Bodrum Profilo Servisi

Bodrum Profilo Servisi, Bodrum’da profilo ev aletleri denilince akla ilk gelen, garantili ve kaliteli hizmetleri ile Bodrumlıların bakım ve onarım ihtiyaçlarını gideren donanımlı servis olarak öne çıkmaktadır.

Uzman ekibi ve teçhizatı ile birlikte Bodrum’un her ilçe ve semtinde hizmet veren Bodrum Profilo Servisi olarak bizler rahat ulaşılabilirliğimiz ve 7/24 sağladığımız teknik destek ile fark yaratmaktayız.

Profilo beyaz eşya ürünleri bildiğiniz gibi Türkiye’nin en ünlü ve en sık tercih edilen markalarından bir tanesidir. Son teknoloji, rahat kullanılabilir ürünleri ile adından söz ettiren Profilo geçmişten günümüze evlerimizde daima kendisine yer bulmuştur.

Profilo Bodrum Geniş Servis Ağı

Profilo ürünleri gibi onun servis ağı da oldukça geniştir. Bodrumluların Profilo ürünlerinde yaşadıkları herhangi bir teknik sorunda yardımına koşan Bodrum Profilo Servisi bunlardan bir tanesidir.

Bizler dünden bugüne önce insana hizmet mantığı ile çalışmakta olup yaptığımız işlerin daima arkasında olmuşuzdur. Eğitimli, donanımlı personelimiz, hızlı ulaşım ve kaliteli, kalıcı çözümler ile siz Bodrumlıların her türlü beyaz eşya kombi ve klima ürünlerinde yaşadığı sorunları ortadan kaldırmışızdır.

Profilo’nun sayılamayacak kadar çok ürünü bulunmaktadır. Bunlar arasında beyaz eşya, su ısıtıcıları, elektrikli süpürge, şofben, televizyon gibi her gün sıklıkla kullandığımız ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler her ne kadar teknik anlamda kusursuz bir şekilde dizayn edilse de elimizde olmayan sebeplerden ötürü arızalanabilmektedirler.

Bu sebeple rutin bakımlarının aksatılmadan yapılması son derece önemlidir. Çünkü rutin bakımları yapılmayan özellikle elektronik ürünler bir süre sonra teknik arızalar ortaya çıkarabilirler. Bu gibi olumsuz durumlar sizi bir tatil gününde de yakalayabilir veya gecenin yarısı da.

Buna meydan vermemek adına bizlerden yani Bodrum Profilo Servisinden dilediğiniz teknik desteği alabilirsiniz. Müşteri kaydı oluşturduğunuz takdirde sizlerin arzusu doğrultusunda belirli zamanlarda cihazlarınız için rutin kontrol sağlayabiliriz.

Bu anlamda herhangi bir teknik sorun yaşamak durumunda kalmazsınız. Ayrıca donanımlı personelimiz arıza giderilmesi hususunda Profilo’nun orijinal yedek parçalarını kullanmaktadır. Yani fason ürün, yan sanayi yede parça asla kullanmamaktayız. Bu sebeple içiniz rahat bir şekilde bizden yardım talep edebilirsiniz. Zaten bu sebeple sizlere onarım sonrası 1 senelik garanti vermekteyiz. İşi yapış tarzımıza ve kalıcılığına güvendiğimiz için size bu garantiyi vermekteyiz.

Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabınız yeteri kadar soğutmuyorsa, klimanızdan dilediğiniz verimi alamıyorsanız, ocaklarınızda bir problem yaşıyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tüm Profilo ürünlerinde aklınıza gelebilecek tüm teknik desteği sizlere sağlamaktayız.

Web sitemizde bulunan müşteri hizmetleri numaramızdan ya da GSM operatörümüzden dilediğiniz saatte bizlere ulaşabilir ve teknik destek talep edebilirsiniz.

Tam donanımlı bir atölye yapısının hem bakım hem de onların konusunda ihtiyaç sahipleri için müthiş bir performans adresi olduğunu söyleyebiliriz. Altyapıya yaptığı yatırımlarla beraber bunca zaman farkını göstermiş olan Bodrum Profilo Servisi bu bölgede inanılmaz derecede kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Kaliteli ve kullanışlı bir atölye ve destek hizmetinin yanı sıra personel burada çok büyük önem taşımaktadır. Sertifikalı personeller aynı zamanda nezaket kurallarını çok iyi biliyor ve yaklaşım konusunda insanları gerçekten memnun ediyor.

Kendi bünyesinde bulundurduğu 24 saat göreve hazır olan nöbetçi personel ile birlikte firmanın servis hizmeti gerçekten en üst boyutlara gelmiş durumda. Hizmet ve parça garantisi bir yıl olarak belirlenmiş olan Bodrum Profilo Servisi anında çözüm ve hızlı sorun giderme noktasında çok iyi çalışmalara imza atıyor.

Garanti başlangıcı esnasında almış olduğunuz ürünü kesinlikle kendinize açmayın ve servis bekleyin. Bu işlemleri mutlaka gerçekleştirin, aksi halde garanti kapsamından faydalanma noktasında bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!