Bodrum Altus Servisi

Tamamen orjinal parça kullanarak gerçekleştirdiğimiz onarımlarımız ürününüzün kalitesini düşürmemekte ve olası arıza tekrarlanmasının da önüne geçmektedir.

Buzdolabı başta olmak üzere çamaşır makinası kurutma makinası ve bulaşık makinası gibi Altus amblemi taşıyan tüm ürünlerinizi Bodrum Altus Servisi personellerinin hünerli ellerimizden geçirerek sağlıklı çalışma performansı kazandırıyoruz.

 Kış aylarının fırtınalı ve ayazlı soğuk günlerinde, kombiler çok kıymetlidir. Gece gündüz evin içini sıcak tutan kombiler, kışın sert soğukları gelmeden, yıllık bakımı yapılmalıdır. Aksi halde kış aylarında büyük sıkıntı yaşanabilir.

Yıllık bakım işlemleri, kombinizin kış aylarında rahat çalışmasını sağlayacaktır. Yıllık düzenli bakım yaptırmak, kombinizin kış aylarında tam randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Bodrum Altus Servisi olarak şunu da parantez içinde belirtmek isteriz ki yaz aylarının çok sıcak günlerinde klimalar büyük bir ihtiyaçtır. Klimasız bir yerde çok sıcaklarda oturmak imkansızdır. Bu nedenle yaz aylarına girmeden Bodrum Altus Servisi personellerine yıllık periyodik klima bakımı yaptırılmalıdır.

Klimalar bakımlı olursa, daha iyi çalışır ve serinletir. Bu nedenle, klima ve kombi bakım işlemlerinde, yıllık bakımlar zamanında yapılmalıdır. Klima bakımı yaz gelmeden, kombi bakımı ise kış gelmeden yapılmalıdır.

KOMBİLERİN YILLIK BAKIMI ÖNEMLİDİR

Bodrum Altus servisi çatısı altında mesai veren ve  işinin uzmanı olan ekiplerimiz kombi bakımında, öncelikle suyun ısını test ederler. Bu kısmı test ederken, peteklere bakarlar ve kullanma suyuna bakarlar. Sonuç olarak, ısıtma potansiyelini ölçerler.

Ayrıca baca ve diğer kısımların çalışma şekillerini de test ederler. Değişmesi gereken parçalar not edilir ve sonuç olarak bir bakım listesi oluşturulur. Bodrum Altus servisi çalışanı olan ve aynı zamanda konusunda uzman olan ekiplerimiz, cihaz sahibinin onay vermesiyle, bakım ve onarım işlemini kısa zamanda tamamlarlar.

Kombi bakımları yerinde yapılan pratik bir bakımdır. Etkili ve sertifikalı olan elemanların tercih edilmesi, Altus kombinizin zarar görmesini engelleyecektir. Bir yetkili klima sevisinden ne bekliyorsanız altus klima servisi bütün beklentilerinizi karşılamaktadır.

Bütün bakım, onarım ve montaj işlemlerinizi uzman kadrosuyla hızlı bir şekilde çözüme kavuşturup siz müşterilerimizin memnuniyeti için uğraşmaktayız. Güler yüzlü deneyimli çalışanlarımızla klimanızda yaşanılan her türlü sıkıntınızda yanınızdayız.

Altus klima servisi yıllardır bu piyasada en iyiler arasında yer almıştır. Eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız bulunmaktadır ve sizi en iyi şekilde anlayacak sorunlarınıza en hızlı ve pratik çözümleri bulabilecek çağrı merkezi personellerimiz mevcuttur. Hiç beklemeden direk çözümün sonucuna odaklı çalışmaktadırlar.

Eğitimli ve deneyimli teknikerlerimiz klimanızdaki her türlü sorunun hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayacaktır. Çoğu servis montaj işlerini baştan savma yapmaktadır. Evinizde, duvarlarınızda oluşacak çatlamalar ve kurulduğu bölgeyi mahvetmektedir.

Bizim uzman çalışanlarımız bu işi çok titizlikle yapıp evinize en ufak zarar vermeden ve mümkün olduğunca az boru kullanarak görüntü açısından da estetik bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Siz müşterilerimiz kurumsal hattımızı arayınca mümkün olduğunca az beklemeniz için çalışmalar yapmaktayız.

Bodrum Altus Klima Arızaları

Yıllardır altus klima servisi olarak tamamen sizin memnuniyetiniz için çalışmalar yaptık. Ve bu istikrar da devam etmek temennimizdir. Bir yetkili servisi sadece sorun olduğunda aramak gibi bir yanlış var. Birçok yetkili servis sadece arızalara gitmektedir. Yüzlerce müşterimizde olduğu gibi klimanıza gerekli bakımı da yapmaktayız.

Bakımını düzenli olarak yaptırır iseniz içinde kir, toz birikmez veya diğer sıkıntılar ortaya çıkmaz. Kısacası ileride olacak sıkıntılara karşı bir önlem almış olursunuz. Altus klima servisi siz müşterilerimize aynı gün içerisinde hizmet verip sadece bir telefon kadar yakınınızdadır.

Altus Klima Sigorta Attırıyor

 • Fan motorunun sargılarında kısa devre olma ihtimali vardır. Fan motoruna gerekli kontroller sağlanır. Arızalı ise yenisi ile değiştiririz. Kısa devre varsa kısa devre yapan kablolar değiştirilip arızayı gidermiş oluruz.
 • Klimadaki akımı taşıyan kablolar yerinden çıkmış ise veya kablolarda arıza var ise arızalı ise kablolar değiştiririz. Bağlantılarda bir yanlışlık var ise bağlantıları düzeltip arızayı gidermiş oluruz.
 • Besleme kablosunda kısa devre olabilmektedir, besleme kablosunu kontrol edip, kısa devre yapan kablo varsa yenisi ile değiştirip arızayı halletmiş oluruz.

Altus Klimanın Dış Ünitesi Çok Sesli Çalışıyor ise;

 • Tesisat boruları izole edilmemiş olabilir ve sabitlenmemiş olma şansı vardır. Bu duruda tesisat boruları sabitlenip gerekli kontroller yapılıp arızayı gidermiş oluruz.
 • Fan motorundan geliyor ise ses fan motorunun yataklarında bir arıza vardır. Gerekli kontroller sağlanır. Arızalı olduğuna kanaat getirilir ise fan motoru yenisi ile değiştirilir.
 • Montaj yapan servis klimanın konsollarını iyi sabitleyememiş ve vidalarını iyi sıkmamış olabilir. Klimayı kontrol edip. Klimayı sabitleriz ve vidalarını sıkarız. Arızayı gidermiş oluruz.

Altus Klima İç Ünite çok sesli çalışmakta ise;

 • Hava geçişi olan yerlerde arıza olabilir. Kontroller sağlanıp arıza gideririz.
 • Hiç bakım yaptırmamış iseniz toz filtresi çok fazla kirlenmiştir. Toz filtresi temizlenir veya yenisi ile değiştirip arızayı gideririz.
 • Besleme kabloları diğer parçalara sürterek kablolarda olan aşınma sonucu elektrik hattında sıkıntılar olabilir. Bu durumda hasar gören kablolar yenisi ile değiştirilip sorun çözülür.
 • Fan kanalları kirlenmiş veya hasar görmüş olabilir. Bu durumda temizlenip veya gerekirse yenisi ile değiştirip arızayı gidermiş oluruz.

Altus Klima Hiç Çalışmıyor İse;

 • Klimaya elektrik veren prizde bir problem olabilir veya klimanın şebekesinde bir problem olabilir. Şebekeye gerekli kontroller yapılır ve arıza giderilir
 • Klimanız uzaktan kumandalıysa kumandanın alıcı ve vericisinde problem olabilir. Bu durumda kumandaya gerekli kontroller yapılıp çalıştırılması sağlatılır.

Altus klima servisi uzman personelleriyle bütün arıza işlerinizi hızlı ve güvenilir gerçekleştirmekteyiz. Bunlar ve bunlara benzer yüzlerce sorununuzda yanınızdayız.

Bodrum Altus Beyaz Eşya Servisi

Her türlü beyaz eşyanızın bakım, onarım ve montaj işleminde altus beyaz eşya servisi deneyimli ve eğitimli kadrosuyla sizin sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturarak siz müşterilerimizin memnuniyeti için uğraşmaktadır. Bir beyaz eşya servisinden ne bekliyor iseniz altus beyaz eşya servisi beklentilerinizi karşılamaktadır.

Montaj, bakım ve onarım işlerini uzman teknikerlerimiz ile size gerçekleştirmekteyiz. Alanında eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız siz müşterilerimizin sorununu en kısa sürede anlayıp çözüme kavuşturmaktadır. Ardından aynı gün içinde ekiplerimiz size hizmet vermektedir.

Bakım, onarım ve montaj işlerinin yanı sıra parça değişimi parça getirtme veya altus marka ise beyaz eşyalarınız orijinal yedek parça getirtme gibi işlemleri yıllardır sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutan servisimiz sadece bir telefon kadar yakınınızdadır.

Altus Elektronik Eşya Servisi

Elektronik eşyalarınız en çok bozulmaya müsait eşyalarınız arasında yer almaktadır. Bu durumda altus elektronik eşya servisi sizin imdadınıza yetişmektedir. Yıllardır müşterilerimizin memnuniyeti için çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Her türlü bakım, onarım ve montaj işlemlerinde hatta parça değişimi parça getirtme veya altus marka elektronik cihazlara sahip iseniz orijinal yedek parça getirtme işlemlerinizi uzman, eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız ile güler yüzlü karşılanıp sorununuzu en kısa sürede çözüp sizi sonuca ulaştıran ve ardından ekiplerimiz ile aynı gün içerisinde kapınızda olup sizin probleminizi en kısa sürede çözmekteyiz. Altus elektronik eşya servisi sadece bir telefon uzağınızda size hizmet vermektedir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!