Batıkent Süsler Servisi

Batıkent Süsler Servisi ismini hak ettiği yere ulaştırmak için yıllarımız verdik ve bu pozisyonumuzu korumak için  tüm gücümüzle, büyük özveri ile ve sonsuz enerjimizle çalışarak Batıkent sakimlerinin Süsler marka kombileri ile yaşadığı sorunları çözmek için çalışmalarımızı da devam ettirdik,  bu günlere kadar gemeyi başardık

Süsler markası Türkiye’de son yılların yükselen trendidir. Elektrikli ev aletleri ve kombi cihazları üreten Süsler markası, ürünlerinin kalitesi ve performansı sayesinde birçok kişi ve geniş kitleler tarafından büyük talep görmekte ve sevilerek tercih edilmektedir. Batıkent Süsler Servisi de sevilen Süsler ürünlerinin profesyonel tamir bakım onarım ve montaj koludur.

Yüksek performans ve kaliteli ürünleri sayesinde Türkiye ev eşyaları piyasasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran Süsler markası servis hizmetlerinin kalitesi ile de göz doldurmakta ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için büyük bir çaba ve dikkat ile çalışmalarını sürdürmektedir.            

Batıkent Süsler Servisi, Süsler markasının yaygın ve başarılı servis ağının bir parçası olarak Ankara bölgesinde faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. Faaliyete geçtiği tarihten itibaren başarılı ve uzman kadrosu ile müşterilerinin Süsler markasıyla üretilmiş eşyalarının ve cihazlarının bakım ve onarımını gerçekleştirerek kalitesini arttırmakta ve ömrünü uzatmaktadır.            

Batıkent Süsler Servisi internet adresinden veya çağrı merkezinden inceleyerek servisfaaliyetlerini daha detaylı öğrenebilir ve cihazlarınızın tamir ve onarımı için izleyeceğiniz yolu öğrenebilirsiniz.

 Batıkent Süsler Servisi telefonları her zaman ulaşılabilir durumdadır. Bu numaraları arayarak servis çalışanlarının yönlendirmesine göre cihazlarınızı güvenerek servise teslim edebilirsiniz.

Batıkent süsler Servisi her bölgede oluşturduğu mobil servis noktaları ile online olarak çağrı kaydı bırakan müşterilerimize dakikalar içinde ulaşılabilme kolaylığı sağlamıştır. Süsler markasının kombi ürünlerinin bakımı için özel olarak oluşturduğumuz ekiplerimiz sizlere mahsus ayrıcalıklı işlem yapmakta ve en doğru çözümleri üretmektedir.

Sıcak su alamdığınız , gürültülü çalışan veya size zorluk çıkartan bir kombi sahiyseniz hemen Batıkent Süsler Kombi Servisi ile diyalog kurunuz. Çözüm odaklı hizmetlerimizden hemen faydalanabilmek için çağrı kaydınızı operatörlerimiz vasıtası ile oluşturabilirsiniz.