronik kart yanma durumu ortaya çıkmaması için tedbirler alıyoruz.  Çünkü elektronik kart yanması gibi bir durumda cihazınız ne ısı ne de sıcak su sağlamayacaktır.

Kombilerde voltajın düzensiz olması ile kart arızaları ortaya çıkar. Müşterilerimize bu anlamda regülatör kullanmalarını öneriyoruz. Bodrum Protherm Servisi teknik birimimiz Protherm marka kombinize kombi regülatörü montajı yapmaktadır. Bu sayede cihazınız elektrik dalgalanmalarında olumsuz bir şekilde etkilenmeyecektir.

Şofben cihazları ise genellikle elektrik ve gaz tabanlı olduğundan bu tip kaynaklar nedeniyle arıza çıkartmaktadır. Öncelikle cihaza gaz gelmiyorsa cihaz çalışmayacaktır. Gaz bağlantıları kontrol edilmelidir. Ayrıca çakmak kısmında bir arıza söz konusu olabilir.

Gaz memesi tıkanması bir diğer ihtimaldir. Meme değişimi ile bu arızayı ortadan kaldırmak mümkündür. Bodrum Protherm Servisi operasyon merkezimizden yollayacağımız uzman teknisyenimiz ile gerekli tüm işlemler yapılacaktır

Merkezi ısıtma sistemlerinde sık tercih edilen kazanlarda da bir takım sorunla çıkabiliyor. Protherm kazanlarda da görebildiğimiz sorunlardan bir tanesi kazanın istenen ısıya ulaşmama sorunudur. Bunun için öncelikle yakıt besleme süresini artırmalısınız.

Bu işlemden sonra 1-2 saat kadar beklemeli ve durumu gözlemlemelisiniz. Eğer hala sorun devam ediyorsa Bodrum Protherm Servisi ekibimizden profesyonel destek almalısınız.

25 yılı aşkın bir süredir ısıtma sistemleri konusunda çalışan ekibimiz uzman bir kadroya sahiptir. Sizlere tam kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Firmamız İso 9001 belgelidir. Yerinde bakım onarım hizmeti sunduğumuz gibi arızanın boyutuna göre donanımlı atölyemizde de bakım onarım işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bodrum Protherm servisi olarak kurumsal hizmet anlayışını benimsediğimizden fiyat politikamız oldukça uygun ve müşteri memnuniyeti odaklıdır. Kapıda ister kartla ister nakit ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Bodrum için tek numaramızdan ister merkezde ister ilçelerde olun bize günün her saati rahatlıkla ulaşabilir ve Protherm cihazınız konusunda destek alabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!