Bodrum Klima Servisi

Bodrum Klima Servisi klimalar konusunda aklınıza gelebilecek her türlü arıza onarım, parça bakım ve değişimini sizler için hızlı, garantili ve ekonomik bir şekilde yapan alanında öncü bir firmadır. Klimalar özellikle bahar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandığından bu mevsimler gelmeden önce gerekli tüm bakımlarının yapılması önemlidir.

Fakat elektrikle çalışan cihaz olduklarından bazen klimalarda beklenmeyen arızalar kendisini gösterebiliyor. Bu gibi durumlarda Bodrum merkez ve ilçelerde hızlı ve garantili hizmet almanız önemlidir. 25 yıllık bir deneyim ile sizlere hiçbir gecikme yaşatmadan klima bakım ve onarım hizmetini Bodrum Klima Servisi olarak garantili bir şekilde sunmaktayız.

Klimalar konusunda günlük pek çok şikâyet alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi klimanın koku yayma problemidir. Bu durum marka ya da model fark etmeksizin ortaya çıkabilir. Aslında klimanız koku yaymamaktadır. Klimanız hava sirkülasyonu ile ortamdaki havayı emip geri verir.

Bu da klimanız kokuyormuş izlenimi verir ancak doğru cevap klimanızın zaten içeride sinmiş olan kokuyu geri verdiğidir. Kokularda genellikle yağ gibi, sigara kokusu gibi ağır kokular ortaya çıkmaktadır. Ayrıca halı parçacıkları, toz, kâğıt parçaları ve daha pek çok gözle görülmeyen ufak cisimler kokuya neden olabilirler. Koku konusunda sizlere Bodrum Klima Servisi destek birimlerimiz yardımcı olmaktadır.

Klimanızda koku sorunu ile başa çıkma adına servis olarak evinizi sık sık havalandırmanızı öneriyoruz. Ayrıca klimanızın filtre temizliğine önem göstermelisiniz. Klima filtreleri aksatılmadan temizlenmelidir. Filtre temizliğini yıkayarak ya da elektrikli süpürge ile yapabilirsiniz. Ancak aklınıza takılan bir durum olursa Bodrum Klima Servisi operasyon merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Klimaların yeteri derecede soğuk ya da sıcak hava vermemesi sık karşılaştığımız sorunlar arasındadır. Böyle bir durumda fan motoru ya da kompresöründen kaynaklı bir durum oluşmuş olabilir. Bu iki önemli kısımda meydana gelebilecek bir aksama, tekleme klimanızda performans sorunları ortaya çıkarabileceğinden Bodrum Klima Servisi ekiplerimizden bu konuda uzman desteği alabilirsiniz.

Klimada yeterli soğutma performansı sağlanamama nedenlerinden bir tanesi de klimanızın programının iyi ayarlanmamasıdır. Kumandanızdan mevsim modunu doğru bir şekilde ayarlamanız gerekir. Ayrıca klimanızı sürekli kapatıp açmak yerine standart bir seviyede çalışmasına izin vermeniz hem elektrik tasarrufu açısından hem de verim açısından yararınıza olacaktır.

Klimanızın mevsim ayarlarını yaptığınız halde cihazınızdan verim alamıyorsanız Bodrum Klima Servisi müşteri temsilcimiz ile irtibata geçerek teknisyen desteği alabilirsiniz. Bodrum için günün 24 saati hizmet veren gezici servis araçlarımız bulunduğundan bizlere saat fark etmeksizin rahatlıkla ulaşabilir ve garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!