Bodrum Lambert Servisi

Bodrum Lambert Servisi şubemiz Bodrum sakinlerine kombi bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Kurmuş olduğumuz uzman kadromuzla birlikte kombi cihazlarınızın bakım ve onarımını güvenle yaptırabilirsiniz.

Bodrum Lambert Kombi Servisi

Uzman kadromuz Lambert marka kombi cihazları için gerekli tüm eğitim ve sertifikaları almış kişilerden oluşmaktadır.

Rutin Bakım Hizmeti

Kombi cihazları periyotları sık olmamakla beraber belli başlı rutin bakım görmelidir. Hermetik veya yoğuşmalı kombi cihazları için detaylı bakım periyodu genelde yılda bir şeklindedir. Üretici firmanın talimatlarına göre bu süre cihazdan cihaza değişiklik gösterebilir.

Kullanım talimatlarına tam olarak hakim değilseniz Bodrum Lambert Servisi şubemizden destek alabilirsiniz.

Su Değişim İşlemi

Yıllık bakımlarının yanı sıra hermetik ve yoğuşmalı kombiler için su değişim işlemi de oldukça önemlidir. Bu işlem iki yılda bir yaptırılmalıdır. Daha kısa sürelerde yaptırmak fayda sağlamayacağı gibi kombi tesisatının paslanmasını da hızlandıracaktır.

Kombi cihazınızın su değişim işlemi sadece Bodrum Lambert Servisi teknisyen ekibimiz tarafından yapılmalıdır.

Yoğuşmalı veya hermetik kombi cihazları oldukça yüksek güvenlik seviyesine sahip cihazlardır. İnsan sağlığını kötü etkilememesi için dikkat edilmesi gereken tek husus tahliye hortumundan çıkan sudur. Bu su zehirlidir. Temas etmemeniz gerekmektedir.

Tahliye musluğu kullanmanız ise bu bağlamda oldukça önemlidir. Tahliye musluğunuzun arızalanması veya bulunmaması durumunda Bodrum Lambert Servisi şubemizden destek alabilirsiniz.

Bakımlar sırasında pek çok parça temizlenir ve muayene edilir. Yanma tanklarının temizlenmesi gibi işlemler sadece uzman kişilerde doğru bir şekilde yapılabilmektedir.

Özellikle yanma tankının ustaca temizlenmesi cihazınızın verimli ve randımanlı bir şekilde çalışmasına yardımcı olacaktır.

Her adımda detaylı parça ve masraf bilgisi veren ekibimiz bu işlemi sizlerin onayı alarak hızlıca yapacaklardır.

Kombi bakımı sırasında yapılan dış muayene ile kullanıcıya da birkaç arıza belirtisinin tespiti tarif edilir. Bu arıza tespitlerini bilmek ise cihazınızın ömrünü uzatmak için erken önlem alma şansını sağlayacaktır. Örneğin cihazınızın normalden fazla sesli çalışmasını göz ardı etmemelisiniz.

Bu sıkıntıyı gözlemlediğiniz anda çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Zira cihazın gürültülü çalışması atık gaz tahliye fanın veya sirkülasyon pompasının arızalanmasından kaynaklanabilmektedir.

Bir kombi cihazındaki parçaların tümü kusursuz olduğu takdirde cihazınız çok uzun süreler randımanlı bir şekilde çalışmayı sürdürecektir.

Parçaların bu kusursuzluk derecesinde olması ise tarafımızca sağlanmakta ve garanti edilmektedir. Çekinmeden ücretsiz destek hatlarımızı arayabilirsiniz.

Kombi cihazınızın çalışması sırasında alev renginin sarı veya turuncu olduğunu görmeniz halinde cihazı kapatmalısınız. Bu renk değişimi cihazın gazı yakamadığının bir işaretidir.

Gaz zehirlenmesine varan sonuçlarla karşılaşmamak için şubemizden destek almanız gerekmektedir.

Bodrum Lambert Servisi ekiplerimiz yürütülecek olan her çalışmada sizlere fiyat bilgisi verecektir. Yaptıracağınız her işlemde bilgi almak en büyük hakkınızdır. Bu bilgilendirme işlemi ise siz talep etmeden gerçekleştirilecektir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!