Batıkent Bosch Servisi

Ankara Batıkent de bulunmakta olan Batıkent Bosch Servisi siz değerli müşterilerimize uzun senelerdir hizmet sağlamaktadır. Firmamıza 7 gün 24 saat iletişim sağlayabilirsiniz.

Batıkent Bosch servisi olarak sizlere cihazınızın başına gelen sorunları ve çözümlerini sıralamaktayız. Umarım yardımcı olmuş olabilmişizdir.

Batıkent Bosch Beyaz Eşya Arızaları

Evlerimiz de hatta iş yerlerimiz de bile kullanmakta olduğumuz beyaz eşyalarımız hayatımızın vazgeçilmezleri arasında sıraya girmiş durumdadır. Bastığımız hatta dokunduğumuz tek tuşla yıkanan bulaşıklar çamaşırlar, ısınan ve serinleyenler evler ne kadar da güzel öyle değil mi?

Ne kadar güzel olsa da uzun seneler de kullanmak istesek beyaz eşyalarımız da arızalanmalar görülebiliyor.

Batıkent Bosch Servisi olarak sizlere beyaz eşyalarınızda görebileceğiniz sorunlardan bahsetmekteyiz.

Giderebileceğiniz basit ankastre fırın arızalarını ve çözümlerini sıralamaktayız;

 • Bosch ankastre fırın çalışmıyorsa eğer fırının fişi çekilmiş ve sigorta atmış olabilir saatli ankastre fırınlar da ise saat ayarlanmamış olabilir.
 • Bosch ankastre fırın ısıtmıyorsa eğer fırın ısıtıcı kumanda düğmesi ile sıcaklık ayarı yapılamamış olabilir.
 • Bosch ankastre fırın iç aydınlanma lambası yanmıyorsa eğer ilk önce elektrik ve sigortayı kontrol edin daha sonra lambanın arızalı olup olmadığını kontrol edin.

Batıkent Bosch Klima Arızaları

Her elektronik cihazda olduğu gibi klimalarda da belirli bir süreden sonra arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Arızanın en büyük sebeplerinden birisi ise klimanızın bakımını zamanında yaptırmamış olmamanız.

Batıkent Bosch Servisi olarak sizlere klimalarımızda bulunmakta olan hava filtresi nasıl temizlenir hakkında bilgi vermekteyiz;

 1. Filtre çıkartılıp musluğun altında tutularak banyo küvetinde yıkanılabilir
 2. Tozlanma olduğu durumlar da elektrikli süpürge ile temizliğini yapabilirsiniz.
 3. Bosch klimanızın hava filtresi sadece soğuk su ile yıkanmalı ve hiçbir temizlik malzemesi kullanılmamalıdır.

Batıkent Bosch Kombi Arızaları

Batıkent Bosch Servisi olarak kombinizin sıcak su gelmemesinin sebeplerini maddeler halin de sıralamaktayız.

 1. Su açıldığın da kombi yanıyor ve yanmasına rağmen ısınmıyorsa suyu gerektiğinden fazla açmış olabilirsiniz.
 2. Sıcak su hattına başka bir yerden su karıştıysa eğer bundan sebep sıcak su gelmiyor olabilir.
 3. Isınan suyun birazı kalorifer sistemine karışmış olabilir ve bu sorun üç yollu vananın arızalanmasından kaynaklıdır.

Yapmanız gereken en doğru faktör bu gibi durumlarda teknik servis çağırmanız olacaktır.

Batıkent Bosch Şofben Arızaları

Günümüz de çok fazla tercih edilmese de illa ki kullananlarımız vardır. Batıkent Bosch Servis olarak sizlere şofben içinden neden su akıtıyor ve şofben neden sigorta attırıyor sorularınızın cevaplarını vereceğiz.

 1. Şofben içinden neden su akıtıyor?
 2. Sivicleri çalıştıran diyafram delinmiş olabilir.
 3. Su kabı delinmiş olabilir.
 4. Şofben neden sigorta akıtıyor?
 5. Akımı taşıyan kablolar da kısa devre yapmış olabilir.
 6. Rezinstansta kısa devre olmuş olabilir.

Batıkent Bosch Servisi, Ankara’nın en kalabalık semtlerinden birisi olan Batıkent de oturan Bosch kullanıcılarının her türlü teknik destek talebine cevap vermektedir.

Dünyaca ünlü bir marka olan Bosch beyaz eşya konusunda müşterilerine sunduğu çeşitli ürünler ile hayatı kolaylaştırmaktadır. Teknolojinin son imkânlarından yararlanarak tasarlanmış olan Bosch ürünleri bir birinden farklı özelliklere sahip olmakla beraber kullanıcıların ihtiyaçlarına göre sıralanmıştır.

Ankara Batıkent semtinde Bosch kullanıcıları mağdur kalmasın diye herhangi bir arıza anında yetişebilmek adına nöbetöi servis uygulaması kullanmaktayız.

Bu sayede gece kaç olursa olsun sadece tek bir telefon ile teknisyenlerimiz ev ya da işyerlerinize gelerek arıza tespiti yapıyor ve arızayı tamamen ortadan kaldırıyor.

Diğer tüm marka ürünlerde olduğu gibi Bosch ürünlerinde de ne zaman arızanın ortaya çıkacağını tahmin edemezsiniz. Arıza ortaya çıktığında ise gerekli işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını istersiniz.

Çünkü beyaz eşyaların arızalanması demek günlük işlerin aksaması demektir. Batıkent Bosch Servisi bu anlamda hızlı bir şekilde bakım ve onarımı Batıkent sakinleri için gerçekleştiriyor.

 Mutfakta ve banyoda en sık kullandığımız beyaz eşyalar arızalandığı anda günlük işleri aksatacağından yıllık bakımlarının yaptırıldığından emin olunuz. Batıkent Bosch Servisi olarak teknisyenlerimiz yıllık bakımları sizler için yapmaktadır.

Beyaz eşya kapsamında en çok kullanılan ürünlerden bir tanesi de derin donduruculardır. Derin dondurucuların esas görevi dondurma işlemini yapmaktır.

Ancak bu işlemi yapamadığı zaman teknik bir sorun ortaya çıkmış demektir. Buzdolaplarında olduğu gibi derin dondurucularda da kompresör sistemi çok önemlidir.

Kompresörde ortaya çıkmış bir hata ya da arıza cihazınızın çalışmasını engelleyecektir. Kompresör bakımı esnasında eğer ciddi bir arıza görülmüş ve değiştirilmesi gerekiyorsa bunu orijinal Bosch yedek parçası ile yapmaktayız.

Derin dondurucularda bir diğer olumsuz durum ise sızdırmadır. Su ya da farklı sıvı gıdaların akması akabinde derin dondurucunuz devre dışı kalacaktır.

Sıvılara karşı dikkatli olunuz ve bir dökülme anında bozulma ile karşılaşırsanız mutlaka bizleri arayınız. Derin donduruculara giden fazla elektrik yükü de diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi dondurucunuzu bozabilir. Bu nedenle soğutma işlemi tam olarak gerçekleşmez.

Gıdalarınız bu vesile ile bozulabilir. Derin dondurucularınızda yaşayabileceğiniz her tür teknik aksaklık ve arıza için Batıkent Bosch Servisi teknisyenlerimizden yardım isteyebilirsiniz.

Haftanın 7 günü 24 saati hizmet veren Batıkent Bosch Servisi TSE standartlı hizmet sağlar. Bu anlamda önceliği daima müşteri memnuniyetine verir.

Elektronik cihazlarınızda tam verim almak için doğru servise Batıkent Bosch Servisine uğramanız yeterli olacaktır.