Bodrum Kombi Servisi

Bodrum Kombi Servisi

Bodrum Kombi Servisi kombilerinizin marka fark etmeksizin her türlü bakımını sağlayan aynı zamanda yedek parça ihtiyacını gideren yılların deneyimli firmasıdır. 20 yılı aşkın süredir Bodrum ilimizde her marka ve model kombi bakımını üstlenmekteyiz. Kombiler gece gündüz demeden yoğun bir şekilde kullanılan cihazlar olduklarından ne zaman arıza çıkaracakları da bilinmemektedir. Firmamız hangi ilçe ya da semtte olursanız olun kombinize yıllık bakımı, temizliği ve yedek parça montaj işlemini başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Kombiler bazen elektrik ya da parça kaynaklı sorunlardan ötürü arızalanabilirler. Gün içerisinde kombilerle ilgili pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Kombinin gürültülü çalışması bunlardan bir tanesidir. Kombilerin ses yapması pek çok nedene bağlı olarak gelişebilir. Kombi ısındıkça ses çıkarıyorsa sorun eşanjörde olabilir. Eşanjörün kireç bağlaması ile ses çıkabilir. Bodrum Kombi Servisi teknisyenimiz eşanjör kontrolünü sağlayacaktır.

Bacalı kombilerde ise ses sorunu pompaya bağlı olarak çıkabilir. Pompa temizliği bu anlamda önemlidir. Şayet gerekiyor ise pompa değiştirilmesi gerekebilir. Sizlere kombi markanız ve modeliniz ne ise o markada orijinal yedek parça sunmaktayız. Bodrum Kombi Servisi uzman personelimiz orijinal pompa montaj işlemini sağlayarak cihazınızdaki ses sorununu ortadan kaldıracaktır.

Kombinin ısındıkça tesisattaki su basıncının artması sorunu karşımıza sık bir şekilde çıkan bir diğer durumdur. Bunun nedeni büyük ihtimalle genleşme tankındaki azot gaz basıncının yeterli olmaması ile ilgilidir. Kombiye ibre 1,5 derece olacak şekilde hava basılmalıdır. Tank arızalı ya da delinmiş ise mutlaka onarımının vakit kaybetmeden yapılması gerekir. Yapılacak kontroller neticesinde eğer onarımı yapılamayacak düzeyde bir hasar saptanırsa yine orijinal yedek parça değişim işlemi Bodrum Kombi Servisi ekibimiz tarafından garantili bir şekilde yapılacaktır.

Bodrum Kombi Servisi personelimiz gezici servis araçları ile şehrin her yanına hizmet götürmektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile gece gündüz demeden sizlere yardımcı olmaktayız. Bodrum bölge merkez servisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler servisimizin bir yıllık garantisi kapsamındadır. TSE standartlarında hizmet sunan firmamız personeli tüm kombi marka ve modelleri konusunda gerekli eğitimi almış kişilerdir.

Kombi teknik personelimiz sertifikalı olmakla beraber yıllarını bu işe vermiş yetkin kişilerdir. Günün hangi saati olursa olsun tek telefonunuz ile kapınıza gelmekte ve kombinizdeki sorunu çözmektedir. Bodrum Kombi Servisi olarak uygun fiyat politikası uygulamaktayız ve böylelikle müşterilerimizi zor duruma sokmamaktayız.

Kapıda nakit ya da kartla ödeme seçenekleri sunmaktayız. Ayrıca aklınıza kombiniz ile ilgili takılan sorular olduğunda müşteri temsilcilerimize tek numaramızdan ulaşarak sorularınızı yöneltebilirsiniz. Bodrum ilimizde ilçe ve semt fark etmeksizin sunduğumuz hizmetlerimizden dilediğiniz an yararlanabilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!