Bodrum Amana Servisi

Bodrum Amana Servisi

Bodrum Amana Servisi beyaz eşya ürünlerinde kaliteyi ve konforu vaat eden Amana markasının Bodrum şehrimizdeki en geniş hizmet ağına sahip firmasıdır.

Bodrum Amana Servisi Hizmetleri

Amana Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar hem evlerde hem de işyerlerinde yoğun bir şekilde kullanıldıklarından ortaya pek çok arıza çıkabilmektedir. Yıllardır Bodrum bölgesinde Amana cihazlarınızın bakım ve onarım işlemlerini yapan bir firma olarak bu konuda gerekli tüm müdaheleleri başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Buzdolabı Servisi

Amana modelleri arasında en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolapları konusunda pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Örneğin buzdolabı tabanında buz tabakası oluşturuyor sık gördüğümüz bir sorundur. Genellikle buz oluşumları kanalda tıkanma ile karşımıza çıkan bir sorundur. Tıkanmanın sebebi dolabın arka duvarındaki drenaj deliğindeki katı buz sebep olabilmektedir.

Buzdolabında su akmaya devam ederken donacaktır. Bu tabakadan kurtulmak adına öncelikle buzdolabınızın fişini çekmelisiniz Buzun çözülmesi gereklidir. Ancak bu konuda ufak önemli detaylat olduğundan mutlaka Bodrum Amana Servisi çağrı merkezimizi arayarak doğru bir yönlendirme talebinde bulunmalısınız.

Fırın Servisi

Mutfakta en sık kullanılan cihazlardan bir tanesi de fırınlardır Fırınlar hemen her kullanımdan sonra mutlaka temizlenmelidir. Ancak bu şekilde Amana marka fırınınızdan uzun vadede yararlanabilirsiniz. Fırınınızın içi ılık bir şekildeyken temizlenmelidir. Sabunlu suya batırılmış yumuşak bir bezle silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak temizleme konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz Bodrum Amana Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Bodrum Amana Kurutma Makinesi Servisi

Beyaz eşyalarda en çok kullanılanlardan bir tanesi de kurutma makineleridir. Amana kurutma makinesinin yükleme kapağından su akıyor sorunu ile sık bir şekilde karşılaşabiliyoruz. Bu elbette marka ile ilgili değil bakımsızlık ve tedbirsizlikle alakalıdır. Kurutma makinenizin yükleme kapağı contası yüzeyleri ve iç yüzeylerde lif birikmiş ise temizlenmelidir. Temizlik işlemleri Bodrum Amana Servisi ekiplerimiz tarafından yıllık olarak yapılmaktadır.

Bodrum Amana Çamaşır Bulaşık Makinesi Servisi

Çamaşır ve bulaşık makinelerindeki kireçlenme sorunu ise zaman içerisinde gerçekleşir. Çözülmemiş deterjan, yemek artıkları delikleri zamanla tıkamaktadır. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için Amana bulaşık makinenizin tabanındaki yemek artıkları mutlaka temizlenmelidir.

Cihazınızın pervanelerini çıkarmayı ve sabunlu su ile yıkamayı ihmal etmemelisiniz. Temizleme işlemi sonrasında bulaşık makinenizi mutlaka yüksek ısıda çalıştırmanızı öneriyoruz. Bu gibi tedbirlerle cihazınızın hem uzun vadede daha sağlıklı kullanabilir hem de sorun çıkmasına engel olabilirsiniz. Amana Servis Bodrum uzman kadrosu ile sizlere bakım konusunda yardımcı olmaktadır.

Firmamız günün 24 saati aktif olarak hizmet vermekte olup Bodrum bölge merkez servisidir. Yani gece gündüz demeden bizlere ulaşabilir, Bodrum bölgesinin tüm mahalle ve semtlerinden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. İşletmemiz kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı işlem yapmaktadır. Bizden alacağınız her tür bakım-onarım ve yedek parça hizmeti tam bir yıl boyunca servisimiz garantisi altında olacaktır.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!