Bodrum Ariston Servisi

Bodrum Ariston Servisi kombi, klima ve beyaz eşya konusunda her türlü desteği alabileceğiniz Bodrum’un en köklü servisidir. Bünyesindeki sertifikalı teknisyenler ile haftanın 7 günü 24 saati hizmet veren firmamız sadece arıza olduğunda değil, rutin bakım ve kontrollerde de Ariston cihazlarınızla ilgilenmektedir.

1930 yılında İtalya’da kurulan Ariston markası, ürünleri ile tüm dünyaya hizmet vermektedir. Bu denli geniş ürün yelpazesi olan firmanın o denli de teknik servis ağı bulunmaktadır. Bodrum’da ise Ariston konusunda en köklü servis olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile en hesaplı servis işlemlerini yerine getiren Bodrum Ariston Servisi birimlerimiz Bodrum’un her ilçe, semt ve mahallesine anında gitmekte ve arızayı tespit etmektedir.

Ariston markalarında yaşayacağınız sorunlar diğer markalarda yaşayacağınız sorunlarla benzerdir. Ancak Ariston markası konusunda uzmanlık bu noktada esastır.

Ariston’un her türlü cihazına karşı tüm teknik eğitimleri almış olan birimlerimiz bu manada aklınızda hiçbir soru kalmayacak şekilde garantili olarak tamir servisini gerçekleştirmektedir.

Bodrum Ariston Kombi Servisi

Kombiler özellikle kış aylarında gerekli bakımlarının es geçilmemesi gereken cihazlardır. Çünkü kış aylarında yoğun olarak kullanılan bu cihazlar doğru bir şekilde kullanılmaz ise sürpriz arızalar çıkarabilirler.

Bu tür sürprizlerle karşılaşmamak için Bodrum Ariston Servisi uzman kadromuzdan mutlaka rutin bakım talep ediniz. Kombilerde ortaya çıkan arızalardan bir tanesi kombi pompasının sıkışmasıdır.

Kombi pompasının sıkışmasının pek çok nedeni vardır. Örneğin kombi uzun süre kullanılmayınca pompa içinde bulunan kafa sıkışma gösterebiliyor. Ayrıca bazen pompa içerisinde irili ufaklı taşlar birikebiliyor.

Ayrıca hava sıkışması dediğimiz durum da pompa sıkışmasına neden olur. Sıkışan hava pompanın çalışmasını engelleyecektir. Peki, kombi pompasının sıkışması sorunun nasıl çözülür?

Kombi pompası sıkışmasının tamiri pek çok komplike işlem gerektirir. Bu sebeple bizler gerekli teknik donanım ile ev ve işyerlerine gelerek pompa sıkışması sorununuzu çözüyoruz.

Kombi pompasının sıkışmasını önlemek adına bir takım önlemler alabilirsiniz. Mesela tesisat içerisindeki kir ve çakılların temizliğini rutin olarak yapmaya özen gösterin.

Bu temizliği ekibimiz sizler için yapmaktadır. Tesisata su verildiği zaman vakit kaybetmeden cihaz içerisindeki kalan havanın boşaltılması gerekir. Bunu yapmayı ihmal etmeyin.

Bodrum Ariston Servisi kombilerinizde meydana gelebilecek bu ve benzer teknik arızaları garantili bir şekilde onarmaktadır. Son teknoloji test cihazlarımızla arızayı yerinde tespit ederek hızlı işlem yapmaktayız.

Yani kombi probleminiz size hiçbir suretle vakit kaybettirmez. Bodrum ilimizin her yerine yayılmış servis araçlarımız ile size en yakın teknisyenlerimiz bir arıza esnasında anında gelecektir.

Bodrum Ariston Servisi adından da anlaşılacağı üzere Ariston kalitesine sahip olan her ürünün gerektirdiği tüm onarım ve bakım uygulamalarını yapmaktadır. Olması gereken tüm yetki belgelerine sahip olan merkezimiz, Bodrum bölgesinde dost teknolojinin servis partnerliğini yapmaktadır.

Teknik ve donanım alt yapımızın gücüne güvenerek uzun yıllardır bölgenin marka adına gereksinim duyduğu tüm servis işlemlerini çözüme ulaştırmaktayız.

Almış olduğumuz geri dönüşlerin heyecanı ve enerjisiyle akıllı teknolojinin her alanda daha uzun yıllar kullanılabilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

Toplum tarafından benimsenmiş olan bu güçlü markanın ışığı altında olmaktan çok büyük onur duymaktayız.

Sorunlara en hızlı şekilde çare olacak kalıcı çözümler destek ekibimiz tarafından dilediğiniz adreste verilmektedir. Ariston, klima, kombi, beyaz eşya ve diğer tüketim ürünlerinin gerekli olan her türlü destek ihtiyacınız merkezimizden talep edebilirsiniz.

Bodrum Ariston Servisi’ olarak çağrı merkezimizde oluşturacağınız servis talepleriniz için ürün çeşidinize bağlı olarak bir uzman desteği atamaktayız.  İlgili uzman personel belirlediğiniz gün ve saat diliminde sorununuza kalıcı çözüm getirmek ve ürününüzün daha uzun yıllar size fayda sağlaması amacı ile yanınızda olacaktır.

Bodrum Ariston Servisi olarak alanında uzman olan ekiplerimizle  Bodrum‘ da bulunan tüm bölge ve semtlere servis hizmeti vermekteyiz. Yılların tecrübesi sayesinde müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Mobil ve her ihtiyaca yönelik olan donanımlı araçlarımız sayesinde müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermek ilk vazifemiz olmaktadır.

Bodrum Ariston Servisi 7/24 Görevde

Bodrum Ariston Servisi olarak en temel ilkemiz olan müşteri memnuniyeti alanında yetkin ve eğitimli personelimizin 7/24 çalışması sayesinde daha da başarı elde etmemize olanak sağlamaktadır.

Ariston servisine tamir, bakım yaptırdığınız zaman asla kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız. Yüksek kaliteli hizmet almak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Ariston markasını taşıyan her türlü cihazın tamir, bakım ve montajını başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen tek servis olma özelliğine sahip olan teknik servisimiz size bir telefon kadar yakındır.

  • Bodrum Ariston Servisi
  • Ariston Kombi Tamiri
  • Ariston Beyaz Eşya Servisi

Bodrum Ariston Servisi ismi ile TSE belgeli servis olarak isterseniz kapıda kredi kartı ile ödeme yapma olanağı da sunuyoruz. Hijyen konusuna da çok önem veren bir servis anlayışı ile galoş giymeden evlere girmiyoruz. Güler yüzlü çalışanlarımızdan randevularınızı güvenle alabilirsiniz. Yedek parça konusunda da orijinallik ve en hızlı teslimat garantisi veriyoruz.