Bodrum İmmergas Servisi

Bodrum İmmergas Servisi

Bodrum İmmergas Servisi, kombi konusunda lider markalardan bir tanesi olan İmmergas markasının Muğla’daki en geniş hizmet ağına sahip servisidir. Yıllardır İmmergas kombi kullanıcılarına kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz.

Kombiler özellikle kış aylarında ısınma ihtiyacı adına sık kullandığımız cihazlardır. Ayrıca sıcak su ihtiyacımızı da karşıladığımız kombilerden tam performans almak istiyorsak yıllık bakımlarını mutlaka yaptırmamız gerekir. Yıllık bakımları yapılan kombilerde genellikle herhangi bir sorunla karşılaşılmaz.

İmmergas kombilerinize yıllık bakımlar servisimiz tarafından kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.Kombilerde rutin olarak aldığımız bir takım arızalar bulunmaktadır. İmmergas kombilerinizde de bu arızalarla karşılaşmak mümkündür.

Örneğin kombiniz önce çalışıyor ancak sonra arızaya geçiyorsa nötr ve faz yanlış bağlanmış olabilir, kontrol edilmelidir. Eğer kombiniz çalışıyor ancak petekler gereğinden fazla ısınıyor ise tesisat borularında bir tıkanma söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir.

Sıcak su açıldığında kombi arızaya düşüyor ve hata veriyorsa akış anahtarı kontrol edilmelidir. Ayrıca diyafram delinmiş de olabilir. Kontrolleri sağlanarak onarımı yapılmalıdır. Kombinizde rahatsızlık düzeyinde bir ses sorunu yaşıyorsanız fanlarınız kirlenmiş demektir. Temizliğinin yapılması gerekir. Bodrum İmmergas Servisi ekiplerimiz kombi temizliğini sizin için yapacaktır.

Kombiniz ayarladığınız konumda durmuyor ve sürekli ayarı değişiyor ise sensör ya da ayar düğmesinde bir arıza ortaya çıkmış demektir. Gerekli görüldüğünde yedek parça değişimi yapılmalıdır. Kombi ısındıkça tesisattaki su basıncı da artıyor ise genleşme tankında bir arıza ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir.

Genleşme tankındaki azot bitmiş olabilir. Ayrıca genleşme tankı yırtılmış ya da denlinmiş de olabilir. Bodrum İmmergas Servisi uzman ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak onarımı gerçekleştirecektir.

Servisimiz kombi bakım hizmetini sizlere en hesaplı şekilde vermektedir. En iyi servis ödülüne layık görülmüş olan Bodrum İmmergas Servisi firmamız sizlere garantili hizmet vermekte bu anlamda onarım sonrası bir yıl boyunca servisimiz garantisi kapsamında olmaktasınız.

Servisimiz tam donanımlı bir atölyeye sahiptir. Son model test cihazları ile kombinize gerekli testleri yaparak tam kapasite onarımın gerçekleştiğinden emin olmaktadır.

Kombi yıllık bakım, orijinal parça değişimi, yerinde arıza tespit ve onarımı ile sizlere İmmergas konusunda tam kapsamlı bir hizmet vermekteyiz. Bizlere Bodrum için tek numaramızdan ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile tüm ilçe ve semtlere gitmekteyiz.

Ekibimiz İmmergas cihazlar konusunda eğitimli ve sertifikalıdır. Kapıda kartla ya da nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Kombinizde ortaya çıkabilecek en ufak arızada dahi bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Bodrum bölgesinde İmmergas cihazlar konusunda uzman bir ekip arıyorsanız dilediğiniz an arayabilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!