Batıkent Daikin Servisi

Batıkent Daikin Servisi

Hem evlerde hem ofislerde kullanılan klima cihazlarının rutin bakımları ve Batıkent Daikin servisi uzmanlarının yaptığı şekilde profesyonel bakımları her mevsim geçişlerinde özenli bir şekilde yaptırılmalıdır. Çünkü klimalar oldukça sık kullanılan cihazlardır.

Batıkent Daikin Servisi
Batıkent Daikin Servisi

Bu sebeple de filtreleri kısa süre içerisinde toz toplayabilmektedir. Daikin, kalitesini ispatlamış, uzun kullanım ömrüne sahip cihazlar üretmektedir. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan ve bilinçli müşteriler tarafından tercih edilen Daikin klimaların ülkemizde de kullanım ve satış adedi oldukça yüksektir. 

Ankara Batıkent Daikin Klima Servisi

Ankara Daikin Klima Servisi yoğun talep üzerine yüksek satış rakamlarına ulaşan bu ürünün satış sonrası servis hizmetlerini sağlamak için Batıkent bölgesinde kurulmuş geniş kapsamlı çalışan bir hizmet merkezidir. 

Kullanılan klimalarda tam performans alınabilmesi için de zaman zaman bu filtrelerin temizlenmesi gereklidir. Bunun yanı sıra klima bakımı ile ilgili uzmanlık sertifikasına sahip personeller tarafından da detaylı bir bakımdan geçirilmelidir. Peki, bu bakımlar nasıl yapılır?

 Klima bakımı hakkında

 – Klimaların toz toplayan filtreleri kullanıcı tarafından kolayca temizlenebilmektedir. Genellikle ön panelin iç kısmına monte edilen bu filtreler panelin alt kısmından aşağı doğru dikkatlice çekilmesiyle çıkartılabilmektedir.

Çıkartılan filtre musluktan akan suyun altında her hangi bir şekilde çitilenmeden duru ve sıcak olmayan suyla yıkanmalıdır. Daha sonrasında da asılmadan ya da güneş altına konulmadan kurutulmalıdır. Filtre kesinlikle kurutulduktan sonra klimaya takılmalıdır ve klima filtresiz çalıştırılmamalıdır.

 – Profesyonel bakımda ise uzmanları tarafından gaz kontrolü yapılır ve Batıkent Daikin Servisi personelleri tarafından eksik gaz tespit edilirse tamamlanır. Tüm bağlantı noktaları kontrol edilir.

Ayrıca elektrik tesisatının kontrolü yapılarak iç temizliği de gerçekleştirilir. Kontroller esnasında parça değişimi gerekli olursa kullanıcının onayı alınarak orjinal parça değişimi de gerçekleştirilir.

Batıkent Daikin Servisi klima kullanılan her ortamda hastalığa kapılma riskinin olduğunu tüketicilerine izah ederek bilinçlendirmekte , bu olumsuz durumlara naruz kalmamak için de çalışmalar yapmaktadır. Bakım uygulaması bu çalışmaların en önemli maddesidir.

Kimyasal temizlik yapılarak servis elemanlarımız tarafından mikrop toz ve kirden arındırılan klima üniteleriniz bu sayede de sizlere sağlıklı kullanım imkanı sağlar. Filitrelerde biriken bakteriler cihazın çalıştırılması ile ortama dolar ve solunum yolu ile bünyemize girer.

Oldukca riskli ve insan sağlığı için risk oluşturan bu mikroplar ilerleyen aşamalarda ölümcül sonuçlara neden olabilir. Bu tür vakalardan uzak durmak için mutlaka Batıkent Daikin Klima Servisi ile çalışarak servis işlemlerinden faydalanmalısınız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!