Balgat Lambert Servisi

Balgat Lambert servisi; Ankara’nın Balgat semtindeki Lambert kombi kullanıcıları için 7-24 servis hizmeti sağlamaktadır.

Sizler için hiç durmadan çalışan ve kombinizin en ufak problemi için bile harekete geçmeye hazır olan Balgat Lambert servisiekibimiz belediye tarafından onaylıdır.

Aynı zamanda Lambert markalı kombiler için sertifikalı eğitim almış olan Balgat Lambert servisi ekibimiz sizlere en iyi ve en hesaplı hizmet garantisi de vermektedir.

Ev, iş yeri, okullar, sanayi, kurumlar ve daha birçok yerde kullanılan kombiler hem sıcak su hem de kaloriferlerin ısımasını sağlamaktadır. Eski tip kombilerin kullanımı hala yaygın olsa da Balgat Lambert servisi ekibi olarak bacalı kombilerin kullanımını müşterilerimize önermiyoruz.

Ancak bacalı kombilerin kullanımına devam edilecekse bazı konularda dikkatli olunması çok daha sağlıklı bir kombi kullanımı sağlayacaktır.

Bacalı kombiler zarar görebileceği ve içindeki havayı bulunduğu ortama verebileceği için insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu sebeple Lambert markalı yoğuşmalı ya da hermetik cihazların kullanılması çok daha doğru olacaktır.

 Ancak bacalı kombilerin kullanımına devam edilecekse bacanın uzunluğu 3 metreyi geçmemeli ve kesinlikle ortamda menfezlerin bulunması gerekmektedir. Menfezler dışarıdan içeriye temiz hava girişini sağlamaktadır. Menfezlerin önünün açık olması bacalı kombilerin tehlikesini azaltmaktadır.

Lambert yoğuşmalı cihazların yanı sıra peteklerin de nasıl bağlandığı kombinizin verimli çalışması açısından oldukça önemlidir. Doğru bağlanmış petekler yıl boyu sorunsuz bir şekilde çalışır ve kombinizin de fazla gaz yakmasını engeller.

Bu sebeple Balgat Lambert servisi ekibi gibi profesyonel bir ekip ile anlaşarak peteklerinizin doğru bir şekilde bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yoğuşmalı ve hermetik cihazlar kullanım kolaylığı ve sağlıklı oluşu sebebiyle Balgat Lambert servisi ekibi olarak önerdiğimiz cihazlar arasında yer almaktadır. Yoğuşmalı ve hermetik cihazların hem kullanımları hem de bakımları bacalı cihazlara göre çok daha kolaydır.

Ancak yoğuşmalı kombilerin kullanımında da dikkat edilmesi gerekilen bazı hususlar vardır. Lambert markalı yoğuşmalı kombilerinizin tahliye borularının doğru kurulumunu Balgat Lambert servisi ekibine yaptırabilirsiniz.

Yoğuşmalı kombilerin tahliye borularından zehirli su akmaktadır. Bu su son derece tehlikelidir ve kesinlikle temas edilmemesi gerekmektedir. Bu sebeple yoğuşmalı kombinizin tahliye borusunun Balgat Lambert servisi tarafından profesyonel bir şekilde banyoya bağlanması gerekmektedir.

Balgat Lambert servisi ile iletişime geçerek yoğuşmalı kombinizin tahliye borusunun banyoya bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede atık su ile karşılaşmadan ve temas etmeden Balgat Lambert servisi sizler için atık suyun tahliyesini sağlar.

Peteklerde üstten sıcak su girişinin alt çaprazdan da çıkışının olması en doğru bağlanma şeklidir. Bu sayede sıcak su tüm petekte dolaşıp, etrafını ısıtır. Lambert kombinizin bakımını ve peteklerinizin bakımını yaptırdıktan sonra doğru bir şekilde bağlanan petekler sayesinde yıl boyu verimli bir şekilde kullanabilir ve gaz tasarrufu yapabilirisiniz.

Kombinizin bakımı ve temizliği işlemleri için de Balgat Lambert servisi ekibi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde kombi yardımı alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!