Balgat Vaillant Servisi

Balgat Vaillant Servisi, kombi ve şofbenlerin hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanımı ortaya çıkabilecek arızalar karşısında hızlı tedbir almayı gerektirmiştir. Çünkü hem sıcak su hem de ısı ihtiyacının karşılandığı bu cihazlarda herhangi bir tekleme kullanıcıların da tüm günlük işlerini alt üst edecektir.

Kullandığınız kombi ya da şofben son teknoloji olabilir, gayet verimli çalışıyor da olabilir. Ancak bazı durumlarda hiç beklenmeyen arızalarla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda ise mutlaka alanında uzman bir ekipten destek almalısınız ki ileride aynı sorunla karşılaşmayasınız.

Vaillant markası Ankara Balgat sakinlerinin de tercih ettiği kombi ve şofben markalarından bir tanesidir. Farklı modelde sunulan kombi ve şofbenler yoğun kullanıma dayanıklı, uzun vadede sorun çıkarmayan cihazlardır. Fakat her elektronik cihazın hem yıllık bakıma hem de bir arıza durumunda hızlı bir müdahaleye ihtiyacı vardır.

Balgat sakinleri Vaillant marka kombi ve şofbenlerinin yıllık bakımı için diledikleri an uzman teknisyenlerimizden bu konu hakkında profesyonel yardım alabiliyor.

Teknisyenlerimizin tamamı Vaillant marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, sertifikalı kişilerdir. Balgat Vaillant Servisi olarak müşteri talep ve beklentilerini çok iyi biliyor ve bu bağlamda müşterilerimize daima en iyi, en kalitelisini sunuyoruz.

Kombiniz ile ilgili gün içerisinde pek çok sorunla karşılaşmanız olasıdır. Bazen cihazınız bir anda durur, bazen gürültü sorunu çıkarır ya da bazen su sızdırır. Sorun ne olursa olsun hızlı bir müdahale ile üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz.

Kombilerle ilgili karşımıza çıkan arıza tiplerinden bir tanesi gaz valfinde anormal durum arıza kodudur.  Eğer kombinizde bu tipte bir arıza kodu görmüş iseniz gaz valfi kablolarında veya gaz valfinin kendisinde bir arıza ortaya çıkmış olabilir.

Gaz valfi bakımı uzmanlık isteyen bir konu olduğundan herhangi bir müdahalede bulunmadan Balgat Vaillant Servisi teknisyenlerimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kombinizde ortaya çıkabilecek arızalardan bir tanesi de çıkış sensör 1 hatası dediğimiz arıza kodudur. Eğer ekranınızda böyle bir arıza kodu görmüş iseniz sensör kablolarında bir temassızlık, arıza olabileceği gibi sensörün kendisinin de arızalanmış olabileceği düşünülür. Böyle bir arıza ile karşılaştığınızda yine herhangi bir müdahalede bulunmayınız ve Balgat Vaillant Servisi ekiplerimizi bekleyiniz.

Sizlere en kısa sürede ulaşacak olan birimlerimiz öncelikle arızanın tespitini sağlayacak ve arından doğru yöntem ile onarımı gerçekleştirecektir.

Günün her saatinde ulaşabileceğiniz servisimizde Vaillant marka tüm orijinal yedek parçalar bulunmaktadır. Servis olarak kesinlikle yan sanayi parça kullanmamaktayız. Sizlere garantili orijinal Vaillant yedek parça temini ile yardımcı oluyoruz.