Batıkent Kombi Servisi

Batıkent Kombi Servisi, Ankara’nın en geniş popülasyonlu semtlerinden Batıkent’te her türlü kombi sorununu çözüyor, garantisi ile müşterilerini rahatlatıyor. Üstelik bunu hemen her kombi markası ve modeli hakkında detaylı bilgi sahibi sertifikalı personelleri ile yapıyor. 25 yıllık bir deneyimin yüzü olan firmamız gezici araçları ile her cadde ve sokakta teknik ihtiyaçları karşılıyor.

Kombiler tıpkı diğer elektronik eşyalar gibi evin büyük bir gereksinimini gidermektedir. Yemek yeme gibi ısınma ve sıcak su da bir ihtiyaçtır. O nedenle kombinizde meydana gelebilecek bir arıza günlük işlerinizi sıkıntıya sokacaktır. Batıkent Kombi Servisi haftanın her günü 24 saat çalıştığından ister gecenin bir yarısı isterse sabahın erken saatleri olsun her daim kaliteli hizmet alırsınız.

Kurumsal hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda hedefimiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Batıkent Kombi Servisi olarak müşterilerimiz ne denli memnunsa biz de ilerlediğimiz yolda başarılarımızı devam ettirme adına azimli olmaktayız. Kombi markanız ne olursa olsun, bünyemizde tüm markalara hâkim deneyimli bir ekibimiz bulunuyor.

Batıkent’in her kesimini detaylı bir şekilde bilen ekibimiz tam donanımlı servis araçları ile size hiç vakit kaybettirmeden yanınızda oluyor. Elektronik cihazlarda vakit kaybının yeri olmadığını bilen firmamız bu konuda da sizlere güvence vermektedir. Saatlerce beklemek yok, mağdur olmak yok, Batıkent Kombi Servisi ile daima kazanan siz olursunuz.

Kombiler normal şartlarda gayet iyi performans sergileseler de yıllık bakımlarının yapılmayışı, kullanıcı ya da parça hatasından dolayı ortaya çıkan sorunlardan ötürü problem çıkarabilmektedirler. Kombiler konusunda bize gelen şikâyetler arasında kombinin ses yapması vardır. Kombi pek çok nedene bağlı olarak ses yapabilir. Kombi ısındıkça ses yapıyorsa bu eşanjörle alakalı olabilir.

Eşanjör kireç bağlamış ise ses yapması muhtemeldir. Kireci ise teknik ekibimiz uygun cihaz ve temizli ürünleri ile ortadan kaldırmaktadır. Eğer bacalı kombi kullanıyorsanız pompanızın temizlenmesi gerekir. Ancak pompa temizlenmesine rağmen hala ses geliyorsa Batıkent Kombi Servisi destek birimimizden yardım isteyiniz. Pompanızın değiştirilmesi gerekebilir. Ancak bu gerekli kontroller yapıldıktan sonra karar verilecek bir durumdur.

Eğer yedek parça ihtiyacı oluşursa cihazınızın markasına göre orijinal yedek parça takılacaktır. Kombiniz ısındıkça kalorifer tesisatında su basıncı artıyorsa genleşme tankındaki azot gaz basıncı yeterli değil demektir. 1,5 dereceli hava basılması gerekir.

Ayrıca tankın da kontrol edilmesi gerekir ki eğer bir arıza varsa onarılmalı ya da değiştirilmelidir. Batıkent Kombi Servisi teknisyenlerimiz kombinizde yapacakları bakım sonrasında gerekli müdahaleleri yapacak ve kombinizi eski performansına kavuşturacaklardır.