Batıkent ECA Servisi

Batıkent Eca Servisi, sıcak su ve ısınma gibi ihtiyaçlarımız için kullandığımız kombi ve şofbenler pek çok marka altında bizlere sunuluyor. Teknolojik gelişmelere paralel olarak hepsi de birbirinden kullanışlı olabiliyor. Eca ise ülkemizin en köklü firmalarından bir tanesi olduğu için en sık tercih edilen markalardan bir tanesidir.

Batıkent sakinleri Eca marka kombi ya da şofbenlerinde yaşadıkları her sorunda bizlere başvurup garantili hizmet alabiliyor. Bu tür hem elektrik hem de gazla çalışan cihazların ne zaman ortaya bir arıza çıkaracağını bilemezsiniz. Ortaya bir arıza çıktığında ise size en yakın, hızlı, saati sorun etmeyecek ve çözüm odaklı işlem yapacak bir servise ihtiyaç duyarsınız.

Yıllardır Eca marka kombi ve şofben kullanıcılarına tek bir telefon ile gece gündüz demeden yardımcı olmuş bir ekibiz. Bu anlamda günün 24 saati aktif görev yapan gezici servis araçlarımızla sonuç odaklı işlere imzamızı atıyoruz. Hem banyo hem de mutfakta sıcak su ihtiyacı hiçbir zaman bitmez.

Her ne kadar eskiden sıcak su sağlamak bu kadar kolay olmasa da özellikle pek çok yeni model kapsamlı bir şekilde sıcak su ve ısı ihtiyacını karşılayabiliyor.

Önemli olan cihazların yıllık bakımının ihmal edilmeden düzenli bir şekilde parça kontrollerinin yapılması ve bir aksaklık söz konusu ise erkenden tespit edilerek önleminin alınmasıdır. Biz de donanımlı ekibimiz ile Batıkent Eca Servisi olarak Batıkent sakinlerine bunu sağlamaktayız.

Kombilerin LED ekranları herhangi bir arıza karşısında arıza kodu olarak kullanıcılara bunu bildirmektedir. Arıza kodlarından bir tanesi de limit termostat sorununa aittir. Kombinizin su sıcaklığı maksimuma ulaşmış ise limit termostat devreye girer ve bu arıza kodu karşımıza çıkar. Aşırı ısınma nedeni ile cihaz bloke olacak ve işlem yapmayacaktır.

Petek vanaları kontrol edilmeli ve kapalı ise açılmalıdır. Eca marka kombinizi yeniden çalıştırın ancak yeniden çalıştırdığınızda problem devam ediyor ise pompa sıkışması meydana gelmiş olabilir. Ana eşanjörde bir tıkanma da söz konusu olabileceğinden Batıkent Eca Servisi ekiplerimizden konu dahilinde yardım isteyebilirsiniz.

Benzer şekilde Eca marka şofbenlerde de arıza kodları karşımıza çıkabiliyor ve kullanıcılar bu arıza koduna göre hareket edebiliyor. Örneğin eşanjör sıcaklık NTC sorunu ile karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Eşanjör sıcaklık sensöründe, sensör kablolarında veya bağlantılarında bir problem meydana gelmiş olabilir ancak bunun tespitini ancak uzman bir teknisyen yapabilir. Bu sebeple Batıkent Eca Servisi operasyon merkezimizi aradığınız takdirde sizlere göndereceğimiz personelimiz bu konuda yardımcı olacaktır.

Batıkent Eca Servisi gibi hızlı bir servis her zaman için tercih edilir. İş dünyamızın ve normal hayatımızın aksamaması için, hızlı servishizmeti, her zaman için tercih edilmektedir. Çabuk ve konusunda uzman olan kişilerin tamir bakım ve onarım hizmetinde tercih edilmesi, fazla zaman kaybını önleyecektir.

Takım ruhu ile çalışan Batıkent Eca Servisi elemanlarımız, gerekli eğitimi almakla birlikte, usta – çırak eğitimini de almışlardır. Tecrübe eğitimi dediğimiz, bu eğitim, teknik eğitimle birlikte, mükemmel bir servis oluşumunu sağlamaktadır.

Nisan ve mayıs aylarında bakımı yapılması gereken ve çok soğuk kış aylarında en etkili ısınma aracı olan kombi ürünlerinin, özel mühendis projesiyle montajı yapılmaktadır. Bu projeler, onaylanması gerekir. 

Kombi seçiminde, yoğuşma özelliğine sahip olan, yeni kombiler tercih edilmelidir. Eski tip kombiler tercih edilmemelidir. Batıkent ECA Servisi olarak şunu özellikle belirtmek isteriz ki havalandırma delikleri de, gaz kaçaklarında güvenliğin sağlanması için, ihmal edilmemelidir.

Kombiler yıl boyu çalışır ve bakım ister. Yıl boyu çalışan bu cihazlar, Batıkent Eca Servisi tarafından su ısıtıcı kısım testi, petek testi, baca testi ve kullanım suyu testi gibi testlerden geçirilir. Yerinde bakımı yapılan cihazlar için, orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Batıkent Eca servisi şofben arızalarınız için de yerinde müdahalede bulunmakta , eğer teknisyenlerimiz tarafından kontrolü yapıldığında gerek görülürse atölye bakımına alınmaktadır. Her işlem mutlaka ve kesin olarak onayınız alındıktan sonra başlatılır. Eca çalışanı tüm personellerimiz bu kuralımıza uyarlar.

Atölye dizaynında döşenerek tüm yedek parçaların depolandığı Batıkent Eca Servisi mobil araçları ile Ankara bölgesinin tamamı ve Batıkent ilçesinin çevresine hızlı ve güvenilir servis hizmeti ulaştırmaktayız. Batıkent Eca Kombi Servisi ile daha önce hiç çalışmadıysanız tanışmak ve işlem yaptırmak için mutlaka 448 00 00 numaralı telefonumuzdan iletişim kurunuz 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!