Batıkent Regal Servisi

Batıkent Regal Servisi tarafından gerçekleştirilen servis hizmeti garantili ve etkili olmaktadırdır. Bütün bu özelliklere sahip olan firmamız, hayatımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazların bakım, onarım ve montajını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Gerek servis hizmeti olsun ve gerekse montaj olsun, bütün hizmetimiz garantilidir. Konusunda uzman olan personelimiz, sertifika ve deneyim sahibidir. 

Batıkent Regal Servisi klima beyaz eşya televizyon tamir ve bakımları konusunda sonsuz tecrübeye sahiptir. Su kaçağı gördüğünüz bulaşık makinası , soğutmayan buzdolabı sıkma esnasında sallanan yer değiştiren ve aşırı gürültü çıkartan çamaşır makinesi kullanıyorsanız hemen bizi arayınız.

Ayrıca servis müdahalesine de ihtiyacınız varsa doğru platformdasınız. Hemen 0312 448 00 00 numaralı online destek ve çağrı merkezimizi arayarak ilgili personelimize adresinizi bırakabilirsiniz.

Klima bakımı tecrübe ve dikkat ister. Yanlış yapılan müdahaleler cihazda randıman düşüplüğü , çalışma prensiplerinde aksaklıklar , buna paralel olarak da sorunlar açarak çan sıkıcı ve moral bozucu durumlara sebep olabilir. Regal klimalar ergonomik yapısı basit kullanımı ve dayanıklılığı ile olduğu kadar her bütceye uyan fiyatları ile bir çok ev ve iş yerinde severek kullanılmaktadır. 

Klimaların , montaj ve servis hizmeti, resmi prosedüre göre yapılması gerekmektedir.Klima servisinde işin profesyonelleri tercih edilmelidir. Firmamız, Batıkent regal servisi hizmetinde konusunda uzman olan kişileri tercih etmektedir. Servis olarak tavsiyemiz ; yeni ve son teknolojiye sahip , düşük enerji tüketen cihazların tercih edilmesidir

Klimalarda ise, filtre, toz ve polen temizliği, gaz ayarı ve diğer parçaların bakımı, önemlidir. Klimalara, ne olduğu belirsiz gazlar basılmamalıdır. Batıkent Regal Klima Servisi olarak, klimaların mekâna uyumlu olması önemlidir.

Yani büyük bir mekân için, küçük klimalar kullanmak, verimin düşmesine neden olacaktır. Konusunda uzman olan ve yılların tecrübesine sahip olan servis elemanları tercih edilmelidir.

Batıkent Regal Servisi memnuniyet garantili çalışan , rakiplerinden farklı olarak her zaman ileri tekniklerle çalışarak servis bakım ve onarımı konularında fark atan Batıkent bölgesinde yaptığı başarılı çalışmaları ile Regal markalı ürünlerinizi sağlıklı kullanıma kavuşturan , sevilen ve tercih edilen personelleri ile sizleri menun edici ve rahatlatıcı çalışmalar yapan , kaliteli bir hizmet merkezidir.

Çalışmalarımızdan siz de faydalanmak isterseniz ve eğer arızalı bir Ragal ürününe sahipseniz hiç durmayın , hemen Batıkent Regal Servisi ni arayarak kayıt oluşturun

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!