Batıkent Klima Servisi

Batıkent Klima Servisi, Batıkent sakinlerinin klima konusundaki tüm ihtiyaçlarını profesyonel kadrosu ile karşılamaktadır. Klimalar özellikle bahar ve yaz aylarında adeta kurtarıcı gibidirler. Öyle ki sıcaktan bunalan insanlar klimalara ihtiyaç duyarlar. Hele ki iş merkezi, alışveriş merkezi, otel, düğün salonu, okul, dershane, hastane gibi ortamlarda bu ihtiyaç çok daha fazladır. Klimalar uygulanacağı ortama göre pek çok çeşit ve modelde insanlara sunulmaktadır.

Batıkent Klima Servisi olarak Batıkent sakinlerinin her türlü klima ihtiyacına cevap veriyoruz. Kullanılacak alana göre klima seçiminizde yardımcı oluyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca düzenli bakım ve onarım işlemleri için 24 saat hizmet veriyoruz. 25 yıldır Ankara’da faaliyetini sürdüren firmamız yola önce müşteri memnuniyeti diyerek çıkmıştır.

Bu anlamda sizlerin memnuniyeti bizim için önemlidir. Klimalar pek çok marka ve model ile çıksa da işinize en çok hangi model yarar, nerede nasıl kullanmalısınız gibi sizler için gayet önemli noktalara yer veriyor, sizleri bilgilendiriyoruz. Kışları sıcak hava veren, yazları ise soğuk esintisi ile bizleri ferahlatan klimalar hakkında bilmek isteyeceğiniz her şeyi sizlere sunuyoruz.

Klimalar kullanım alanı ve amaca göre farklı tiplerde olmaktadır. Kullanımı oldukça rahat olan klimalardan bir tanesi portatif yani mobil klima dediğimiz klimalardır. Portatif klima adı üstünde rahat taşınabilir ve pratik olarak tasarlanmış klima modelidir. Bu anlamda klimanın sabit sadece bir yerde soğutma yapma zorunluluğu yoktur. Portatif klimaların en büyük rahatlıklarından bir tanesi tekerlekleri sayesinde istenen odaya rahatlıkla taşınabilmesidir. Batıkent Klima Servisi tüm parça montajlarını ve değişimlerini ilave 1 yıl garantili yapmaktadır.

Ayrıca esnek ve bükülebilen hortumları ile oda içerisinde rahatlıkla hareket ettirilebilirler. Portatif klimalar amaca göre üç grupta yer almaktadır. Bunlar; tek gövdeli mono blok klima, kondanseri rahat bir şekilde ayarlanabilen klimalar ve portatif split klimalardır. Klimaların her birinin ayrı özellikleri olmakla beraber kullanım rahatlığı ile çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Portatif split klimalarda iç üniteyi evaporatör, dış üniteyi ise kompresör ve kondansör oluşturmaktadır. Bu cihazların tek farkı takılıp sökülebilen gaz borularının olmasıdır. Bu sayede herhangi bir teknisyene gerek kalmadan kişi rahatlıkla takıp sökebilir.

Kondanseri ayrı tip portatif klimalar ve mono blok klimaların kompresörleri iç ünitededir ve bu nedenle aynı güçteki split cihazlardan az miktarda daha sesli çalışırlar. Ancak bu sağladığı kolaylıkların yanında sorun olmamaktadır. Batıkent Klima Servisi olarak portatif klimalarınızın kurulumunu, bakımını ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Gerekli durumlarda ise markası ne olursa olsun orijinal yedek parçasını sizin için temin ediyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!