Bodrum Midea Servisi

Bodrum Midea Servisi

Bodrum Midea Servisi, Bir klima servisinden ne bekliyorsanız hepsini karşılayan servisimiz klimalarınızın hayatınızda ne kadar çok yer kapladığının ve sizin gündelik yaşamınızda sizi ne kadar rahatlattığınız farkındadır.

Bodrum Midea Klima Servisi

Son yıllarda klimaların maliyetinin düşmesi üzerine klima kullanımı oldukça yaygın bir biçimde olduğu için bunun yanında getirdiği durum ise klima servislerine olan ihtiyacın artmasıdır. Klima servisleri montaj işlerinde baştan savma işler yapıp onarım işlerini anlamsızca uzatıp siz müşterilerimizin canını sıkmaktadır.

Midea klima servisi siz müşterilerimizin bütün sıkıntılarında sizin yanınızda olup siz müşterilerimize en iyi hizmeti yıllardır vermektedir. Klima servisimiz, klimanızın periyodik bakımı, arıza durumunda onarımı, en iyi şekilde montaj ve bozulduğu takdirde size parça temini gibi hizmetlerin hepsini sorunsuz bir biçimde yapmaktadır.

Onarım işlemlerini yapan teknikerlerimiz siz müşterilerimize en kısa sürede çözüm sunup işinizi hiç bekletmeden ve gereksiz zaman kaybetmeden yapmaktadır. Yetkili servisimizin her zaman hedefi müşteri memnuniyeti olduğu için işini aşkla yapan personellerimiz ve eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Montaj işlemlerinde çok dikkatli olan ekibimiz sizin klimanıza hiç zarar vermeden hatta en ufak deform yaratmadan montaj işlerini en kaliteli şekilde gerçekleştirmektedir. Klimanızı monte ederken bir dikkat ettiğimiz durum ise monte edileceği bölgeye mümkün olduğunca az hasar verip ve az tesisat borusu kullanıp estetik açısından eviniz veya iş yerinizin hangi bölgesine yapılacak ise orayı bozmadan yapmaktadır.

Eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız siz müşterilerimiz aradığı takdirde sizin sorunuzu en kısa sürede tespit edip en hızlı şekilde hiç boş zaman kaybettirmeden çözüme kavuşturmaktadır. Daha iyi hizmet almak için sadece bir telefon uzağınızdayız.

Midea Klima Çalışıyor Fakat Isıtma ve Soğutma performansı düşük veya Hiç Yok

 • Tesisat boruları kontrol edilir, kaçak olma ihtimali oldukça yüksektir. Kaçağın olduğu yer tespit edilir ve kaynak yapılır.
 • Çek valflerde kaçırma olabilir. Kontroller sağlanıp arıza giderilir.
 • İç üniteye gerekli kontroller yapılır. Özellikle en sık karşılaştığımız durumlardan biri olan iç ünitedeki filtrede toz, kir birikmesidir. İç ünite vakumlanarak temizlenir ve arıza giderilir.
 • Montajdan kaynaklanan dış ünitenin önünün kapalı olması performansı ciddi miktarda etkilemektedir. Montajdan kaynaklanan sıkıntılar giderilir böylece arıza giderilmiş olur.
 • İç ünite veya dış ünitede hava geçişi olan yerlerde hava akışını zora sokan cisimlerin olması performansı kötü etkilemektedir. Bu durumda cisimler çıkarılarak eski performansına geri döndürülür.
 • Gaz kaçağı da etkilemektedir. Gaz kaçağı ekiplerimizce tespit edilip kaynak yapılıp arızanın giderilmesi sağlanmaktadır.

Midea Klima Çalışmıyor

 • Klimanın çalışmamasının basit bir sebebi klimanıza elektrik gitmemesidir. Klimanızın bağlı olduğu şebekeye ve şebekenin bağlı olduğu prize bakarız. Şebekedeki gerilim sağlanıp arızayı gideririz.
 • İç ünitenin çalışma göstergesine bakılıp veya zamanlayıcısının çalışıp çalışmadığına bakın bazen ünite kapandıktan kısa bir süre sonra açılmaya çalışırsa klima çalışmama şansı vardır. Bu durumda klimanın modu değiştirilir ve yaklaşık 3 dakika beklenilir.
 • Klima çalışmıyor ise bakmanız gereken diğer bir durum; klimanız eğer uzaktan kumandalı ise kumandasında bir problem olabilir kumandaya gerekli kontroller sağlanıp gerekirse değiştirip arızayı gideririz.

Midea Klima Çok Sesli Çalışıyor

 • Klimanın fa motoru ya da rulmanlarından kaynaklanabilecek bir problem olabilir. Bu durumda fan motoru kontrolü sağlarız, eğer fan motoru zarar görmüş ise servisimiz orijinal yedek parça temin edip fanınızın motorunu değiştirir ve arızayı gideririz
 • Kompresörde bir takım mekanik problemler olabilir. Kontroller sağlanıp gerekirse yenisi ile değiştirip arıza gideririz.
 • Ses iç üniteden geliyor ise toz filtresi çok kirlenmiş olabilir. Toz filtresi temizlenir gerekirse yenisi ile değiştirilir.
 • Fan motor yataklarında deformasyonlar oluşmuş olabilir. Gerekli kontrollerden sonra değişmesi gerekebilmektedir.
 • Fan kanatlarına bakılır, kanatlarda hasar olma şansı vardır, kontroller sağlanıp arıza giderilir.

Gibi klima arızalarının daha yüzlercesi var ve midea klima servisi bu arızaların hepsini sorunsuz ve kaliteli bir biçimde gerçekleştirmektedir.

Bodrum Midea Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisleri genel olarak size büyük sıkıntılar yaratmaktadır. Montaj işlerini çok fazla baştan savma yapan servisler ileride beyaz eşyanıza montajdan kaynaklık yüzlerce sıkıntı yaratmaktadır. Eğer montaj doğru yapılmaz ise beyaz eşyanızın performansı düşecektir veya çok ciddi arızalara sebebiyet vermektedir.

Beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, montaj ve parça değişimi gibi işlemlerinin hepsini sorunsuz yapan midea beyaz eşya servisi beyaz eşyalarınızla ilgili bütün sıkıntılarınızda sizin yanınızdadır. Eğitimli teknikerlerimiz ve çağrı merkezi çalışanlarımız siz müşterilerimize en iyi ve en hızlı hizmeti sorunsuz biçimde yıllardır vermektedir.

Bodrum Midea Elektronik Eşya Servisi

Elektronik eşyalarınız çok kırılgan ve bozulmaya müsaittir. Servisimize en çok televizyonla ilgili işler gelmektedir. Elektronik eşyalarınızın başına bir şey geldiğinde onu halledecek bir servis aramaktasınız. Bu durumda midea elektronik eşya servisi sizin daima yanınızdadır.

Bir telefon uzağınızda olan servisimiz sadece alo dediğinizde aynı gün içerisinde size hizmet vermektedir. Elektronik eşyalarınızın bakım, onarım, parça değişimi gibi işlemlerini sorunsuz bir biçimde yapan servisimiz uzman teknikerleri ve deneyimli çalışanları ile birlikte en hızlı biçimde güvenilir bir hizmeti sunmaktadır. Yıllardır sadece müşteri memnuniyeti için çalışan servisimiz bir alo dediğinizde aynı gün içerisinde kapınızda olup siz müşterilerimize en iyi ve kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!