Batıkent Doğsan Servisi

Batıkent Doğsan Servisi kombi kullanımı konusunda ve her konuda sorunlarınızı danışarak çözüm bulabileceğiniz bir hizmet merkezidir. Doğsan kombi ve diğer elektrikli ev aleti ve cihazları ile Türkiye’nin kalite ve dayanıklılığı bakımından en iyi markalarından biridir.

Diğer birçok markaya nazaran Doğsan ismi pek duyulmamış olsa da kullanan müşterilerinin çok iyi bildiği ve yakından tanıdığı vazgeçilmez bir kalite ve performansa sahip ürünleri bulunmaktadır.

 Doğsan müşterisi markayı tanıyan , özellikle tercih eden bilinçli kişilerdir. Dayanıklı yapısı ekonomik oluşunun yanı sıra her yerde raslayabileceğiniz servis birimlerinin olması markaya olan ilgiyi arttırmış , Doğsan kombikullanıcılarının tercih nedeni olmuştur.

Doğsan markası ürünlerin üretimi, pazarlanması ve satışı gibi alanlarda faaliyet gösteren mağazaları ile olduğu gibi Doğsan markası ile satılan cihaz ve elektrikli ev eşyalarının tamir ve bakımı için açılmış servislerinin hizmet kalite ve performansı da göz doldurmaktadır.

İşte bu servis organizasyonunun bir kolu olan Batıkent Doğsan Servisi kaliteli ve güvenilir tamir işlemleri ile bölge halkının da göz bebeği olmuştur.           

 Batıkent Doğsan Servisi, Doğsan markasının en iyi servis hizmetini veren ve başka markaların hizmetlerinin de üstünde bir kaliteye sahip işletmedir. Uluslararası standartlara sahip servis hizmetleri sayesinde müşterilerinin memnuniyetini ve güvenilirliğini kazanmış olan Batıkent Doğsan Servisi, uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin memnuniyetini ve güler yüzle servisten ayrılmasını esas alan bir anlayışa sahiptir.       

 Batıkent Doğsan Servisi’nin garantili ve ücretli servis hizmetlerinden faydalanmak ve diğer hizmet detaylarını öğrenmek için telefonla arayabilir veya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 24 saat görev başında olan servis kayıt npersonellerimiz anında adresinize ekip yönlendirmesi yapacaktır.

Batıkent Doğsan Servisi kombi ve diğer Doğsan markalı ürünlerinizin montaj işlemini mutlaka deneyimli ve işinin ehli kişilere yaptırmanızı aynı zamanda da kurulum sonrası kullanım talimatlarına uyulmasını şiddetle tavsiye etmektedir.

Ancak bu sayede verim anlamında en üst seviyelere ulaşılır , ilerleyen dönemlerde de en ufak bir sorun ile karşılaşılmadan uzun yıllar kullanım elde edilir. Tesisat çekme ve kombi bağlantı hizmetlerinin yapılmasını da mutlaka ehliyetli ve belgeli kişilere veriniz. Şunu da unutmayınız ; doğru tesisat kurulumu her açıdan ekonomik kullanımı destekler. Batıkent doğsan servisi kurulum montaj ve destek birimleri ile de sizlerin yanındadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!