Bodrum Demrad Servisi

Bodrum Demrad Servisi, Demrad Klima Servisi Klimaların maliyetlerinin ucuzlaması günümüzde çok fazla tercih edilmesine sebebiyet vermektedir. Bunun yanında getirdiği durum ise arıza vs. gibi durumlarda güvenebileceğiniz bir servis bulmanızdır.

Bodrum Demrad Klima Servisi

Cidden işini düzgün yapan servis bulmanız zor olmaktadır. Arıza ve diğer işlemlerin çok dikkatli yapılması gerekmektedir. İşini dikkatle yapan ve tamamen müşterilerinin memnuniyeti için yıllardır uğraşan Demrad klima servisi size en kaliteli hizmeti vermektedir.

Bir servisten ne bekliyorsanız onu fazlasıyla yerine getiren klima servisimiz klimanızla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorunda sizin yanınızdadır. Bakım, onarım, montaj ve parça değişimi gibi hizmetleri sorunsuz ve en kaliteli şekilde veren servisimiz müşterilerinin sorunlarını en hızlı bir biçimde çözmektedir.

Arıza işlerinizi uzman teknikerlerimiz kısa sürede gereksiz zaman harcamadan yapılması gereken neyse onu yaparak çözmektedir. Arıza ile ilgilenen teknikerlerimiz bu alanda eğitim almış olup üstelik yıllarca çalışmasından dolayı tecrübelenmiştir ve sizin sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturur.

Klimanızın periyodik bakımını da yapmakta olan servisimiz bakım yaptırmanın ileride oluşacak sıkıntıların karşısında önlem almanız açısından bakım işlemlerinin ne kadar önemli olduğunu her zaman vurgulamaktadır. Klimanızın bir diğer önemli işlemi ise montaj işlemidir.

Montaj işlemini çoğu servis baştan savma yapmaktadır. Bu durum size ileride çok büyük problemlere yol açacaktır. Klimanızın iyi bir biçimde sabitlenip oturtulması gerekmektedir. Diğer türlü arızalanmaktadır veya daha ciddi problemlere yol açmaktadır. Eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımızı aradığınızda derdinizi en kısa sürede çözüp size yardımcı olmaktayız.

Demrad Klima arızaları

Demrad Klima çalışıyor Fakat Yeteri Kadar veya Hiç Isıtma ve Soğutma Yapmıyor

  • Sisteminizde gaz kaçağı olabilmektedir. Sisteminiz kontrol edildikten sonra kondenserde ısınma ve soğutucuda karlanma yoksa gaz sızıntısı olması muhtemeldir. Gaz kaçağının yeri bulunup kaynak yapılır ve sisteme tekrar gaz verilerek arıza giderilmiş olur.
  • Kompresör gaz basmıyor olması muhtemeldir, basıncı düşük ise yenisi ile değiştirerek arızayı gideririz.
  • Dış ünitenin herhangi bir cisimle kapanıp kapanmadığını kontrol ederiz. Bu durum söz konusu ise dış ünitenin önü açılarak arızayı gideririz.
  • Sistemde tıkanıklık olabilmektedir. Sistemde nem veya pislik tıkanıklığı varsa drayer yenisi ile değiştirilir. Ardından sisteme ara gaz verilir. Son olarak sisteme vakum yaparak temizlenir ve sisteme vakumla gaz verilir.
  • Hava filtresinin kirlenmesi sonucunda performans düşüklüğü sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Bu durumu engellemek için sürekli filtre temizlenmesi gerekir. Eğer kirliyse gerekli kontroller yapılıp gerekirse yenisi ile değiştirerek arızayı gideririz.

Demrad Klima Çalışmıyor

  • İlk olarak klimanız uzaktan kumandalı ise pillerini kontrol ederiz. Pilleri bitmiş ise yenisi ile değiştiririz.
  • Eğer klimanız uzaktan kumandalı ise kumandanızın alıcı ve vericisinde problemler olabilir. Alıcı ve verici kontrol edilip gerekli ise yenisi ile değiştirilip arızayı gideririz.
  • Klimanıza yeterli elektrik veya hiç elektrik gitmiyor olabilir. Bu durumda klimanızın şebekesinin bağlı olduğu prize gerekli kontroller sağlanır. Ardından kablolara ve şebeke gerilimine gerekli kontroller sağlanır ve arıza giderilmiş olur.
  • Fan motoru veya kompresör arızalı olabilir fan motoru ve kompresör tek tek kontrol edilip hangisi arızalı ise yenisi ile değiştirilir.
  • Çalışma anahtarının arızalı olması sıkça karşılaştığımız bir sıkıntıdır. Bu durumda anahtar yenisi ile değiştirilir ve arıza giderilmiş olur.

Bunlar gibi daha saymadığımız yüzlerce arızanızda sizin yanınızda Demrad klima servisi vardır. Uzman teknikerlerimiz ve profesyonel ekibimiz aklınıza gelebilecek bütün sıkıntılarınızı hızlıca halletmektedir.

Bodrum Demrad Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarımız çoğu zaman elimizde olmayan sebeplerden veya bakımını gerçekleştirmediğimiz elimizde olan sebeplerden dolayı arızalanmaktadır. Bu durumda sizin imdadınıza servisimiz koşmaktadır. Profesyonel ve eğitimli Demrad beyaz eşya servisi çalışanları siz müşterilerimizin daima yanında olup bütün sorunlarını çözmektedir.

Servisimiz her türlü bakım, onarım, montaj ve parça değişimi hatta ve hatta orjinal yedek parça getirtme ve değiştirme gibi işlemleri sorunsuz bir biçimde yapmaktadır. Bir beyaz eşya servisinden ne bekliyorsanız fazlasını yerine getiren servisimiz hizmette sınır tanımamaktadır.

Arıza işleriniz ile ilgilenen teknikerlerimiz hem deneyimli hem de kendi alanlarında eğitim almış kişilerdir. Bu sayede sizin sorununuzu en verimli ve en kısa yoldan çözmektedir. Gerekli bakım işlerini de servisimiz yapmaktadır. Diğer yandan montaj işlerinde çok dikkatli olan ekibimiz montajın yapılacağı bölgeye en ufak deformasyon vermeden işini temiz bir şekilde halledip mümkün olduğunca az boru kullanarak estetik görüntüyü de bozmamaktadır. Kurumsal hattımızdan bize ulaştığınız takdirde Güleryüz ile karşılanıp siz müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

Demrad Elektronik Eşya Servisi

Elektronik eşyalarımızı çok sevsek, ne kadar çok hayatımızı kolaylaştırsa da ne kadar hassas olduğunu bilmekteyiz. Bozulmaya çok müsait olan bu eşyalarımız çok can sıkıcı bir hal alabiliyor. Bu durumlarda sizin güvenebileceğiniz her sorununuzda yanınızda olan ve işini iyi yapıp ekonomik olan bir servise ihtiyaç duymaktasınız.

Demrad elektronik eşya servisi size en kaliteli hizmeti verip ekonomik olmasıyla tamamen müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Her türlü bakım, onarım, montaj ve parça değişimi gibi hizmetleri uzman kadrosuyla sorunsuz bir biçimde aynı gün içerisinde sağlamaktadır.

İyi bir hizmet ve paranızın hakkını veren bir servisin sizin sorununuzu çözmesini sizde hak etmektesiniz. Sadece bir telefon uzaklıkta olan elektronik eşya servisimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!