Batıkent Alarko Servisi

Batıkent Alarko Servisi hizmet kalitesini yükseltmek için çıtayı hep üst seviyelerde tutmuş ve sektöre getirdiği yeniliklerle hep ilk sırada olmayı başarmıştır. 

Batıkent Alarko Servisi
Batıkent Alarko Servisi

Alarko, üretmiş olduğu klima şofben kombi brulör hidrofor ve kazan sistemleri için tüm Türkiye genelinde yagın bir satış ağına sahip olmaktadır. Aynı doğrultuda bu kadar yüksek satış ağına sahip olan bir firmanın tabi ki geniş kapsamlı servis ağı olacaktır.

Biz de Alarko markasının üretmiş olduğu kaliteli ürünlerin servis hizmetini gerçekleştirmek için Ankara ilinin Batıkent ilçesinde Batıkent Alarko Servisi adı ile hizmet etmekteyiz.Hizmette her daim üst seviyede olmak için Batıkent alarko servisi deneyimli bir ekip ile çalışmaktadır.

Her zaman yenilikçi, eğitimli ve işinde uzman olmuş personel ile cihazların bakımı ve onarımı güvenilir bir şekilde, hem de kısa sürede yapılıyor. Yapılan onarım, bakım ve tamir işlemlerin kısa sürmesi ise özellikle müşteriler açısından büyük bir avantaj sağlıyor.

Özellikle birçok evde bulunan kombi, zaman zaman sorun çıkarabilir. Bunun için kombibakımı asla ihmal edilmemelidir. Cihazın içerisinde zamanla oluşan kireç ve tortu bazı parçalara zarar veriyor. Bu parçaların maliyeti ise genelde yüksek olabiliyor.

Bu yüzden kombi bakımı mutlaka detaylı bir şekilde yapılmalıdır. Atık gaz fanın temizlenmesi, tesisat filtrelerin temizlenmesi, brulörün Batıkent Alarko servisi çalışanı personeller tarafından temizlenmesi ve diğer parçaların bakımı mutlaka yapılmalıdır. Yapılan doğru bakım servisinden sonra, kombi sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

Kombi bakımı ve onarımı doğru ve işi bilen bir ekip tarafından yapılmalı. Bunun yanı sıra kombi montajı da yine uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Bu cihazlar sadece doğru bir şekilde kullanıldığında, zamanında bakımı yapıldığında uzun süre kullanıma açık olacaktır.

Batıkent alarko servisi kombi tamir işlemlerinin yanı sıra oda termostatı montajı , klima nakli , şofben onarımı gibi konularda , hatta merkezi ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan kazan sistemlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine servis olanağı sunmaktadır. 

Batıkent bölgesinin hızlı ve seçkin servisi olan işletmemiz aranan servis olma özelliğini de uzun yıllardır hiç bir rakibine kaptırmamıştır. Batıkent Alarko Servisi ile iletişime geçmeyi arzu ederseniz hemen 0312 448 00 00 numaralı hattımızı çevirebilir ve müşteri temsilcimizden randevu alabilirsiniz.

Batıkent Alarko Servisi Ankara ilimizin en geniş yaşam bölgelerinden birisi olan Batıkent semtinde Alarko kullanıcılarının tüm teknik bakım-onarım taleplerine gece gündüz demeden karşılık veriyor. Alarko markası ülkemizde en çok tercih edilen kombi, şofben, kazan ve klima markalarından bir tanesidir. Durum böyle olunca Ankara gibi büyük bir şehirde Alarko marka cihazlardaki tüm teknik problemlere ekip olarak donanımlı ekibimiz ile biz yetişiyoruz.

Günün hemen her saatinde pek çok alanda kullanılan bu cihazlar şayet düzenli bakımdan geçmez ise yıl içerisinde ciddi sorunlar ortaya çıkarabilirler. Teknisyenlerimiz bünyesinde yapılacak detaylı bakımlar hem yoğun bir dönemde sizleri zor duruma sokmayacak hem de maliyet yönünden sizi zorlamayacaktır.

Firmamız tam 25 yıldır kombi, şofben, klima ve kazan sistemleri konusunda başarılı çalışmalar ortaya koymuş şehrin en köklü firmalarından bir tanesidir. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş bir ekip olarak TSE standartlarında hizmetten hiçbir zaman taviz vermemişizdir.

Gece gündüz demeden Alarko marka cihazlarında sorun yaşayan Batıkent sakinlerinin yardımına koşmuş olan ekibimizin tamamı gerekli eğitimleri almış, sertifikalı kişilerdir. Bu anlamda müşterilerimize tam kapsamlı, profesyonel bir hizmet sunuyoruz.  Bizlere günün her saatinde rahatça erişebilmeleri adına Batıkent Alarko Servisi olarak nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız.

Alarko kombiler özellikle ortamda ısı sağlanması ve sıcak su ihtiyacının giderilmesi açısından oldukça kullanışlı cihazlardır. Kombilerde bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi su basıncı ile ilgilidir. Cihazda su basıncı sürekli olarak düşüyor ise bu düşüş 1 barın altı demektir ve tehlikelidir.

Cihazınıza su basılmalı ve basınç normal seviyesine getirilmelidir. Doldurma musluğunu su basma işlemi için kullanabilirsiniz. Fakat bu durum kendisini sürekli tekrarlıyor ise kombinizin kapsamlı bir bakıma ihtiyacı olabileceğinden Batıkent Alarko Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Merkezi ısıtma sistemleri konusunda başarılı cihazlar çıkaran Alarko markasının kazanlarında bir takım sorunlar hiç beklenmedik anlarda çıkabilir. Mesela brülör yakıt pompası sesli çalışıyor şikâyeti var ise pompa emme hattından hava girmesi ile bu durum olabilir.

Ayrıca pompa basıncı yüksek ise ve yakıt pompaya yeterli derecede ısıtılmış şekilde gelmiyor ise cihazınızdan yine ses çıkabilmektedir. Sesin nereden hangi sebeple geldiği Batıkent Alarko Servisi teknisyenimizin yapacağı kontroller neticesinde belirlenecek ve doğru yöntemle onarımı yapılacaktır.

Şofbenlerde ise alev algılama hatası ile karşılaşabiliyoruz. Böyle bir durumun kaynağı alev denetleme devresi ve ateşleme devresi arasında başarısız bir bağlantı olabilir. Alarko marka şofbeninizi baştan başlatmalı yani resetlemelisiniz. Cihazınız kendisine geldiğinde sorun devam ediyor ise vakit kaybetmeden Batıkent Alarko Servisi teknik birimimiz ile irtibata geçerek profesyonel destek talep ediniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!