Batıkent Ferroli Servisi

 Batıkent Ferroli Servisi müşterileri yanılıyor olamaz. Yıllardır servis hizmeti aldıkları ve menuniyetlerini her platformda belirterek referans oldukları servisimizi ilk kurulduğumuz günden bu yana tercih etmişlerdir. 

Batıkent Ferroli Servisi
Batıkent Ferroli Servisi

Ferroli marka, kombiler özellikle doğalgaz ile ısınmanın olduğu şehirlerde sıklıkla kullanılan bir ürün olarak dikkat çekmektedir.

Ferroli markasının sunduğu avantajların yanı sıra ayrıca, doğalgaz konusunda sizlere en iyi verimi sunmanın gayreti ile ürünlerini geliştirmek için sürekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu konuda özellikle ortaya koyduğu ürünlerin uzun yıllar dayanabilme özelliği ile de dikkatleri üzerine toplayan Ferroli, yüksek satış grafigini de bu sayede oluşturmuştur. 

Batıkent Ferroli Servisi personel seçimi ve çalıştırması konularında çok titiz davranarak bünyesinde profesyonel ve tüm sertifikalara sahip, deneyimli ustalara görev vermektedir.     

Kombi Servisi

Sizler de Ferroli marka kombi sahibi iseniz bu konuda şanslısınız demektir. Özellikle sunduğu hizmetlerin nitelikleri göz önüne alındığında servis hizmetinin önemi burada kendini göstermektedir.

Sizler de Ankara Batıkent semtinde yaşıyorsanız ve Ferroli kombi sahibi iseniz, bu konuda hem bakım hem de tamir, onarım hizmetlerinde bulunacak  Batıkent Ferroli Servisi  ile tanışmanız gerekliliğini unutmamalısınız.             

Batıkent Ferroli Servisi ile kombinizin her türlü tamir ve onarım işlemleri yerine getirilirken, aynı zamanda kombinizin uzun ömürlü olmasında yapılması gerekli en önemli hizmetler arasında sayılan, bakım çalışmaları içinde firmamız sizlere en iyi hizmeti sunma konusunda gönüllüdür.

Sizler de özellikle kombinizin bakımı konusunda hiç vakit kaybetmeden servisimize başvurarak, bu konudaki en iyi tercihi yapmış olmaya bir adım daha yaklaşın.

Batıkent Ferroli Servisi yedek parça temini konusunda yaşadığınız sıkıntıya son vermek için hassas davranarak tüm Batıkent bölgesine destek olmak adına kapsamlı ve bol çeşitli yedek parça deposunu yıllar önce devreye sokmuştur. Orjinal Ferroli malzemeleri bulabileceğiniz bu birimde fiyatlar da oldukca uygundur.

Ana kart, sirkülasyon pompası, eşanjör, gaz valfi, conta, sensör, brulör ve diğer bir çok Ferroli marka kombiyi oluşturan parçaları bizden temin edebilirsiniz. Dilerseniz kapıdan teslim de edebileceğimizi belirtmek isteriz.

Batıkent Ferroli Servisi Ferroli marka kombi ve şofbenlerinizin bakımını kusursuz bir şekilde yapar ve yıl içerisinde sizlere bir sorun çıkmaması adına garantisini ortaya koyar.

Batıkent sakinleri için Ferroli marka cihazlarında gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız.

Kombi ve şofbenler Ferroli markası altında her ne kadar sorunsuz bir şekilde çalışsa da bazen hem parça hem de elektrik ya da gaz ile alakalı sorunlar çıkabiliyor.

Bu gibi sorunlar çıktığında ise batıkentsakinlerine hızla yetişiyor ve evlerinde ya da işyerlerinde gerekli müdahalelerde bulunuyoruz.

Kombi ya da şofbenlerde günlük olarak pek çok sorun ile karşılaşabiliyoruz. Şofbenlerde suyun çok sıcak akması durumu karşısında müşterilerimiz bizlere ulaşabiliyor.

Eğer şofbeninizden istemediğiniz kadar sıcak su geliyor ise elektrik ya da su devresinde bir arıza meydana gelmiş olabilir, kontrol edilmelidir.

Ferroli kombilerde de bir takım arızalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Mesela bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi kombi çalışıyor ancak sonrasında arızaya geçiyor şeklindedir.

Kombi elektrik bağlantı hatası ortaya çıkmış olabilir. Ayrıca kombi elektronik ateşleme kartı arızası da bu sorunu tetikleyebilir. Gerekli bakımların mutlaka Batıkent Ferroli Servisi uzman ekibimiz tarafından yapılması gerekmektedir.

Eğer kombinizin yıllık bakımlarını aksatmış iseniz iyanizasyon ateşleme elektrotları kirlenmiş olabilir.

Bu kirlenme neticesinde cihaz arıza verir. Kombi ana kart arızalarında cihaz bir süre çalıştıktan sonra çok ısınmaya bağlı olarak arızaya geçebilir.

Kombinizdeki sorunun tam tespiti için Batıkent Ferroli Servisi ekiplerimiz bulunduğunuz yere gelerek detaylı bir bakım gerçekleştirecek ve arızanın kaynağına uygun bir şekilde onarımını gerçekleştirecektir.

Şofben Servisi

Şofbeninizin su basıncı çok düşmüş olabilir. Cihaza mutlaka ihtiyacı olan su basmanız gerekecektir. Şofbeninizi yeniden başlatmanız gerekebilir.

Şofbeninizi kapatıp bir 10 saniye kadar sonra yeniden açabilirsiniz. Eğer cihaza nasıl su yükleyeceğinizi bilmiyor iseniz bu konuda Batıkent Ferroli Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Ferroli marka kombi ve şofbenlerde karşılaşacağınız her tür sorunda Batıkent Ferroli Servisi operasyon merkezimizi günün her saati arayabilirsiniz.

İso 9001 belgeli firmamız günün her saatinde müşteri hizmetleri departmanı ile koordine çalıştığından sizlere anında ulaşım sağlayarak hizmet vermektedir.

TSE standartlarında hizmet veren firmamız ayrıca telefonla destek, online destek gibi imkânlar da sunmaktadır.

Batıkent sakinleri zor durumda kalmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız ve gece gündüz demeden Batıkent sakinlerinin yardımına koşmaktayız.

Batıkent Ferroli Servisi olarak cihazlarınıza herhangi bir müdahalede bulunduktan sonra bir yıllık servis garantimizi de sunmaktayız.