Batıkent Profilo Servisi

Batıkent Profilo Servisi

Batıkent Profilo ServisiProfilo kalitesi ile üretilen, elektrikli ev aletlerinde, kaliteli, dayanıklı ve estetik ürünleriyle dünya çapında adını duyurmuş popüler bir markadır.

Herkesin elektrikli eşya alışverişinde güvenle tercih ettiği Profilo marka ürünlerin teknik servis hizmeti hizmet merkezimiz tarafından tüm Batıkent halkına kaliteli şekilde verilmektedir. 

Televizyon çamaşır makinesi buzdolabı klima bulaşık makinesi gibi ürünlerin üretimini yapan ve bol ürün çeşitliliğine sahip olan Profilo, servis ağına da önem vererek tüm Ankara ilini ve ilçelerini eksiksiz ve bol servis şebekesi ile gözetimi altına almıştır. 

Türkiye`nin her yerine kesintisiz hizmet veren Profilo servisi, Batıkent çevresinde de, sertifikalı elemanlarla kaliteli hizmet sağlamaktadır. Batıkent Profilo servisi, Profilo marka tüm ürünlerin kurulumundan bakım ve onarımına kadar gereken tüm servis hizmetini profesyonel şekilde vermektedir.

Batıkent Profilo Servisi tarafından, Profilo marka ürünler için, yerinde servis hizmeti hızlı şekilde verilmektedir. Çeşitli arızalarda ise, değiştirilmesi gereken parçalar, servis çalışanları tarafından evden alınır, kısa sürede değiştirildikten veya tamir edildikten sonra yeniden adrese teslim edilir. Batıkent servisi, bünyesindeki ürünlerin orjinal yedek parçalarıyla, kullanıcıların ihtiyacında anında yardımcı olmaktadır.

Beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, ankastre ürünlerden ısıtma-soğutma sistemleri ve elektronik aletlere kadar geniş ürün gamına sahip olan Profilo, kaliteli teknik servis hizmetiyle de, müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktadır. Batıkent profilo servisi, temizliğe ve titizliğe önem vererek, kaliteli hizmet politikası çerçevesinde işini gerçekleştirmektedir.

Batıkent Profilo Servisi temiz ve hijyenik çalışmaları ile de beğeni kazanmakta ve bu sebeple de tercih edilmektedir. İşlem yapılan mekanı kirletmeden ve dağıtmadan çalışan personellerimiz bu konuda özellikle tembih edilmiş ve kontrol altına alınmıştır. Profilo servisibünyesinde çalışan tüm birimlerimiz bu konuda hassasiyetini ortaya koymakta ve çalışmalarını bu yönde tamamlamaktadır.

Memnuniyet araştırması için de zaman zaman Profilo servisi merkezlerinden aranabilirsiniz. Her tür şikayet ve önerileriniz için sizi dikkatle dinleyen operatörlerimiz bu konuda notlar alarak eksiklerimizin giderilmesi konusunda yol gösterici olmaktadır. Batıkent Profilo Servisi marifeti ile size özel servis işlemlerimizden koşulsuz ve şartsız yararlanmak için lütfen telefon ile arayınız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!