Batıkent Hotpoint Servisi

Batıkent Hotpoint Servisi ile hala tanışmadıysanız , hizmetlerinden faydalanmadıysanız, seçkin ve ayrıcalıklı servis işlemleri size ulaşmadıysa hiç vakit kaybetmeyin , hemen 448 00 00 numaralı telefonu arayarak şikayetlerinizi bildirin ve randevu talep edin.

Hizmette bulunduğumuz, Batıkent Hotpoint servisi ile Batıkent ve çevresine garantili servis sunuyoruz. Personelimiz deneyimli, sürekli eğitim gören ve güvenilirdir. Çünkü biz servis hizmeti sunarak, cihazlarda anında sorun gidermeyi, müşteri memnuniyetini her zaman yüksek tutmayı amaçlamaktayız. 

Hotpoint markalı beyaz eşya ürünlerinize yanı buzdolabı çamaşır makinası bulaşık makinası hatta kurtma makinası gibi ve diğer elektronik mallarınıza garantili ve hızlı servis ulaştırma amacı taşıyan hizmet merkezimiz tüm çalışmalarını da bu doğrultuda gerçekleştirmektedir.

Batıkent Hotpoint Servisi  Hotpoint markasına ait birçok ürünü evlerde ve iş yerlerinde kullanmakta olduğunuzun bilinci ile servis ağını kapsamlı oluşturmuştur. Hotpoint cihazlarda yaşanan arızalar  insanları mağdur edebiliyor. 

Servis alma talebinde bulunduktan sonra, ekibimiz hızlı bir şekilde size ulaşacaktır. Cihazlar mutlaka doğru incelenmeli ve sorun yaşanan parça net bir şekilde belirlenmelidir Bunun için ancak uzman kişiler inceleme yapmalı ve güvenilir bir şekilde sorunu belirlemelidir.

Orijinal parça kullanarak, cihazların ömrü uzatılabilir. Bir diğer önemli husus ise, cihazların montajıdır. Montaj işlemleri işini bilen, uzman kişiler tarafından yapılmalı ve parça hasarı önlenmelidir. Bulaşık makinesi, ankastre, buzdolabı gibi beyaz eşyaların kullanımı da dikkatle yapılmalı. Özellikle kullanım kılavuzu incelenmeli ve talimatlara uygun bir şekilde bu cihazlar kullanılmalıdır.

 Beyaz eşya taşınması ve montajı, mekanı inceledikten sonra uygun olan bölgeye yapılmalıdır. Çoğu zaman bu detaylar ihmal edilir ve cihazın ömrü bu şekilde kısalır. Aynı nedenden dolayı da, cihazların parçalarında da sorun meydana gelebilir.

Batıkent Hotpoint Servisi müdahalede bulunup onardığı ve sizlere teslim ettiği tüm ürünlerinize ek 1 yıl garanti olanağı tanımaktadır. Servis bünyesinde işleme tabi tutulan ürünleriniz performansından ve çalışmasından emin olduktan sonra teslim edilir ki tekrar arıza açarak ikinci bir işlem yapılaması durumu oluşmasın. Bu şekilde zaman kaydının ve mağduriyetlerin de önüne geçilir. 

Hotpoint ürünleriniz ile ilgili soru sorabileceğiniz danışma hattımız 24 saat görev yapmaktadır. Hiç çekinmeden arayabilir , merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Batıkent Hotpoin Servisi ile çalışmak bir ayrıcalıktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!