Bodrum Bosch Servisi

Bodrum Bosch Servisi, Bosch marka beyaz eşya, kombi klima ve şofbenleri ile geniş bir kitleye hitap eden markanın Bodrum’da en yaygın hizmet ağına sahip servisidir. Bodrum’da geçmişten bugüne verdiği Bosch teknik servisi ile fark yaratan Bodrum Bosch Servisi diğer servislerin aksine sizi bekletmez, zamanınızı çalmaz, ekonomik ve garantili işlem yapar. Bu bağlamda sizlere kusursuz bir hizmet sunar.

Bodrum Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch beyaz eşya kullanıcıları ülkemizde oldukça fazladır. Bununla beraber yazları serinlemek adına kullanılan klimalar, kışın ısıtma ve sıcak su sağlaması için kombiler oldukça pratiktirler. Ancak içerisinde mekanik bir yapı olduğunda kimi zamanlar arıza çıkarabilirler. Bu gibi durumlarda hızlı ve garantili servisiniz Bodrum Bosch Servisini arayınız.

Bodrum Bosch Klima Servisi

Klimalarda dekoratif boruların bantla sarılması, cihazınızın daha verimli çalışması adına önemlidir. Montaj bağlamında yapılan bu işlem uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Baır boru bağlantısını teknisyenlerimiz klima iç ve dış ünite arasında iki türde yapmaktadır. Bunlar rakorlu birleştirme ile sert lehimle birleştirme şeklindedir.

Split dediğimiz klimalarda iki farklı çapı bulunan boru kullanılmaktadır. Küçük olan boru klimanın basınç hattında kullanılır, büyük çaplı boru ise emme yani gaz hattında kullanılır. Boruların birbirinden farklı çapta olması soğutma işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için gereklidir. Teknik bir konu olan klimaların dekoratif borularını bantla sarılması uzmanlık isteyen bir iştir.

Klimaların kimyasal destekle bakımı ise mutlaka arada yapılması gereken klima ömrünü uzatan bir bakımdı. Klima içerisinden saatte 600-2.500 m3 hava geçmektedir. Hava içerisinde bulunan tozlar filtre ve peteklerde zaman içerisinde birikirler. Nemli olduğundan bu tozlar rutubet kokusunun da etkisi ile mikrop ve bakteri üremesini tetikler.Böyle durumlarda klima hastalığı dediğimiz hastalıklar ortaya çıkar.

Klima Servisimiz Sizi Çeşitli Hastalıklardan Korur

Geniz akıntıları ve bakterilere bağlı zatürre ciddi hastalıklardandır. Ayrıca yine oluşacak küf mantarları da alerjik rinit ve alerjik astıma neden olmaktadır. Klima bakımında en önemli konu filtrelerin kimyasallarla temizlenmesidir. Ayrıca evaparatör ve konderser petekleri de yine kimyasallarla iyice temizlenmelidir. Her türlü bakım ve kimyasal temizlik için Bodrum Bosch Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Klimalar gibi Bosch marka diğer beyaz eşyalarınız için de Bodrum Bosch Servisi tarafından rutin bakımlar yapılmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı gibi eşyalarınızın rutin bakımları yapılmakta ve şayet gerekirse orijinal yedek parça değişimi yapılmaktadır. Bodrum’da Bosch ürünleri için uzman yetkili arıyorsanız yılların deneyimli ve donanımlı servisini tercih edin, hızlı ve ekonomik çözümler ile zaman kaybetmeyin.

Profesyonel ekipler uzman teknisyenler ve kurumsal hizmet anlayışını en iyi şekilde tedarik eden tüm çalışanlar servis hizmetini daha nitelikli bir noktaya taşımaktadır. Özellikle personel ve takım kalitesine çok fazla dikkat eden Bodrum Bosch servisi çok geniş bir alanda kaliteli hizmet sunmayı görev ve ilke edinmiş durumda.

Yedek parça tedariki noktasında en orijinal seçenekler kullandığınız ürün ve hizmetin yükselen performansını ve avantajlarını göstermektedir. Son günlerde kaliteli üretim yedek parça seçenekleri kullandığınız teknoloji için iyi bir yatırım şeklinde görülüyor. Her bölgede yaygın ve etkili servis ağı her koşulda size garantili hizmet sunmaya devam etmektedir.

Farkını ve marka kalitesinin ayrıcalığını en iyi şekilde göstermiş olan Bodrum Bosch servisi son dönemlerde modern servis anlayışının yine en doğru adres olmaya devam ediyor. Sağlayacağınız bir iletişim alacağınız yardım kalitesini belirleyecektir. Son derece gelişen ve uzun yıllardan beri kurumsal bir yapıya dönüşen markanın tüm ülke genelindeki yaygın hizmet anlayışı bu gelişimden etkileniyor.Yılın 365 günü durmadan çalışan kombi, klima ve beyaz eşyalar, yıllık periyodik bakıma tabi tutulmalıdır.

Aksi halde, verimi düşebilir. Bu iş için işin uzmanı olan Bodrum Bosch Servisi bünyesindeki teknik ekiplerin tercih edilmesi gerekir.

Bodrum Bosch Kombi Servisi

Soğuklara yaklaşırken, sonbahar mevsiminde, kombi bakımı yaptırmak, oldukça önemlidir. Ayrıca, bahar aylarında, sıcaklar bastırmadan, klima bakımı yaptırmak, rahat etmek için önemlidir. Kış aylarında ısınma aracı olarak kullanılan ve çok önemli olan kombi bakımında, Bodrum bosch servisi, cihazı sökmeden çalıştırır. Su ısıtıcı kısım, baca fanı ve petek fonksiyonları tek tek incelenir ve gerekli yedek parçalar belirlenir. Cihazı kullanan kişinin onayı ile tamir ve bakım işlemi yapılır.

  • Bodrum Bosch Servisi
  • Bosch Beyaz Eşya Servisi
  • Bodrum Bosch Kombi Servisi
  • Bosch Klima Servisi Bodrum

Aynı şekilde klima bakımında ise, öncelik sırası temizliktir. Cihazın hava almasını sağlayan filtre temizlenir. Toz temizliği ve polen kısmının temizliğinden sonra, diğer bölümler incelenir ve gerekli bakım ve onarım gerçekleşir. İşin uzmanı olan ekiplerimiz, sertifikalı ve eğitimlidir. Tecrübe ve birikimle birlikte, aradığınız mükemmel hizmeti sizler için sunan Bodrum Bosch Servisi bünyesindeki ekiplerimiz, oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Sağlıklı bir teknik işlem için, uzman çözümler sunan ekiplerimiz tercih edilmelidir.

Bosch Bodrum Servisi Bodrum’un Tüm Semtlerinde

Bosch Servis Bodrum merkez başta olmak üzere Turgutreis, Gümbet,Yalıkavak, Bitez, Konacık, Ortakent, Akyarlar, Gümüşlük, Türkbükü, Göltürkbükü, Gündoğan, Torba semtlerine günün her saatinde hizmet vermektedir.

Bodrum Bosch Servisi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bodrum Bosch Servisi müşteri hizmetleri yetkililerimize 0252 363 88 98 no’lu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!