Balgat Protherm Servisi

Balgat Protherm Servisi, konu kombi, şofben ve kazan sistemleri olduğunda Ankara Balgat bölgesinde alabileceğiniz en kapsamlı ve profesyonel teknik servis hizmetini sunmaktadır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayan cihazlar o kadar yoğun kullanılıyor ki bu durumda elbette bir servisin kontrolünden bakımından geçme ihtiyacı doğuyor.

Isıtma sistemi cihazları alacak olan kişiler servisinin de ne denli kapsamlı ve iyi olduğunu araştırıyor. Ankara ilimizde yıllardır Protherm marka cihazlar konusunda uzmanlaşmış Balgat Protherm Servisi ekibimiz bu anlamda ilkelerinden ödün vermiyor ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile hem hızlı, hem kapsamlı, hem de ekonomik hizmet sağlayarak müşterilerini zor durumlardan kurtarıyor.

Genellikle ısıtma sistemi cihazlarınızın yılda iki defa kapsamlı bir bakımdan geçmesini öneriyoruz. Özellikle kış aylarında ısınma adına yoğun bir şekilde kullanılan kombiler eğer temizlik ve bakımı ihmal edilmiş ise beklenmedik anlarda ciddi sorunlar yaşatabiliyor.

Gecenin bir yarısı ya da sabahın erken saatlerinde gibi hiç olmadık zamanlarda yaşayacağınız problemler için ekibimiz sizler için hazır beklemektedir. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan gecenin bir yarısı olsa dahi Balgat Protherm Servisi çağrı merkezimizi arayarak uzman desteği alabilirsiniz.

Protherm marka şofbenlerinizde yaşayacağınız sorunlarda cihazlar genellikle arıza kodları ile durmu sizlere aktarmaktadır. Arıza kodları dahilinde cihazınızda meydana gelen sorunları da anlamanız mümkündür.

Örneğin akış kontrol valfi sorunu çıkmış ise bunu ekranda bir kod olarak görebilirsiniz. Akış kontrol valfi arızasında kullanıcı olarak yapabileceğiniz bir şey bulunmadığından hızlı bir şekilde Balgat Protherm Servisi teknik birimlerimize ulaşarak mutlaka teknik destek talep etmelisiniz.

Şofbenlerinizde karşınıza çıkabilecek arızalardan bir tanesi de by pass kontrol valfi sorunudur. Tıpkı kontrol akış kontrol valfinde olduğu gibi by pass kontrol valfinin de mutlaka bir uzman tarafından görülmesi gerekir.

Teknik bir işlem olduğundan ancak uzman kontrolü ile arızanın tespiti tam olarak yapılabilir ve uzman desteği ile onarımı gerçekleştirilebilir. Bu konuda size en yakın Balgat Protherm Servisi gezici servis timimizi gönderiyor ve cihazınız için bakımları gerçekleştiriyoruz.

Şofbeninizin en önemli parçalarından bir tanesi de fanıdır. Şofbende fan arızası ortaya çıkmış ise ciddi bir problemle karşılaşmış olabilirsiniz. Protherm hermetik şofbeninizin atık gaz yolunda bir sorun olduğu anlamına gelir.

Böyle bir arıza durumunda yalnızca fan değil, ana kartın da mutlaka bakımdan geçmesi gerekeceğinden Balgat Protherm Servisi ekibimiz konu dahilinde sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Protherm marka yalnız şofbenlerinizde değil, kombi ve kazanlarınızda karşılaşabileceğiniz sorunlarda da günün her saati bizleri arayabilir ve garantili hizmetimizden yararlanabilirsiniz.