Batıkent Arçelik Servisi

Batıkent Arçelik Servisi denilince akla ilk gelen şey müşteri dostu servis işletme anlayışı ve ekonomik fiyatlı çalışmalar yapan hizmet merkezidir.

Kurulduğumuz ilk günden günümüze kadar geçen sürede hep bu ilke doğrultusunda çalışmalar yaptık.

Ülkemizde en çok satın alınan ürünler sıralamasında en üstteki yerine her zaman koruyan Arçelik, geniş ürün gamı ile de her eve girmeyi başarmıştır.

Evde ve iş yerlerinde kullanılan beyaz eşyalarından kaynaklanan mağduriyeti kısa süre içerisinde gidermek adına, Batıkent Arçelik servisi hizmet sunmaktadır.

Güler yüzlü, güvenilir ve eğitimli personel ile çalışarak, sorunları anında gidermek, müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktayız. 

Arçelik markasına ait farklı cihazların bakımını, onarımını ve tamirini hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız. 

Batıkent Arçelik Servisi Arçelik Marka Ürünlerinizin Desteğini Verir

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı kombi şofben televizyon fırın  gibi önemli olan cihazların farklı parçalarında sorun meydana gelebilir.

Sorunun nereden kaynaklandığını öğrenebilmek asıl aşamadır. Bunun için ancak eğitimli personeller inceleme yapmalı ve sorun net bir şekilde belirlenmelidir.

Gerekli olan durumlarda ise orijinal parça kullanarak işlemler gerçekleşiyor. Cihazı daha uzun süre kullanmak ve daha ciddi maliyetlerden kaçınmak için bakım ve sorunlar Batıkent Arçelik Servisi tarafından ihmal edilmeden, teknik personel mahareti ile incelenmelidir.

İhmal edilen bir diğer nokta ise, cihazların montajı. Genelde cihazların montajı yanlış yapıldığından dolayı da parçalarda sorun ortaya çıkabiliyor. Cihaza zarar vermeden, doğru noktada montaj yapılmalıdır.

Gerekli incelemeler yapılır ve cihaza uygun olan bölge seçilir. İşinde uzman olan servis personeli sayesinde, bütün işlemleriniz en kısa zamanda yapılmaktadır.

12 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi

Batıkent Arçelik Servisi tüm müdahalelerinden sonraki ilk 12 aya yedek parça ve işcilik garantisi vermektedir. Böylelikle ürün ve paranız güvence altına alınmakta ve tekrar tekrar mağduriyet yaşamanızın da önüne geçilmektedir.

Günümüzde elektronik eşyalar evlerimizde ve iş yerlerimizde baş köşedeki yerlerini almışlardır. Hayatımızı kolaylaştıran yapıları da yaşantımızdan çıkartmak imkansız hale gelmiştir. Kullanım sonucu meydana gelen problemler dışında bu ürünler bakım gibi rutin işlemlere tabi tutulmak isterler.

 Batıkent Arçelik Servisi tüm işlemleriniz için atölye ve saha ekipleri ile sizlere bir yılın hemen hemen her günü ve geniş mesai saati dilimlerinde hizmet etmektedir. 0312 448 00 00 numaralı hattımız sizlere destek için sürekli hazır ve cevap alacağınız şekilde tutulmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!