Batıkent Ariston Servisi

Hizmet sunduğumuz, Batıkent Ariston servisi ile cihazlarda bulunan her türlü sorunu en kısa süre içinde çözümlüyoruz. Bu işte kalite ve güven oldukça önemlidir.

Bunun için de, uzman ve eğitimli personeller ile bu hizmeti vermekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak adına hızlı ve kaliteli işlem yaparak, sizin mağduriyetini de hızlı bir şekilde gidermeye çalışıyoruz.

Genelde insanların en sık karşılaştığı sorun cihazların geç tamir yapılmasıdır. Biz alanında uzman olan kişilerle çalışarak, özellikle bu sorunu gidermekteyiz.Batıkent Ariston Servisi severek kullandığınız Ariston markalı kombi beyaz eşya şofben gibi cihazların onarım işlerini üstlenmekte ve tüm enerjisini bu yönde harcamaktadır.

Su kaçağı gördüğünüz çamaşır makinası , soğutmayan buzdolabı , iyi yıkamayan bulaşık makinası gibi ariston markalı cihazınız vaesa ve Batıkent bölgesinde ikamet ediyorsanız hemen bizi arayıp kayıt bırakabilirsiniz.

Aynı şekilde suyu yeterince ısıtmayan kombi kullanıyorsanız ve performansının yükselerek işleyişinin daha iyi olmasını istiyorsanız bizi arayınız.

Siz talepte bulunduktan sonra, servis personelimiz anında size ulaşıyor, cihazı inceliyor ve sorunu en kısa sürede çözümlüyor. Beyaz eşyalar, ev ve iş yerlerinde önemlidir ve sürekli de kullanılıyor. Bu mağduriyetin uzun zaman sürmemesi adına kaliteli ve hızlı hizmet sunuyoruz.

Yapılan montaj işlemleri sonucunda, cihazlarda meydana gelen sorunlar da oldukça fazladır. Bunun için bu aşamayı ihmal etmemek gerek. Batıkent Ariston Servisi ustaları gibi sadece alanında uzman olan personel ile , cihazların bakımı ve montajı yapılmalıdır. Klima, ankastre gibi cihazlar bakıma girerek, olası arızaları belirlenmeli ve ciddi masraflar da bu şekilde önlenmelidir.

Batıkent Ariston Servisi tairatlarını en son teknoli ile donatılmış atölyesinde yapmakta veya ürünü nakletmeye gerek görmüyorsa yerinde tamir ederek müşteri kullanımına sunmaktadır. Çamaşır makineniz su boşaltmıyorsa pompası tıkalı olabilir .

Bulaşık makineniz iyi yıkamıyorsa deterjanınızı değiştirmeniz gerekebilir , veya buzdolabınız istediğiniz dereceye ulaşarak soğutma işlemi yapmıyorsa gazı bitmiş olabilir. Tüm bu ve buna benzer sorunlarınızı iyi bir ekip ve iyi bir servis ile sonlandırmak isterseniz Batıkent Ariston Servisi ile görüşüp randevulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!