Balgat Kombi Servisi

Balgat Kombi Servisi

Balgat Kombi Servisi, Ankara’nın en büyük ve popülasyonu en yüksek semtlerinden birisi olan Balgat’da her marka kombiye bakım ve onarım hizmeti sağlayan deneyimli bir firmadır. 

Balgat Kombi Servisi Ankara Balgat’ta oturan kişilerin kombi arızalarını ekonomik ve garantili bir şekilde tamir eder. Oldukça geniş bir yerleşim alanına sahip olan Balgat Ankara’nın gözde semtlerindendir.

Balgat ilçesinde oturan kombi kullanıcıları için günün 24 saati hizmet veren Balgat Kombi Servisi bu anlamda kimseyi mağdur etmemektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız tamamen profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Balgat Kombi Servisi ismi ile Ankara’nın dört bir yanına yayılmış olan kombi servis ağlarımızdan Balgat ayağı hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Ankara’nın her ilçe, semt ve mahallesine götürdüğümüz kombi bakım ve onarım hizmetini Balgat sakinlerine de aynı kalite ve güven içerisinde götürmekteyiz. Servisimize günün her saatinde ulaşabilir, hızlı ve donanımlı araçlarından faydalanabilirsiniz.

Sizlerin ev ya da işyerlerine anında gelmekte olan servisimiz onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktadır. Kombi yıllık bakımlarını sizin için gerçekleştiren servisimiz ekonomik ödeme seçenekleri sunarak maddi açıdan sizleri hiçbir şekilde zorlamıyor.

Balgat Kombi Servisi olarak şunu söyleyebiliriz ki ombiler sıcak su ve ortamda ısı sağlamak adına kullandığımız cihazlardır. Kombiniz çalışmayı durdurmuş ise bazı kontrolleri yapabilirsiniz. Örneğin kombinin sigortasının kapalı ya da atmış olabilir, kontrol edebilir ve sigorta atmış ise gerekli tedbiri alabilirsiniz. Kombi girişinde bulunan gaz vanası da kapalı olabilir. Şayet böyle bir durum var ise yine kombiniz çalışmayacaktır.

Kombi ön kısmında göreceğiniz mevsim ayarları yaz/kış kısmı doğru mu bakabilirsiniz. Mevsim konumu ayarlanmamış olabilir, kontrol edilmelidir. Kombi pilotlu ise pilot alevi yanmıyor olabilir, kontrol edilmelidir. Kombinize dair aklınıza takılan soruları bizleri arayarak sorabilirsiniz. Herhangi bir müdahalede bulunmadan önce mutlaka uzmanına danışmalısınız. 

Ankara Balgat’da gece gündüz demeyeni teknik anlamda hizmette sınır tanımayan servisimiz Balgat Kombi Servisinden yararlanmak için Ankara için tek numaramızdan bizleri arayabilirsiniz. Acaba hangi markanın servisi diye düşünmeyiniz. Servisimiz her marka konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı personellerden oluşmaktadır. Bu anlamda cihazınızın markası ne olursa olsun sizlere yardımcı olmaktayız.

Balgat Kombi servisi olarak Ankara ilimizin her yanına yayılmış olan gezici servis araçlarımız Balgat’ın her caddesine, mahallesine girmekte ve hızla size ulaşmaktadır. Garantili hizmetleri ile ileride doğabilecek arızaların da önüne geçen firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz. İso 9001 belgeli firmamız tamamen kurumsal bir anlayışla sizlere yaklaşmakta ve çözüm odaklı çalışmalarını yürütmektedir.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!