Batıkent Samsung Klima Servisi

Batıkent Samsung Servisi büyük satış rakamlarına ulaşan , geniş ürün yelpazesi ile çok çeşitlilik sunan , uygun fiyatları ile ev ve iş yerlerinizde severek ve ilgi ile kullandığınız Samsung markalı klimalarınızın tüm sorunlarına  çabuk , garantili ve ekonomik çözümler üretmektedir. Klimalar hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılan cihazlardır.

Bu sebeple kullanım esnasında tam anlamıyla verim alınabilmesi için bakımlarının da zamanında ve Batıkent Samsung Klima servisi gibi işin uzmanları tarafından yapılması gerekmektedir Klima bakımlarında özellikle bazı konulara dikkat edilmesi önemlidir. Profesyonelce adım adım gerçekleştirilen bu noktalar madde madde aşağıda belirtilmiştir.

 – Uzmanlar tarafından cihazın değerleri kontrol edilir ve iç temizliği yapılır. Klima içerisinde zamanla biriken tozlar filtrelerin tıkanmasını sağlayabilir, bu yüzden iç temizliği son derece önemlidir. Filtrelerin temizliği yapılırken akan suyun altında çitilenmeden, asarak kurutulmadan temizliği sağlanır.

 – Klima bakımı yaz ve kış aylarının başlangıcında Batıkent Samsung Klima Servisitarafından yapılır. Çünkü mevsim ortasında yaptırılacak bakım kaybedilmiş zaman demektir. En verimli şekilde yararlanılabilmesi için mevsim başlangıcı olmadan bakımlar uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir.

 – Profesyonel bakımlar esnasında elektrik tesisatı, cihazın bağlantı noktaları kontrol edilir. Fan pervaneleri temizlenir ve gerekliyse hava filtresi değiştirilir. Gaz kontrolü yapılır ve eksik gaz tamamlanır. Drenaj tavası ile hattı temizlenir. Tüm bunların Batıkent Samsung Klima servisi uzmanları gibi sertifikalı personeller tarafından yapılması gereklidir.

Batıkent Samsung Klima servisi her keseye uygun bakım tamir ve montaj fiyatları ile sizlere kolay ulaşım ve eksiksiz tamirat imkanı sağlamaktadır. Samsung markalı ev tipi split klimalardan tutun da salon tipi ve hata merkezi sistem klima türleri için her türlü işlemi güven duyarak yaptırabileceğiniz servis merkezimiz bölgesel olarak çalışmakta ve randevu sistemine tabi işlem gerçekleştirmektedir. 

Batıkent Samsung Servisi her müşterisini tek tek kayıt altına almakta ve bakım zamanı gelen cihazları için sizi arayarak uyarmaktadır.