Batıkent Mitsubishi Klima Servisi

Batıkent Mitsubishi Klima Servisi

Batıkent Mitsubishi Klima Servisi klima bakımlarınızı doğaya ve çevreye zarar vermeyen , orjinal parçalar kullanarak gerçekleştirmektedir. Servis hizmeti, her zaman için uzmanlık ister. 

Klima gibi önemli eşyaların bakım ve onarımında, servis müdahalesi her zaman için önemlidir. Sağlıklı bir teknik servis hizmeti için, firmamızın çalışmaları tercih edilmelidir. Yaz aylarında soğuk hava nedeniyle, klimalar tam randıman çalışır. Bu çalışma esnasında zaman içinde klima gazınızda eksilmeler görülür.

Batıkent Mitsubishi Klima Servisi eksilen gazlarınızı Mitsubishi ürünler için üretilen özel avrupa gazlar ile gerçekleştirmektedir.  Ucuz ve ne içinde ne olduğu belli olmayan gazları Mitsubishi klimanız için kullandırmayınız. Ağır sonuçlara neden olma ihtimali yüksek olan bu hatalı işlem klimanızı kullanılamaz duruma bile düşürebilir.

Yaz aylarında büyük öneme sahip olan klimalar da, çöl sıcakları gelmeden bakımının yapılması gerekir. Bu işlem için özel olarak oluşturup görev verdiğimiz destek birimlerimiz sizlere uygun fiyatlı ve mükemmel sonuçlu bakım hizmetleri vermektedir.

 Klima bakımlarında filtre bölümünün temizliği, toz ve polen temizliği, büyük önem taşımaktadır. Dikkat ve tecrübe gerektiren bu işlemler yapıldığı taktirde klimanız sıcak günlerine hazır ve sağlığınızı olumsuz etkilemeyecek duruma getirilmiş demektir. 

Keşif ve yer tespiti işlemleriyle, Batıkent Mitsubishi Klima Servisi elemanlarımız, kaliteli ve etkili çalışma yöntemleriyle hizmet vermektedir. Sertifikalı ve eğitimli elemanlarımız, odanıza uygun klima modelinin tercih edilmesini tavsiye etmektedir. Gaz basımı ve benzeri işlemler de, klima bakımında ihmal edilmemelidir.

Batıkent Mitsubishi Klima Servisi montaj işlemleriniz için özel eğitilmiş ve bünyemizde çalıştırılmaya başlanmış ekipleri ile hızlı ve kusursuz işlem sunmaktadır. Klima , bağlanacağı ortama uygun olması için dikkatli seçilmelidir. Bunun için ön keşif şarttır. Kapasite olarak en uygun cihazın satın alınması yüksek randıman elde etmek için en önemli unsurdur. 

Batıkent Mitsubishi Servisi klima satın alımı işlemleriniz için de bilgi sahibi olmak için arayabileceğiniz, soru soracağınız ve net cevaplar alabileceğiniz bir servis merkezidir. 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!