Batıkent Vaillant Servisi

Batıkent Vaillant Servisi, sıcak su ve ısınma konusunda dünden bugüne oldukça büyük yol kat edilmiştir. Özellikle teknolojinin geldiği son noktada markaların çıkardığı yeni kombi ve şofbenler ihtiyaçları tam anlamı ile karşılamaktadır.

Birbirinden farklı modelde çıkan cihazlar günün her saati sıcak su ve ısınma gibi konular için oldukça verimlidir. Kombi ve şofben markaları birbirinden farklı ürünler ortaya çıkarsalar da genel anlamı ile cihazların birincil görevi aynıdır. Önemli olan cihazların kalitesidir.

Bu anlamda kalitesinden taviz vermeyen markalardan bir tanesi de Vaillant olmaktadır. Batıkent gibi geniş yaşam alanlarında Vaillant kombi ve şofbenler sık bir şekilde tercih ediliyor. Batıkent sakinleri ister yıllık bakım olsun ister arıza onarım, temizlik ve yedek parça ihtiyacı olsun her tür arzu ve taleplerinde ekibimizi arayarak uzmanından destek alıyorlar.

Müşterilerimize özellikle sonbahar ve kış ayları gelmeden hemen öncesinde kombi ve şofben bakımlarını yaptırmalarını öneriyoruz. Böylelikle soğuk kış günlerinde herhangi bir arıza ile karşılaşmak durumunda kalmıyor ve cihazlarında performans sorunu yaşamıyorlar. Kombi ve şofbenlerinize A’dan Z’ye kapsamlı bir bakım gerçekleştiriyoruz.

Talebiniz doğrultusunda bu bakımları her sene dilediğiniz ay ve günde rutin bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman kombi ve şofben teknisyenlerimizin tamamı Vaillant marka cihazlar konusunda eğitimini almış, sertifikalı kişilerdir. Ayrıca her bir müdahalemiz neticesinde sizlere bir yıllık Batıkent Vaillant Servisi garantisi de sunmaktayız.

Kombilerle ilgili pek çok aksama ya da arıza ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan karşımıza en sık çıkanlardan bir tanesi peteklerin aşırı ısınması durumudur. Eğer kombiniz açıkken petekleriniz aşırı bir şekilde ısınıyor ise altında birkaç faktör yatıyor olabilir.

İlk olarak kombi ana kart arızasından şüphelenmekteyiz. Ana kart üzerinde sıcaklık ayarını sağlayan elektronik aksamda bir problem çıkmış olabilir. Bu sorunu ana kart onarımı ya da ana kart değişimi ile çözmek mümkündür.

Bu sorunun bir diğer nedeni kalorifer ayar düğmesinin kırık olması, bozulmuş olmasıdır. Aşırı kullanıma bağlı olarak düğmede bozulmalar meydana gelebilir. Bu da aşırı ısınmaya neden olabilir. Düğmenin değişmesi gerekebilir.

Bu konuda Batıkent Vaillant Servisi teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Peteklerin aşırı ısınmasının bir diğer nedeni kalorifer sıcaklık sensörü yani NTC arızasıdır. NTC, kalorifer hattının su sıcaklığını ölçen kısımdır.

Bu kısımda oluşabilecek bir arıza neticesinde petekler aşırı ısınma gösterebilir. Yine bir parça değişimi gerekebilir. Siz Batıkent sakinlerine orijinal Vaillant yedek parça temini sağlıyor, montajını uzman teknisyenlerimiz dahilinde yapıyoruz. Ankara ilimizin en köklü firması Batıkent Vaillant Servisi olarak sizlere Vaillant kombi ve şofbenlerde profesyonel hizmet sunuyoruz.

Batıkent Vaillant Servisi bünyesinde ,orjinal parça kullanımı ve en iyi yedek malzeme temini gibi birçok seçkin  özelliklerin bulunmasının yanı sıra, sahip olduğunuz klimalar, soğutma işlemini en iyi şekilde gerçekleştirmediğinde veya kombi cihazınız verimli çalışma göstermediğinde çözüm odaklı yaklaşıları ile kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayan Vaillant servisi elindeki tüm imkanları kullanarak devreye girer.

Klima bakım ve onarımında sertifikaya sahip olan ve tecrübeli çalışma teknikleriyle  çalışanlarımız, yerinde bakım yapmaktadır. Kombi bakımları da yerinde yapılmaktadır. Cihaz sahibinin onayı ile yedek parça takma işlemleri ve bakım işlemleri itna ilegerçekleştirilmektedir.

Batıkent Vaillant Servisi hoşlanarak severek ve ilgi duyarak kullandığınız kombi şofben klima ve kazansistemleriniz için, üst düzey başarı sağlanarak, kesin sonuç alınan seçkin servis hizmeti ulaştırmaktadır.

Vaillant marka kombi projelendirilmesi, kombi tercihi, havalandırma deliği açma gibi işlemler, uzman kişilere danışılarak yapılmalıdır. Bu konuda uzman olan Batıkent vaillant Kombi servisi elemanlarımız, proje onayından sonra, cihazları yerleştirmektedir.

Kombiler gaz kaçırdığı zaman veya arızalandığı zaman, hemen ilgili birime haber edilmelidir. Doğal gaz işlemleri, oldukça ciddi işlemlerdir. Kılavuzla kullanılması gereken kombiler, bilirkişi tarafından kontrol edilmelidir. Kombi bakımında, suyun ısındığı eşanjör kısımının bakımdan geçirilmesi, öncelikli işlemdir.

Doğal gaz ile çalışan kombilerin, montajı ve bakımı, resmi prosedüre göre yapılmaktadır. Sertifikası olmayan kişilere kombi bakımı yaptırmak büyük risktir. Hizmet kategorisinde, belli kurallara sahip olan servis işlemlerinde, firmamız, yani Batıkent Vaillant Servisi isimli işletmemiz zamanında iş teslimi yapmaktadır. Garantili ve güvenli servis müdahalesi için, en iyi çözüm, firmamızın çalışmalarıdır.

Batıkent Vaillant Servisi tamirat işlemlerini neticeledirdikten sonra Vaillant markalı ürününüze uyguladığı işçilik ve yedek parçaya, firma bünyesinde geçerli olmak üzere ek 1 yıl garanti vermektedir.

 Yapılan işin mahiyeti , işlem tarihi ve değiştirilen malzemeye ait olan garanti belgemizi lütfen saklayınız ve sizden istenildiğinde ibraz ediniz. Batıkent Vaillant Servisi mişteri memnuniyeti üzerine kurulu servis işleri ile her daim sizleri mutlu etmeyi başarmış , adını altın harflerle kazımayı başarmıştır.

Kombi ve doğal gaz kullanıcıları çok dikkatli olmalı bununla beraber özellikle gaz kaçağı konusunda tetikte olmalıdır. İnsanlara faydası olsun diye üretilmiş bir teknoloji belli riskleri ortadan kalktığı zaman tamamen avantajlarla kendini göstermektedir.

Yüksek teknoloji kullanımı ve deneyimde ekiplerin katkısıyla birlikte anında hizmet veren Batıkent Vaillant servisi çok kapsamlı ve donanımlı hizmetin güvenilir adresi olma yolunda size destek sağlıyor. Ani basınç yükselmesinde veya tesisat ile alakalı bir sorun görüldüğünde uzman ekip çağırılması sorunu çözmek için gerçekten önemlidir.

Profesyonel ekiplerin hizmet katkısı sorunları tespit ettiği gibi anında çözüm kapasitesiyle iş bitirici çalışmalarla insanlara destek vermektedir. Batıkent Vaillant servisi kalitesinin garantili hizmet noktasında ortaya koyduğu performans ev sahiplerini ve iş yeri sahiplerine gerçekten memnun etmektedir.

Doğalgaz alt yapısı olan ve bu tesisatı kullanan herkesin güvenilir servis hizmeti alması gerçekten çok büyük önem taşıyor.İnsanlara umut veren ve sağlıklı bir mekânda yaşama fırsatı veren çalışmalar özellikle doğalgaz alt yapısı için mükemmel bir tesisat kalitesi oluşturuyor.