Bodrum Demirdöküm Servisi

Bodrum Demirdöküm Klima Servisi, yıllardır hem evlerde hem de iş yerlerinde Demirdöküm marka klima konusunda garantili onarım ve bakım yapmaktadır. 1955 yılından beri yenilikçi, modern ve vizyon sahibi atılımları ile Türk halkına ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda kaliteli ürünler vermiş olan Demirdöküm bu anlamda geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Ülkenin hemen her yerinde yetkili satıcıları bulunan markanın ayrıca geniş servis ağı da bulunmaktadır. Bodrum halkına yıllardır Demirdöküm konusunda teknik ve donanım destek veren Bodrum Demirdöküm Klima Servisi kolay ulaşılabilirliği ve garantili onarım ile fark yaratmıştır. Bakım ve onarım kapsamında Demirdöküm’ün tüm ısıtma ve soğutma ürünleri bulunmaktadır.

Bunlardan birisi de klimalardır. Klimalar ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan insanların rahat nefes almasını sağlayan, sıcak yaz aylarında ferahlatan en önemli cihazlardır. Ancak klimalar da ister kullanıcı hatası olsun, ister montaj ya da üretim pek çok problem çıkarabilmektedir.

Klimada bir çalışma sorunu varsa bu durum pek çok nedene bağlı olabilir. Örneğin, klimaya elektrik gitmiyor olabilir. Bu durumda sigortalarda bir sorun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Çalışma göstergelerindeki değişikliklere dikkat etmek gerekiyor. Yani klimanın pek çok modu bulunuyor.

Bu modlar değiştirildiği takdirde her klimanın kendi modeline göre çalışmaya başlaması için kısa süreleri bulunuyor. Eğer klima kumanda ile kontrol ediliyorsa kumandanın cihaza olan temasında bir sorun oluşmuş olabilir. Bu gibi ufak kontrolleri gözden geçirmeniz faydalı olabilir. Eğer klimanız çalışıyor ancak istediğiniz ısıtma ya da soğutma verimini alamıyorsanız klima filtrelerinde bir sorun olabilir.

Uzun vadede kullanılmayan klimalar zaman içerisinde tozla kaplanabiliyor ve bu da verimliliği düşürebiliyor. Temizleme işleminden sonra muhtemelen artık daha verimli ısı ya da soğukluk alabilirsiniz. Klimanın yüksek sesle çalışması da normal bir durum değildir. Eğer klima çok yüksek sesle çalışıyorsa fan motoru ya da rulmanlarda bir sorun olabilir. Fan motorunda bir arıza var ise kontrol dahilinde gerekirse yeni bir fan motoruna ihtiyaç duyulabilir.

Orijinal Demirdöküm Yedek Parça

Bodrum Demirdöküm Klima Servisi, Demirdöküm’ün orijinal yedek parçalarını kullandığından orijinal fan motorunuz garantili bir şekilde takılacaktır. Müşterilerimizden aldığımız bir diğer şikâyet ise klima çalışması halinde sigortaların atmasıdır. Besleme kablosunda kısa devre oluşmuş ise bu sigortayı attırabilir. Besleme kablosu değiştirildiği takdirde sorun giderilmiş olacaktır.

Ayrıca kabloların bağlantı yerlerinde temassızlık da bu sorunu tetikleyebilir. Bodrum Demirdöküm Klima Servisi Demirdöküm klimalarında bu saydığımız problemler dâhil yaşadığınız her teknik ve donanımsal sorunda sizlere destek sağlamaktadır. Orijinal yedek parça temini ile kaliteli ve garantili servisi uzmanından alın.

Ev ve iş yerlerinin klima seçiminde tercih ettikleri öncelikli markalardan Demirdöküm, sağladığı hizmet garantisi ve uzman ekibiyle ısının oda içerisinde korumasını olanaklı hale getiriyor. Bu kapsamda müşterilere sunulan Bodrum demirdöküm klima servisi olanakları gerek olası bir arıza durumunda gerek hidrofor ve termosifon gibi cihazlara yönelik problemlerle de 7/27 çözüm odaklı bir çalışma anlayışı benimsiyor. Teknik ekiplerin ulaşım kanallarıyla evlerinize gelerek yaptığı hasar tespiti kısa zamanda sorununun oluşumuna neden olan tüm etmenleri ortadan kaldıracak müşteri memnuniyeti ilkesi barındırıyor.

Bodrum’nın tüm ilçelerinde Bodrum Demirdöküm Klima Servisi olarak verilen bu hizmet tüm cihaz modelleri üzerinde servis olanakları sunuyor. Orijinal yedek parçalarla gerçekleştirilen değişim ve onarım hizmetlerinde bu alanda tecrübeli personeller ve alanının deneyimli uzmanları kaliteli bir işçilikle klimaların yeniden kullanımını olanaklı hale getiriyor.

Özellikle cihazların bakım süreçlerinin periyodik olarak tamamlanabilmesi verimli performans alabilmek adına büyük bir önem taşıyor. Bu nedenle klimalarınızın gerekli ısı oranlarında çalışabilmesi odadaki ısının muhafaza edilmesini kolaylaştırıyor.Bodrum Demirdöküm Klima Servisi olarak tavsiyemiz alacağınız kaliteli servis hizmetiyle cihazlarınızın uzun vadeli kullanımını olanaklı hale getirebilir, yetkili servisin size sunacağı imkânlarla cihaz arızalarının önüne geçebilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!