Batıkent Buderus Servisi

Batıkent Buderus Servisi, kombi, şofben ve kazan kullanan herkesin mutlaka yakınızda, hızlı ve garantili bir servise ihtiyacı vardır. Çünkü ısıtma sistemleri her ne kadar günümüzde son teknoloji ile kaliteli bir şekilde üretiliyor olsa da parça ya da üretim bazlı bir arıza ortaya çıkabilir ki böyle bir durumda zorlanmanız da mümkün olacaktır.

Batıkent Buderus Servisi
Batıkent Buderus Servisi

Batıkent sakinlerine 25 yıldır alanında uzman teknisyenlerimiz ile bakım onarım hizmeti sağlamaktayız. Batıkent Buderus Servisi ekibimiz kombi, şofben ve kazan konusunda uzman personelden oluşmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü arıza durumunda garantili işlem yapmaktadır. Sadece tek bir telefon ile operasyon merkezimize ulaşarak kapsamlı bir hizmet almanız mümkündür.

Sıcak su ve ısı ihtiyaçlarını her an karşılayabildiğiniz bu cihazlar hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kullanıma bağlı olarak normalde yıllarca sorunsuz bir şekilde verim alabilirsiniz. Ancak bazen ihmal edilen yıllık bakımlar nedeni ile cihazlarda zamanla parçalarda arızalanma, tesisatta kirlenme ve tıkanma gibi durumlar görülebiliyor.

Böyle anlarda sizlere hiçbir suretle zaman kaybettirmeden hızla geliyor ve sorunu tespit ederek uygun teçhizatlarımız ile anında onarımını gerçekleştiriyoruz. Üstelik bunu yaparken gerektiği takdirde Buderus orijinal yedek parça kullanıyor ve bir sene de Batıkent Buderus Servisi olarak garantisini veriyoruz.

Şofben Servisi

Buderus markasının sık bir şekilde tercih edilen ürünlerinden bir tanesi geniş sıcak su kapasiteli şofbenlerdir. Şofbenlerde pek çok arıza ile karşılaşmak mümkündür. Genellikle beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan bu arızalar sizi zor duruma sokabilir. Bu arızalardan bir tanesi ateşleme sorunudur. Eğer ateşleme sorunu yaşanıyor ise ilk olarak eve gaz gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekir.

Gaz geliyor ise cihazınızı bir kere kapatıp yeniden başlatın yani resetleyin. Ancak bir düzelme olmuyor ise Batıkent Buderus Servisi teknisyenimiz öncelikle gaz valfinin açık olup olmadığına bakacak, cihazı yeniden başlatacak ve sıcak su musluğunu açarak cihazı çalıştıracaktır. Arızanın kaynağı nerede ise doğru yöntemle onarımı gerçekleşecektir.

Şofbeninizde karşılaşabileceğiniz sorunlardan bir tanesi de alevle ilgilidir. Alev sorunu yaşıyor iseniz alev sisteminin kontrolden geçmesi gerekecektir. Alev sorunu yaşıyorsanız cihazınızdan hiçbir şekilde verim alamayacağınız için vakit kaybetmeden Batıkent Buderus Servisi merkez birimlerimizi arayarak destek istemelisiniz. Gezici servisleri ile sizlere hızla ulaşacak olan ekibimiz sorunu tespit ederek doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Günün her saati Batıkent Buderus Servisi çağrı merkezimize tek numaramızdan ulaşabilirsiniz. Donanımlı atölyemizde her tür Buderus cihazınız için orijinal yedek parça bulunmaktadır. Şayet bir parça sorunu var ise bunu orijinal yedek parçası montajı ile çözmekteyiz.

Batıkent Buderus Servisi bilgiye ve tecrübeye önem veren , teknolojik destekli çalışmalar yapan , kombi klima şofben gibi bireysel kullanım için üretilmiş cihazlarınıza servis imkanı sağlayan , zengin alt yapısı ve deneyim sahibi personelleri ile imkansızı başaran , tecrübeli ustalardan kurulu , mobil ekipleri ile sadece Batıkent ilçemize değil Ankara sınırlarının her noktasına hızır gibi yetişen , yeniliğe açık , modern zihniyetle iş yapan , yenilikci bir kuruluştur.

Ünlü alman markası Buderus’un kalite ve konforuna yakışacak düzeye iyi bir servis hizmeti veren Batıkent Buderus servisi yılların birikimini müşteri memnuniyeti için kullanıyor. Kombiniz ister konvansiyonel ister yoğuşmalı kombi olsun montaj, tamir ve bakım hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sizlere sunuyor.

Kombi Servisi

Düşük yakıt tüketimi ile evinizde konforu hissetmenizi sağlayan Buderus kombilerden maksimum verim alabilmek için doğru montaj çok önemlidir. Eski taraz baca sistemleri muhakkak bırakılmalı ve yoğuşmalı kombiler tercih edilmelidir. Ayrıca kombi montajı için proje çizimi ve onayının alınmış olması hem sizin hem de sevdiklerinizin güvenliği için çok önemlidir.

Kombi montajı, özel uzmanlık gerektiren bir işçiliktir. Personellerimiz bu konuda güncel teknik bilgilere sahip oldukları gibi aynı zamanda da sertifikalıdır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sıfır orijinal yedek parça imkânı da veriyoruz. Ayrıca bakım ya da onarım işlemlerinde orijinaliyle değişen parçalar ve Batıkent Buderus Servisi bünyesindeki personelimizin işçiliği 1 yıl garanti altındadır. Kombinizden maksimum fayda sağlamak ve gereksiz yüksek faturalar ödememek için yılda bir defa kombi bakımı için bizden hizmet alabilirsiniz.

Batıkent Buderus Servisi kombi veya şofben gibi cihazlarınızla beraber regülatör kullanmanızı kesinlikle ve şiddetle tavsiye etmektedir. Akım dengeleyen bu cihaz ürününüz içinde bulunan elektronik parçaların yüksek akım nedeni ile zarar görmesine , dolayısı ile de gereksiz masraflar edip bütcenizin açık vermesine engel olmaktadır.

Ana kart dediğimiz ve kombinin tüm işlevini ayarlayan elektronik malzemenin bozulması oldukca külfetlidir. Regülatörün ucuz maliyeti ile beraber kolay uygulanması artı bir avantajdır. Batıkent Buderus Servisi kombi regilatörü temin etmeniz için hizmetinizdedir. Bir telefon açmanız neticesinde yollayacağımız ürününüzü teknisyenimiz 1 dakikada cihazınıza entegre ederek paranızı güvene , ürününüzü de koruma altına alacaktır.

Bu tip arıza kodları gödüğünüz taktirde hemen servisimizle yani Batıkent Buderus Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydınızı oluşturun. Emniyetiniz için gaz akışını kesin , elektirik beslemesini devre dışı bırakın ve su vananızı kapatın.En kısa sürede adresinize ulaşacak olan ekiplerimiz sizlere yardımcı olarak sorununuzu giderecektir.

Kombi ve doğalgaz kullanıcılarının radyatörleri gözden geçirmesi gerekiyor. Özellikle alt ve üst kısmı karşılaştırdığınız zaman soğukluk ve sıcaklık farkı ortaya çıkarsa tesisatta veya devir daim kullanımında sorun var demektir. Problem çözme kabiliyeti ile bu sektörde güvenli çalışma adresi olduğunu gösteren Batıkent Buderus servisi beklenen veya beklenmeyen problemleri giderme noktasında çok başarılı çalışmalar yapıyor.

Elbette sizin de kendi çapımızda bazı bilgileriniz olabilir. Örneğin uyarı şeklinde yanan arıza lambası ekip çağırmanıza işaret olacaktır. Bunun yanı sıra gaz kaçağı gibi bir risk ortaya çıktıysa burada da çok daha önemli tedbirler almanız gerekebilir. 187 numarasını aradığınız zaman size yol gösterip çözüm üretecek bir sonuca ulaşabilirsiniz. Kombi bakımında neler yapılması gerekiyor ve sizin üstünüze ne gibi görevler düşüyor?

Burada da geniş çaplı araştırmalar yapabilirsiniz. Esasında kendi sorumluluğunu çok iyi bilen Batıkent Buderus servisi bakım ve onarım konusundaki dikkatli tavırlarıyla pek çok sorunun ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Doğru adres ve problem giderici nokta ile doğrudan iletişim kurmalısınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!