Batıkent Baymak Servisi

Batıkent Baymak Servisi bakım onarım ve tamir hizmetlerinde hep aranan işletme olmuş , müşterilerinin arzu ve isteklerine göre hareket etmiş, kombi klima şofben gibi dayanıklı tüketim mallarınızın en iyi şekilde ve uygun fiyatlı servis işlemi görmesini amaçlamış , bu yolda da bu güne kadar önüne çıkan engelleri başarılı bir şekilde aşmış profesyonel bir işletmedir.

Batıkent Baymak Servisi
Batıkent Baymak Servisi

Tamir merkezimiz vasıtası ile yaptıracağınız tüm işlemler bünyemiz nezdinde 1 yıl güvence altına alınmaktadır.  Kombi veya klima arızalandığında anında servisler tercih edilmektedir. Kombinin bakımı, parça değişimi uzman ekip sayesinde kısa sürede yapılmaktadır. Batıkent Baymak servisi kış gelmeden müşterilere bakım konusunda da hizmet vermektedir.

Kombi Servisi

Batıkent Baymak Servisi tarafından kombi ürününüzün bakımı yapılmadığı takdirde cihaz, iyi bir performans göstermediği gibi büyük arızalara neden olabilir. Cihazın bakımı ve peteklerin kontrolü yapılmaktadır.

Deneyimli ve uzman çalışanların tecrübesi ve garantisi kaliteli servisolduğunu göstermektedir. Batıkent Baymak Servisi nezdinde çalışan servis elemanları yeni çıkan modeller konusunda eğitim almakta ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olmaktadır. Servise ihtiyaç duyduğunuz anda anında telefon edip bildirebilirsiniz.

Kısa süre içinde müşteriye dönüş yaparak özellikle Batıkent bölgesinde yaşayanların çağrısına cevap vermektedir. Uzman teknik ekip ve donanımlı araçlar eşliğinde servis hizmeti yapılmaktadır. Eksikliği ve bakım konusunda neler yapılacaksa size bilgi verildikten sonra kombinin arızası giderilmektedir.

Kombi evin vazgeçilmezi olduğu için kışın ısınma veya sıcak su alma gibi birçok önemli konuyu atlamadan zamanında servis elemanları tarafından bakımları yaptırılmalıdır. Güvenilir ve hızlı işletme özellikleri ile müşteri memnuniyeti Batıkent Baymak Servisi açısından oldukça önemlidir. Her zaman en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz

Batıkent Baymak servisi bakım işlemine ihtiyaç duyduğunuzda yetenekli ve tecrübeli teknik personelleri ile emrinizdedir. kombi şofben gibi sıcak su üreten ve doğalgazla çalışan cıhazlar kullanım durumuna göre , eğer çok yoğun çalıştırılıyorsa yılda 2 kere , ama çok fazla kullanılmıyorsa ortalama yılda  1 kere bakım işlemine tabi tutulmalıdır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşıladığımız kapasitesi yüksek cihazlar kombilerdir. Kombiler ile ilgili gün içerisinde farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Isı sensör arızası bunlardan birisidir. Genellikle suyun kireçli olmasından ötürü bu sorun çıkmaktadır.

Sürekli ısıya maruz kaldığı için bazen bu parça arızalanabilmektedir. Kombide ısı sensör arızası meydana geldiğinde kaloriferler ısınmayacak veya tam tersi yüksek ısıda yanacaktır. Bu sebeple hızlı bir müdahale gerekmektedir. Bu konuda Batıkent Baymak Servisi kombi teknik birimlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Klima Servisi

Aynı şekilde de klima gibi yazın soğutma kışın ise ısıtma amaçlı kullandığımız cihazlarımızın yılda en az 1 kere bakım temizlik ve genel kontrole ihtiyacı olduğunu unutmayınız.Batıken Baymak Servisi ismi ile hizmet sunan merkezimiz bu hususta da sizlere yardımcı olabilmektedir.

Batıkent Baymak Servisi olarak Baymak ısıtma ve soğutma cihazlarının en yoğun kullanıldığı yaşam alanlarından birisi olan Batıkent ve çevresinde sizlere günün 24 saati yardımcı oluyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ve donanımlı atölyemiz ile cihazlarınız için gereken tüm bakım itina ile verilmektedir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız uygun fiyat politikası ile müşterilerini daima birinci planda tutmakta, onarın memnuniyetine önem vermektedir. Bu anlamda 25 yıldır olduğu gibi Ankara Batıkent sakinleri Baymak cihazları konusunda uzman desteğine ihtiyaç duyduklarında bizleri aramakta ve anında yardım almaktadır.

Baymak cihazlar kullanışlı ve kalitelidir ancak bazı durumlarda müşterilerimizin elinde olmadan pek çok arıza ortaya çıkabilmektedir. Parça, montaj, üretim arızaları olabileceği gibi gaz ve elektrik arızaları da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Önemli olan arızanın doğru bir şekilde anlaşılıp doğru bir yöntem ile onarılmasıdır. Bu konuda sizlere sınırsız destek sağlamakta olup gezici servis araçlarımız ile bulunduğunuz konuma anında gelerek yardımcı olmaktayız. Orijinal Baymak yedek parçalarımız ile cihazınızın modeli ister eski olsun ister yeni olsun Batıkent Baymak Servisi garantisi ile işlemlerimizi tamamlamaktayız.

Şofben Servisi

Baymak markasının bir diğer kullanışlı cihazı şofbenlerdir. Şofbenlerde rezistans ve termostat bağlantı klemenslerinin yanması, rezistans yanması, elektrik kaçağı, elektrik girişindeki klemensin erimesi, emniyet sviclerinin erimesi, bağlantı kablolarında yanma gibi durumlar karşımıza sık bir şekilde çıkan arıza tipleridir.

Bu tip parça arızaları cihazınızdan verim alamayacağınız anlamına geldiğinden mutlaka bir teklemede, verimsizlikte Batıkent Baymak Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçerek yardım talebinde bulununuz. Aksi halde ileride daha büyük maliyetlerle karşılaşmak durumunda kalabilirsiniz.

Kapalı alanlarda serinlemek amacı ile yoğun bir şekilde kullanılan Baymak marka klimalarınızdan daha iyi performans almanız mümkündür. Mesela klimanız soğuk modda çalışıyorken sıcaklığı minimumda tutmamalısınız. Yani sıcaklığı tamamen kesmemelisiniz.

Hem performans hem de enerji tasarrufu açısından standart bir ayarda tutmanız yararınıza olacaktır. 24 ila 26 derece sizin için ideal bir derece olacaktır. Ayrıca fan hızını da yüksek devirde ayarlamamanız bir diğer önemli detaydır. Baymak klimanız ile ilgili sormak istediğiniz herhangi bir sorunda Batıkent Baymak Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!