Balgat Viessmann Servisi

Balgat Viessmann Servisi sizlere Balgat ve çevresinde ulaşabileceğiniz en deneyimli, en ekonomik ve çözüm odaklı hizmeti sunan 25 yıllık bir firmadır. Alanında uzman kadromuz ile kombi, şofben, kazan ve klimalar konusunda lider markalardan bir tanesi olan Viessmann cihazlarına karşı sizlere sınırsız hizmet sunmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır müşterilerimize kesintisiz bakım onarım hizmeti sunan firmamız ayrıca Balgat ve çevresinde rahat ulaşılabilirliği ile fark yaratmaktadır. Çünkü bu tip cihazlarda sorun yaşayan kimsenin gününü feda edecek bir lüksü bulunmamaktadır.

Bu tür cihazlar günlük ihtiyaçlarımızı en çok giderdiğimiz cihazlardır. Sıcak su, ısınma ve soğutma ihtiyaçlarının karşılandığı bu tip cihazlar her ne kadar kaliteli ve uzun vadede sorun çıkarmayan cihazlar olsalar da bir takım parça ve elektrik arızaları ortaya çıkarabilmekte ve büyük hasarlanara neden olabilmektedir. Balgat Viessmann Servisi olarak Balgat sakinlerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermekle beraber Viessmann marka cihazlarındaki sorunu en hızlı şekilde tespit ediyor ve sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Kombilerde kalorifer devresi sensörü arızası bizlere gelen arızalardan bir tanesidir. Bu arızanın bir diğer adı kalorifer sensör arızası olmaktadır. Sensörün yanı sıra sensör kablo ve borularda da sorun çıkabilmektedir. Uzman teknisyenimiz gerekli bakımı yaptıktan sonra kombinizdeki arızanın kaynağını bulacaktır. Kombi arızalarından bir tanesi de sıcak su devresi sensörü arızasıdır.

Bu arızanın kaynağı sensör borularından, sıcak su sensöründen ya da kablolardan kaynaklanabilmektedir. Her bir parçanın dikkatli bir şekilde kontrolden geçmesi ve doğru bir müdahale onarılması gerekir. Bu konuda sizlere Balgat Viessmann Servisi teknisyenimiz yardımcı olacaktır.

Klimalarda ise karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi yeteri kadar soğutmamadır. Klimanızın yeteri kadar soğutmama nedeni filtrelerle alakalı olabileceği gibi gaz kaçağı ile de olabilmektedir. Ayrıca cihazda kompresör gaz basmama sorunu da olabilir, mutlaka kontrol edilmelidir.  Sistemde bir gaz kaçağı var ise Balgat Viessmann Servisi teknisyenimiz tespiti gerçekleştiriyor ve kaçağı hızlı bir şekilde önlüyor.

Merkezi ısıtma sistemleri konusunda oldukça başarılı cihazlar kazanlardır. Kazanlarda fazla yakıt tüketimine dair şikâyetler alabiliyoruz. Kazanınız fazla yakıt tüketiyor ise kazanınızı daha düşük fan ayarlarında çalıştırmayı deneyiniz. Kazanın baca ve sulu baca tesisatının temizliği de önemlidir. Kaliteli ve kuru yakıt kullanmaya özen gösterilmelidir. Bina izolasyonu konusunda da Balgat Viessmann Servisi ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Viessmann marka her türlü cihazınızda yaşayacağınız sorunda Balgat Viessmann Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile vakit kaybetmeden bulunduğunuz yere geliyor ve sorunu garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!