Batıkent Demirdöküm Servisi

Batıkent Demirdöküm Servisi Demirdöküm markasının kaliteli cihazlarının yerinde bakım ve onarımını yapan şehrin köklü ve deneyimli firmasıdır. Ankara ilimizde Demirdöküm konusunda uzmanlaşmış en donanımlı servislerinden birisidir.

Batıkent Demirdöküm Servisi
Batıkent Demirdöküm Servisi

Demirdöküm kombi, klima ve şofbenler ülkemizin hemen her şehrinde olduğu gibi başkentimiz Ankara şehrimizde de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Hem evlerde hem de işletmelerde Demirdöküm konforu ve rahatlığını isteyen müşterilerimiz cihazlarla ilgili bir sorun olduğunda ekiplerimizle irtibata geçiyor ve sorunlarını hızlı, garantili bir şekilde ortadan kaldırıyor.  

Klima Servisi

Demirdöküm Klimalarda ortaya çıkan kart yanmalarının nedeni genellikle devreseldir. Genellikle bu durum elektrik şebekesine bağlı olarak ortaya çıkar. Bununla beraber montaj ve ara bağlantılar nedeniyle de kart yanmaları ile karşılaşılabilir.

Klimalarda aşırı elektrik yüklenmesi ile kart yanması da sık duyduğumuz arızalardandır. Ayrıca bu elektrik yüklenmesi ile mikroçip bilgileri de sıfırlanabilir. Bu da kartın artık kullanımının imkânsız hale geldiğinde işaret eder. Eğer Demirdöküm klimanızdaki kart kullanılamayacak düzeye gelmiş ise Batıkent Demirdöküm Servisi ekiplerimiz orijinal yedek parça temini ile sizleri bu sorundan anında kurtarmaktadır.

Klimalarda gaz eksilmesi gibi durumlarda, orjinal gaz tercihi yapılmalıdır. Kompresörün arızalanmaması için, önemli bir husustur. Klima bakımlarında, temizlik önemlidir. Önemli parçaların temizlenmesi ile klimalar daha rahat çalışacaktır. Evinizin büyüklüğüne göre klima tercihi yapılmalıdır.

Klimalarda orjinal parça değişimi, orjinal gaz kullanımı ve temizlik işlemleri, önemli hususlardır. Pratik bakım hizmetiyle, kısa zamanda bakım işlemlerini tamamlayan Batıkent Demirdöküm Servisi çalışanı olan elemanlarımız, konusunda uzman olan kişilerdir. Tecrübe ve birikim, servis hizmetinde gerekli olan özelliklerdir.

Kombi Servisi

Kombiler Demirdöküm markası altında oldukça kaliteli cihazlardır. Ancak bazen kombilerle ilgili bir takım arıza kayıtları alabiliyoruz. Mesela kombilerin dış gövdesinde aşırı ısınma problemi ile karşı karşıya gelebiliyoruz. Kombilerdeki bu aşırı ısınma problemi genellikle radyatörle alakalıdır.

 Sıcak suyu açtığınızda radyatörler haddinden fazla ısınıyorsa üç yollu vanada bir tıkanıklık ya da arıza söz konusu olabilir. Üç yollu vanadaki mil hareketsiz kaldığında musluğa gitmesi gereken su kalorifer hattına gidebilmektedir.

Gerekli bakımlar için Batıkent Demirdöküm Servisi operasyon merkezimizi arayarak destek isteyebilirsiniz. Kombiniz için yıllık bakım talebinde de bulunabilirsiniz. Servis olarak yılda iki defa kombi bakımını sizlere önermekteyiz.

Kombi tercihinde, yoğuşmalı kombileri tavsiye eden firmamız, proje çiziminde ehil kişilerin tercih edilmesini tavsiye etmektedir. Gaz kaçağı ve kombi arızaları hemen haber edilmelidir.

Su ısıtma kapasitesi, kullanım suyu ısıtma kapasitesi ve petek ısıtma kapasitesi, kombi bakımı işlemlerinde önemli olan hususlardır. Bütün cihazlarda olduğu gibi kombi Şofben ve Klimalarda da, kullanım kılavuzu kullanılmalıdır.

Şofben Servisi

Demirdöküm marka şofbenlerde sıcak su alamama problemi ile karşılaşılabiliyor. Bunun altında yatan sebep rezistans arızası ya da kademe anahtarı arızası olabiliyor.

Sorunu Batıkent Demirdöküm Servisi personelimiz tespit ettikten sonra doğru yöntem ile onarımını gerçekleştirmektedir. Şofbeniniz için bir yedek parça gerekiyor ise orijinal Demirdöküm yedek parça ile sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız.

Cihazlarınızın gerekli bakım için Ankara Demirdöküm Servisi teknisyenlerimizi günün 24 saati arayabilirsiniz. Firmamız İso 9001 belgelidir ve Demirdöküm konusunda uzman teknisyenleri bulunmaktadır. Ankara için tek numaramızdan ya da online olarak web sitemizden ekibimize anında ulaşabilirsiniz.

Gece gündüz demeden 24 saat boyunca hizmetimizi sürdürmekteyiz. Yılların köklü firması Demirdöküm cihazlarında yaşayacağınız her tür sorunda bizlere danışabilirsiniz. Batıkent sakinleri herhangi bir şekilde mağdur kalmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız.

Batıkent Demirdöküm Servisi tarafından da sunulan ve hizmet kategorisinde değerlendirilen servis sektörünün , günümüzde belli kriterlere sahip olması gerekir. Yılların tecrübesi, sertifika ve orjinal yedek parça temini gibi özellikler, servis hizmetinde olması gereken özelliklerdir.

Firmamız, etkili Batıkent Demirdöküm Servisi hizmetinin başarılı olması için, bütün bu özelliklere sahiptir. Kombi klima şofben gibi ısınma ile beraber sıcak su ihtiyacımızı karşılayan cihazlar iş yerlerimizde ve evlerimizde sık ve yoğun olarak kullanılmaktadır.

Devamlı kullanımlar beraberinde bakım ve tamir gerektiren olumsuzluklar getirir. Bu durumu ortadan kaldırmak için de işinin ehli , profesyonel destek sağlayan servis müdahalesi şarttır.

Batıkent Demirdöküm Servisi klima şofben hidrofor brulör kazan sistemleri gibi ısıtma ve soğutma amaçlı kullandığımız ürünlerin Batıkent bölgesindeki seçkin servis birimidir. Kombiler geniş kapsamlı cihazlardır. soğuk kış dönemlerinde de yaz aylarında da sıklıkla kullandığımız bu ürünler bazen arıza açarak bizi üzebilir.

Hiç endişelenmeyin , en yakın telefonunuz marifeti ile bizi arayarak servis işleriniz konusunda yardım alabilirsiniz. Batıkent Demirdöküm Servisi müşteri memnuniyeti hususunu ilk surada tutmaya özen göstererek başarılı çalışma gayretinde olan bir işletmedir. Servis merkezimiz her an ulaşım sağlayabilmeniz için 7 gün 24 saat görev yapmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!