Bodrum ECA Servisi

Bodrum Eca Servisi  Bodrum’da oturan Eca kullanıcılarının teknik manada herhangi bir sıkıntıya düşmemeleri için 24 saat telefon başında… Eca markasının tüm teknik özelliklerini bilen ve tüm modellerinin iç ve dış aksamlarını tanıyan teknik personelimiz ile yerinde arıza tespiti ve onarım imkânından yararlanabilirsiniz. Üstelik saatlerce bekleme diye bir sorun da olmayacak.

Çünkü Eca’nın donanımlı servisi olarak bizler gezici araçlarımız ile anında yardımınıza koşuyoruz. Hemen her elektrikli çalışan üründe olduğu gibi Eca ürünlerinde de arıza ya da problem yaşayabilirsiniz. Bunlar doğaldır. Önemli olan hızlı ve zamanında müdahale ile size zamanınızın kaybolmamasıdır.

Mesela kombi ısındıkça kalorifer tesisatındaki basıncın artması bazı Eca kullanıcılarını paniğe sokmaktadır. Cevabı ise genleşme tankındaki azot gaz basıncının yetersiz olmasıdır.

Basınç ibresinin 1.5 olmasına dikkat edilmelidir. Ne daha aşağı ne daha yukarı olmalıdır. Hava basabilirsiniz. Fakat genleşme tank mebranı delinmiş ise hemen bizimle irtibata geçmelisiniz. Orijinal yedek parça hizmeti ile sizi bu durumdan anından kurtaracağız.

Kombinin çalışmasını takiben 10 saniye sonra arıza hatası veriyorsa besleme kablosundaki nötr ve faz büyük ihtimalle yanlış bağlanmıştır. Fişli bir bağlantıya sahip iseniz fişi ters çevirip yeniden takmayı deneyiniz.

Eğer problem hala çözülmediyse gaz valfinden kaynaklı bir sorun olabilir. Bodrum Eca Servisi olarak bizleri aradığınız takdirde Eca uzman teknisyenimiz arızanın neden kaynaklandığını bularak gerekli önlemleri alacaktır.

Bodrum Eca Servisi olarak bizlere sorulan bir soru da klimalarla ilgilidir. Klimanın çalışmaması durumunun ortaya çıktığı ve bu konuda ne yapacaklarını soran müşterilerimiz oluyor.

Klimanın çalışmasını engelleyici pek çok sorun ortaya çıkmış olabilir. Klimaya elektrik gitmiyorsa ya da klimaya elektriğin gitmesini engelleyici bir sebep varsa klimanız çalışmayacaktır.

Sigortalar genellikle bu konuda en çok fire veren yerdir. Kontrol edebilirsiniz. İç ünitenin çalışma göstergesini kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Zamanlayıcı ünite kapatıldıktan sonra açılmaya çalışıyorsa klimanız da açılmayacaktır. Klimanın kış ya da yaz modundaki değişikliklerde 3 dakika kadar beklemeniz gerekmektedir.

Uzaktan kumandalı bir klima kullanıyorsanız kumandanın algılayıcısında bir sorun olabilir ya da pilleri bitmiş olabilir.

Kumandanızı da kon trol etmenizi öneririz. Bu tip detaylar ürün montajında size verilen kullanım kılavuzunda da bulunmaktadır. Teknik konuda yaşayacağınız her türlü sorun için Bodrum Eca Servisi 24 saat yanınızda.

Zamandan, ekonomiden tasarruf etmek, anında hızlı çözüm ile işlerinizin aksamamasını istiyor iseniz Bodrum için tek numaramız olan irtibat numaramızdan bizi arayabilirsiniz.

Bodrum Eca Servisi uzun yıllardır olduğu gibi günümüzde de hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. ECA Türkiye’nin yarım asıra yakın bir süredir tanıdığı ve yaygın satış mağazaları ve servis ağları ile ağırlayıp misafir ettiği bir markadır. ECA markasının yüksek kalitesi ve marka değeri nedeniyle yıllarca Türkiye piyasasında barınabilmiş olan markanın bugün geniş bir müşteri portföyü bulunmaktadır.

ECA sadece satış mağazaları ile yaygınlaşmış ve Türkiye’yi bir ağ gibi kuşatmış markalardan değildir. Bodrum Eca Servisi gibi servisleri ile de Türkiye’nin bütün şehirlerine yayılmış ve ECA’nın satıldığı her yerde müşterilerinin servis ihtiyacını karşılamayı başarmış bir firmadır.

ECA’nın yaygın servis ağı Bodrum’da da kendini müşterileri ile buluşturmuş ve ECA ürünlerinin servis hizmetlerini yapmaya başlamıştır. Açıldığı tarihten itibaren öneli bir iş potansiyeline ulaşmayı başarmış olan Bodrum ECA Servisi, Bodrum genelinde olup da ECA markasını taşıyan tüm elektrikli eşyaların bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.

  • Bodrum Eca Servisi
  • Eca Kombi Servisi
  • Eca Şofben Tamir Ve Onarımı

Bodrum ECA Servisi, rutin bakım, kontrol ve onarım faaliyetlerini teknik kadro ve uzman personeli ile gerçekleştirmektedir. Servise teslim edilen ECA marka ürünler kısa sürede tamir edilmekte, bakımı yapılmakta ve rutin kontrolleri gerçekleştirildikten sonra sahiplerine teslim edilmektedir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!