Bodrum Beko Servisi

Bodrum Beko Servisi İso 9001 belgeli TSE standartlı servis olarak Bodrum’daki Beko kullanıcılarının onarım ve orijinal yede parça taleplerine en hızlı şekilde karşılık veriyor. Beko markası 1954 yılından günümüze insanlara hep daha iyiyi daha konforlusunu vermeyi amaç edinmiş ve bu bağlamda çıkarttığı yenilikçi ürünlerle ilgi odağı olmuştur.

Beko Beyaz Eşya, Kombi Klima Servisi

Beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon modelleri ile günümüzde en sık rastladığımız markalardan birisi olan Beko’nun her türlü bakımı ve onarımı Bodrum’un en geniş hizmet ağı ile Bodrum Beko Servisi tarafından yapılmaktadır. Servis kalitesi demek işini en hızlı, garantili ve en ekonomik yapan demektir. Bunun bilincinde olan firmamız sizlere Bodrum’un neresinde olursanız olun her türlü teknik desteği ayağınıza getirmektedir.

Bodrum Beko Beyaz Eşya Servisi

Hem evlerde hem de işyerlerinde en sık kullandığımız beyaz eşyalardan bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolapları rutin kontrollerden geçirilmeli ve varsa şikâyetler ortadan kaldırılmalıdır.

Örneğin buzdolabında bir gaz kaçağı varsa hemen tespit edilmeli ve önlemi alınmalıdır. Buzdolabındaki gaz kaçağı bulunmaz ise buzdolabındaki gaz 6 aya kalmadan bitmiş olacaktır.

Bu durumda gaz için doldurduğunuz para havaya gitmiş demektir. Gaz sorunların buzdolabı ve derin dondurucuların iyi soğutmamasının en bariz nedenlerinden bir tanesidir. Bodrum Beko Servisi olarak bizler gaz dolumlarını sizin için yapmaktayız.

Eğer buzdolabınızda gaz eksilmesi gibi bir durum varsa anında tespit ile bu sorun ortadan kaldırılmaktadır. Ancak cihazınız yeni ise ve hızlı bir gaz bitimi ile karşılaşıyorsanız bu durum normal değildir. Bizimle irtibata geçere sorunu sizin için çözmemizi talep edebilirsiniz.

Buzdolaplarında gaz bitmesi dışında bir de gaz bozulması dediğimiz sıklıkla karşılaştığımız bir durum vardır. Kondanser boruların üzerinde bir takım partiküller birikebilir.

Bu katman neticesinde gerekli soğutma yapılamaz. Bazı kullanıcılar 20 sene kadar hiçbir suretle gaz sorunu yaşamaz. Ancak bir takım kullanıcılar bu sorunla daha 1-2 sene içerisinde karşılaşabilmektedirler.

Bu sorun üretim bazlı da olabilir kullanıcı hatalarından dolayı da çıkmış olabilir. Ayrıca ürünün taşınırken hasar görmesi, yanlış tamir ve montaj gibi sorunlar da bu durumu tetikleyebilir.

Bodrum Beko Servisi olarak sizlerin buzdolaplarına gerekli bakımı sağlıyoruz. Ayrıca Beko marka fırın, klima, şofben ve televizyon arızalarında da Beko marka ürünler konusunda deneyimli, sertifikalı teknisyenlerimizden günün her saati teknik destek alabilirsiniz.

Unutulmaması gereken şey her markanın kendi uzmanının olduğudur. Eğer cihazınız Beko marka ise Beko ürünlerini tanıyan ve ürünlerin tüm teknik sorunlarına hâkim teknisyenleri tercih ediniz. Bu bağlamda telefonlarınızı 24 saat bekliyoruz.

Yurt dışı ülkelere ilk defa satılan beyaz eşyamız Beko, birbirinden farklı ürünleri ile pek çok evde kendisine yer buluyor. Her sene çıkan yeni ürünleri ve kullanım kolaylığı ile tercih edilen Beko marka ürünler, belirli bazı durumlar nedeniyle bakıma ihtiyaç duyabiliyor.

Öyle ki çalışması aksayan Beko beyaz eşyalarınız sizi zor durumda bırakabilir. Böyle durumda yapmanız gereken tek şey yetkili bir servisi aramak olacaktır.

Bodrum’da yıllardır Beko yetkili servisi olarak her türlü teknik desteği sağlayan firmamız ile Beko beyaz eşya, kombi, şofben, klima gibi eşyalarınız tamir edilerek ilk günkü yeni haline getirilir.

Beko klima servisi, şofben tamiri, kombi servisi, buzdolabı, fırın onarım hizmetleri ile Bodrum Beko Servisi uzman ekibi haftanın 7 günü 24 saati sadece tek bir telefon ile kapınızda.

Beko markası kombişofben ve klimanın yanı sıra derin dondurucu, buzdolabı ve fırın ürünleri ile de dikkat çeken bir markadır. Bu sebeple markası Beko olan her türlü beyaz eşya, kombi ve şofbeniniz için bizi yani Bodrum Beko Servisi ni arayabilirsiniz.

Ekibimiz özel teknik malzemeler ile çalışmakta, Beko orijinal yedek parça temini sağlamaktadır. Kombiniz her hangi bir aksaklıkta ilk evreden son gaz kontrolüne kadar testleri yapılarak sizlere sağlam ve garantili bir şekilde teslim edilir.

Aynı zamanda buzdolabı ya da dondurucularınızın soğutmama, elektrik alamama gibi sorunları varsa yine aynı şekilde hızlı ve garantili bir şekilde tamir edilir.

Uzman kadromuz sizin şikâyetlerinizi dikkatli bir şekilde dinleyerek ortaya çıkan arızayı ortadan kaldırmaktadır. Üstelik tamir işlemi bittiğinden itibaren 1 sene garanti süresi de sizlere verilmiş olur.

Orijinal Beko Yedek Parça

Yedek parça konusu oldukça hassas bir konudur. Orijinal olmayan yedek parça ürünler beyaz eşya ve cihazlarınıza zarar verir. Ekibimiz yüzde yüz orijinal parçalar ile cihazınızda herhangi bir uyum sorunu yaşatmadan tamiri gerçekleştirir.

Beko markası her ne kadar ürünlerin kalitesi ile dünya çapında bir marka olsa da yine de istem dışı bir takım teknik problemler çıkabilir.

Beko markası oldukça geniş ve büyük bir servis ağı bulunmaktadır. Bodrum Beko Servisi ise bu geniş ağın Bodrum ayağıdır ve Bodrum’da Beko beyaz eşya, kombi ya da şofben gibi eşyalarda sorun yaşayanlara destek sağlamaktadır.

Beko markası ile piyasaya çıkmış olan tüm ürünler için uzman kadrosu ile hizmet veren Bodrum Beko Servisi hızlı ve garantili hizmet anlayışı ile Bodrum’un her semt ve mahallesine uzman ekibini göndermektedir.

Beko markalı elektronik cihazları kullanan kullanıcıların, mutlaka aynı kalitede bir servis desteği edinmesi gerekmektedir.

Cihazlar düzenli aralıklar ile yaptırılacak bakım işlemleri ve arızalanma durumunda yapılacak onarım uygulamalarına ihtiyaç duyacaktır. Bodrum Beko servisi olarak firmamız oldukça kaliteli bir servis desteği sağlar.

Bodrum Beko Servisi elemanları tarafından cihazların temizlenmesi, filtrelerin yenilenmesi, bakım işlemlerinin uygulanması gerektiği gibi gerçekleştirilir.

Periyodik Bakım Cihazınızın Ömrünü Uzatır

Periyodik olarak yapılan bakımlar sayesinde, cihazlar hem daha uzun ömürlü olur hem de arızalara karşı da koruma altına alınır. Özellikle mevsim başlangıçlarında kombi ve klima gibi cihazların bakım işlemleri ile kontrol edilmesi şarttır.

Beko markalı cihazlarda oluşabilecek arızalar için öncelikle nedeni konusunda tespit sağlanır. Ardından onarım için en gelişmiş teknikler uygulanmakta ve parça değişiminde daima garantili ve orijinal ürünler temin edilir. Tüm müdahaleler için öncelikle kullanıcının onayı alınır ve buna göre işlem sağlanır.

  • Bodrum Beko Servisi
  • Beko Beyaz Eşya
  • Beko Kombi Servisi
  • Beko Klima Servisi
  • Beko Televizyon Servisi

Bodrum Beko Servisi isimli firmamızın servis ekibinde yer alan her çalışan, bu alanda eğitimli, uzman ve deneyim sahibidir. Tüm işlemlerde yerinde servis desteği sağlanmakta ve kısa sürede kalıcı çözümler üretilmektedir. Günün her anı servis ekibinden destek talebinde bulunmak mümkündür.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!