Batıkent Beko Servisi

Batıkent Beko servisi sayesinde klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, şofben, televizyon gibi birçok elektrikli cihazın bakım ve arıza problemlerini çözebilirsiniz.

Sizler için Beko markalı ürünlerde uzmanlaşmış ve sertifikalı eğitim almış olan profesyonel ekibimiz ile haftanın her günü ve her saati iletişime geçebilirsiniz. Sizleri mağdur etmemek için her saat çalışan profesyonel ekibimiz aynı zamanda belediye tarafından da onay almıştır.

Evlerimizde en çok kullanılan cihazlar buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleridir. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde düğmelerinin bozulması ana kartın bağlı olduğu potların ya da bağlantının kırıldığını göstermektedir.

Bu gibi durumlarda Batıkent Beko servisi ile kolaylıkla iletişime geçebilir ve bağlantının onarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede evinizdeki herhangi bir beyaz eşyaya zarar vermeden Beko markalı ürünlerde uzman ekibimiz ile görüşerek en hızlı ve en hesaplı çözüme ulaşabilirsiniz.

Buzdolapları her evin en önemli ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Evinizde direkt güneş görmeyen bir yerde buzdolabınızın bulunması uzun süreli ve sağlıklı kullanım açısından oldukça önemlidir.

Aynı zamanda en sık yaşanan buzdolabı problemlerinden biri olan su akıntısı; işinde uzman ustalar tarafından onarılması gereken bir arızadır. Batıkent Beko servisi ile iletişime geçerek kolaylıkla buzdolabınızın her türlü problemi için yardım alabilirsiniz.

Ev, iş yeri, sanayi, kurum ve kuruluşların en çok kullandığı cihazlardan biri olan kombilerin arızalanması konusunda da Batıkent Beko servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için 7-24 hizmet vermekte olan Batıkent Beko servisi sadece arıza değil aynı zamanda kombiler için; bakım, temizlik, parça değişimi, kurulum, montaj ve tamir hizmeti de vermektedir.

Bu sayede kombinizde oluşabilecek her türlü problemde kolaylıkla bizler ile iletişime geçebilir ve kombinizdeki problemleri en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Havanın özellikle de sıcak olduğu dönemlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazlardan biri klimadır. Beko klimalar elektrik ile çalışan cihazlar oldukları için aynı kombiler gibi rutin bakıma ihtiyaç duyarlar.

Rutin bakımı yapılmamış klimalarda yaşanan en büyük problemlerden biri iç üniteden su gelmesidir. İç üniteden su gelmesi tahliyenin tıkanık olduğu anlamına gelmektedir.

Batıkent Beko servisi ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilir ve iç üniteden su gelmesi problemini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Genellikle kombi bulunmayan evlerde kullanılan şofbenler ani su ısıtıcılarıdır. Elektrik ile çalışan şofbenlerin kullanımı oldukça basittir. En çok yaşanan problemlerden biri olan şofbenlerin suyu her zaman olduğundan daha fazla ısıtmaya başlamasıdır.

Bu gibi durumlarda Batıkent Beko servisi ile iletişime geçerek sorunu çözebilir ve şofbeniniz için bakım yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda sadece şofben değil televizyonunuz için de aynı hizmeti Batıkent Beko servisi ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Sizler için 7-24 hizmet veren Batıkent Beko servisi sayesinde evinizdeki elektrikli cihazlar için profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Batıkent Beko Servisi klima bakımı , kombi tamiri , beyaz eşya onarımı, şofben montajı gibi konularda siz değerli batıkent sakinlerine yaklaşık 25 yıldır mükemmel hizmet sunmak için mesai harcamaktadır.

Şartlar ne olursa olsun , sert geçen kış aylarında da , sıcak geçen yaz günlerinde de görev alacak bir Batıkent Beko Servisi ekibimiz her zaman hazırdır. 

Buzdolabı , çamaşır makinesi bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ürünleri evlerimizin demirbaşı olmuş ve hayatımızdaki yerini alarak vazgeçilmez konuma gelmişlerdir.

Bu cihazlarla ilgili tüm şikayetlerinizi Batıkent halkı için özveri çalışan servis merkezimize iletebilir , sorunlarınızı uzman ellerde sonlandırabilirsiniz.

Kombiler, kullanıldığı her mekanın ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlardır. Bu tür gereksinimler insanlar için temel ihtiyaçlar grubuna dahil edilebildiğinden dolayı bakımları ve kullanımları ile ilgili de dikkat etmek gereklidir.

 Kombilerin çalışması esnasında tam performans sağlanabilmesi için Batıkent Beko servisi uzmanları tarafından bazı tavsiyeler verilmektedir. Aşağıda madde madde bu tavsiyelerle ilgili bilgiler görülebilir.

 – Kombinin kullanılacağı uygun bir alan seçilmelidir ve bu alana doğru şekilde montajı yapılmalıdır. Bunun için de servis ağından destek alınmalıdır.

 – Bacalı kombi modelinin yerine yoğuşmalı kombi tercih edilmelidir. Hem montajı kolay hem de tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Bacalı olan kombilerde belirli aralıklarda Batıkent Beko Servisi tarafından baca çekişinin de kontrolünün yapılması gerekecektir.

 – Kombinin çalışması için kullanılan elektriğin düzenli olarak ulaşabilmesi için regülatör kullanılması gereklidir.

 – Doğalgaz tesisatı, petek ve bağlantılarının doğru şekilde yapılmış olması gereklidir.

 – Kombinin kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi ayarlanarak çalıştırılması gereklidir. Bu yüzden satın alınırken mutlaka kullanım kılavuzu sorulmalıdır.

 – Kombi bakımlarının düzenli bir şekilde Batıkent Beko Servisi çalışmalarında olduğu gibi uzmanlık sertifikasına sahip profesyoneller tarafından yapılması gereklidir.

 – Kombinin çalışması gerektiği şeklinden daha farklı sesler çıkartması ya da su akıtması durumunda kullanıcının yapabileceği teknik müdahaleden daha büyük bir sorun varsa mutlaka servis çağırılmalıdır.

Batıkent Beko Servisi yazın soğutan kışın ısıtan klima türü cihazlarınız için de hizmetinizdedir. Montaj birimimiz taşınma durumlarınızda yeni yerine nakil yapılmasını istediğiniz klima cihazınızı eski yerinden alıp kullanılacak mekana titiz bir şekilde monte etmektedir. 

Beko marka klimanız için yedek parça ihtiyaçlarınızı da servis merkezimiz aracılığı ile çözebilirsiniz. Her model için malzeme bulundurarak acil ihtiyaçlarınızda anında devreye giriyoruz. Batıkent Beko Servisi nezdinde şofben gibi ani sıcak su sağlayan cihazlarınızı da onarmakta , sorunlarını çözmekteyiz.

Baca bağlantısının , yanma ayarlarının , sıcak su üretme kalitesinin denetlenme ve sağlıklı kullanım elde etmek için mutlaka Batıkent Beko Servisi tarafından her yıl gözden geçirilmesi şarttır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!