Batıkent İmmergas Servisi

Batıkent İmmergas Servisi çalışmalarındaki titizlik, müşteri ilişkilerindeki mesafe, uygun fiyatlı tamiratları ve en önemlisi ihtiyaç anında hemen ulaşabileceği yedek parça stoğu ile dikkat çekmekte ve başarıya bu sayede ulaşmaktadır. Müdahalede bulunduğumuz kombi cihazlarındaki üstün başarı grafiğimizi ustalarımızın hünerli ve tecrübeli ellerine borçluyuz.

Engin bilgi birikimine sahip olan teknisyenlerimiz her konuda tam donanımlı oldukları için hiç bir sorunla karşılaşmadan gerekli müdahalede bulunarak ürünlerinizi ilk satın alındığı günkü sağlamlığına kavuşturmaktadır.

Batıkent İmmergas Servisi sadece batıkent için değil, civar semtler için ve hatta Ankara ilimizin tamamını kapsıyan servis hizmeti ile gereksinizm duyduğunuz her an yanınızda olmayı başarmaktayız.

Batıkent İmmergas Servisi kombi kullanımında bazı incelikleri belirtmek ve daha ekonomik kullanımın yanında minimum arıza riski ile karşılaşmak için sizlere desteğini her zaman vermektedir.

Bazı püf noktaları hayati önem taşır, mesela gaz kokusu duyduğunuzda ortama taze hava girişi sağlanmalı ama asla kıvılcık çıkaracak ateşli aletlerle oynanmamalıdır.

Hatta priz lamba gibi elektrikli aletlere bile dokunulmamalıdır. Alo 187 aranarak acil müdahalede bulunulması sağlanmalı, bu esnada kombi cihazına gaz girişi önlenmelidir. Bunun için kapı girişlerinde bulunan gaz sayaçları üzerindeki vanayı lapatmak yeterli olacaktır.

Batıkent İmmergas servisi sizlere çabuk ve kaliteli hizmet sunmak için 0312 448 00 00 numaralı sabit hattını 24 saat açık tutacak şekilde çalışmaktadır. 0552 860 00 00 numaralı mobil hattımız vasıtası ile de sorunlarınızı iletebilir ve servis desteği alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!