Batıkent Altus Servisi

Batıkent Altus Servisi , işletme ve hizmet anlayışı bakımından da rakiplerinde farklı ve ayrı kulvarda hizmet veren bir işletmedir.

Sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek ve yakından gözetim altına olarak bunu bünyesine entegre eden servisimiz , bu sayede teknolojik ve ileri seviyede çalışmalar yapmaktadır.

 Altus ülkemizde tüm iş yerlerinde ve evlerde çeşitli ürünleri ile yerini almıştır. Ucuz yedek parçası , geniş ve yaygın servis ağı , ekonomik ve kolay satın alınabilr fiyatları ile yüksek satış rakamlarına da ulaşmıştır.

Hayatı kolaylaştıran cihazlarda meydana gelen arızalar için Batıkent Altus servisi devreye giriyor. Altus markasına ait olan buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, ankastre, çamaşır makinesi ve birçok küçük ev aleti de bulunuyor.

Zaman bu ürünleri kullanarak verimlilik düşebilir veya cihazlarda bozulmalar meydana gelebilir. Bunları Batıkent Altus Servisi olarak anında çözümlemek ise, müşterilerin mağduriyetini giderir. Bunun için teknik servisimiz her daim eğitiliyor ve en iyisini yapmak için çalışıyor.

Beyaz eşya kullanımı sanıldığından biraz daha zordur. Doğru montajı ve bakımı yapılmadığı takdirde, çalışma verimliliği azalır ve istenilen performansa ulaşılamaz. Meydana gelen arızaların nedenleri bir birinden farklıdır.

Yanlış kullanımı, taşınması, montajı gibi durumlar, parçaların hasar görmesine neden olabilir. Bu yüzden cihazlar kullanım talimatına göre kullanılmalı ve montaj, taşınma durumlarında da, Batıkent Altus Servisi çalışanları gibiuzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Cihazların sorunları giderilirken, servisin deneyimli ve profesyonel olması çok önemlidir.

Cihazların sorununu kısa süre içerisinde tespit etmek ve doğru işlemler yapmak gerekir. Özellikle güven faktörü bu noktada devreye giriyor. Orijinal parçaların kullanılması, cihazlara titizlikle yaklaşmak ve olası sorunları da önlemek bu süreçte önemlidir.

Batıkent altus servisi olarak kombi klima televizyon şofben küçük ev aletleri tamiri konusunda yardımcı olmakla beraber bu ürünlerin yedek parçalarını da temin edebileceğiniz bir merkez olarak Batıkent halkına koşulsuz şekilde yardımcı olmaktadır.

Müşterilerimizin yapılan işlerin kalitesinden ne derece memnun olduğunu öğrenmek için onarım sonrası araştırma birimimiz tarfından aranırsınız ve dikkatle dinlenirsiniz.

Bu sayede eksikliklerimiz giderme fırsatı bulabiliriz. Batıkent Altus Servisi olarak sorunsuz kaliteli ve hoşnut bırakan işlemlere imza atmak için her türlü önlemi almaktayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!