Bodrum Miele Servisi

Bodrum Miele Servisi

Bodrum Miele Servisi beyaz eşya konusunda Miele markasını tercih eden Bodrum sakinlerinin yıllardır olduğu gibi yardımına koşmaya devam ediyor. Üstelik bunu yaparken işlemlerini servis garantisi adı altında yapıyor. Alanında her biri uzman teknisyenlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Miele marka beyaz eşyalar hem mutfaklarda hem de banyolarda yoğun bir şekilde kullanılıyorlar. Yıllık bakımları dahilinde beyaz eşyalarınız sorun çıkarmadan çalışmaktadır.

Bodrum Miele Beyaz Eşya Servisi

Miele marka beyaz eşyalarınıza bakım yaptırmak ve olası sorunları önceden tespit edip önlem almak istiyorsanız Bodrum Miele Beyaz Eşya Servisi uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz. Çamaşır, bulaşık ve kurutma makineleri gündelik işlerde en çok ihtiyacı karşılayan cihazlardır. Ancak pek çok elektronik parçadan oluştuğu için bu cihazların ne zaman bir arıza vereceğini görmek zordur. Bu sebeple sizler için önlemleri ekibimiz almaktadır.

Bodrum Miele Deep Freeze-Soğutucu Servisi

Mutfaklarda en sık kullanılan beyaz eşyalardan birisi deep freeze dediğimiz soğutuculardır. Deep Freeze’lerin gıdaları bozulmadan saklaması için kesinlikle içerisine ısı almaması gerekir. Eğer içeriye ısı girerse karlanma ortaya çıkacaktır. Bu vesile ile soğutma işlemi gerçekleşmeyecektir. Genellikle karlanma cihazın üst kapak fitillerinin eskimesi ile karşımıza çıkan bir durumdur.

Kapı fitilleri eskidiği takdirde cihaz içeriye ısı alacak ve karlanma oluşacaktır. Fitiller değiştirildiği takdirde gıdalarınızı 12 ay boyunca sorunsuz saklamanız mümkün olur. Bodrum Miele Servisi operasyon merkezimizden randevu alarak dondurucunuza bakım yaptırabilirsiniz.

Bodrum Miele Çamaşır Makinesi Servisi

Banyolarda kullandığınız çamaşır makineleri de bazı durumlarda arızaya geçebilirler. Çamaşır makinesi çekmecesinden köpük taşması ile ilgili bizlere pek çok soru gelebilmektedir. Makinenize birkaç defa su aldırıp boşaltarak gerekli temizliği yapabilir ve bu sorundan kurtulabilirsiniz. Makinenizin hangi tür deterjanla daha verimli çalıştığı hakkında bilgiyi Bodrum Miele Servisi ekiplerimizden öğrenebilirsiniz edinmelisiniz.

Mutfaklarda yoğun olarak kullanılan bir diğer beyaz eşya fırınlardır. Fırınınızdan daha iyi verim almak istiyorsanız doğalgaz dönüşüm memelerini kontrol ettirmenizde fayda vardır. Bodrum Miele Servisi kiplerimiz doğalgaz dönüşüm memeleri kontrollerini sağlayarak performansı maksimumda artırıyorlar.

Bodrum Miele Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşıklarınızı yıkadığınız Miele bulaşık makinelerinizde ise düşük ısılı programda yıkama yaptığınızda bir takım ağır yağlar çıkmayabilir ve leke bırakabilir. Bu sebeple Bodrum Miele Servisi teknisyenlerimiz 50 derecenin üzerinde program kullanmanızı öneriyor.

Pervanelerin tıkanmış olması da bulaşıkların iyi yıkanmamasının bir başka sebebi olabilir. Pervaneler verimli bir şekilde çalışmaz ise su püskürtme işleminde sorun çıkabilir. Bodrum Miele Servisi olarak yıllık bakımlar dahilinde bulaşık makinenize gerekli bakımları sağlamaktayız.

Miele marka tüm beyaz eşyalarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alanında uzman eğitimli ve sertifikalı bir teknik ekibimiz bulunmaktadır. Bodrum semt ve mahallelerinde bulunduğunuz yere anında geliyor ve karşılaştığınız sorunu garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Bodrum için tek numaramızdan günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!