Balgat Hotpoint Servisi

Balgat Hotpoint servisi olarak hotpoint marka beyaz eşya gurubundan oluşan buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi ve çamaşır makinesi gibi ürünlerinizin tamir bakım ve onarımı için kurulmuş olan ve bu konuda profesyonel hizmet sunmak için kurulmuş olan bir teknik servistir.

Ekonomik çözümler konusuna çok önem veren firmamız, paranın kolay kazanılmadığının ve kolay harcanılmadığının bilinci ile hareket etmektedir. Bundan dolayı balgat semti müşterilerimiz beyaz eşyalarındaki arıza durumlarını kime başvuracaklarını ve kimden destek alacaklarının bilinci ile hareket etmektedirler.

Yeni almış olduğunuz hotpoint marka beyaz eşyalarınızın kurulumu için mutlaka Balgat Hotpoint servisiolarak çalışanlarımızdan destek alın. Aksi taktirde cihazınızın garantisi sıkıntıya girebilir. Kurulumu tamamlanan cihazlarınızın garanti belgeleri tarafımızdan onaylanıp kaşelenerek müşterilere teslim edilmektedir.

Kurulum yapan Balgat Hotpoint servisi ayrıca cihazınızın kullanımı ile ilgili müşterine ipuçları da vererek makinelerinizin daha ekonomik ve verimli kullanılmasına da yardımcı olmaktadır.

Cihazlarınızın mutlaka topraklama hattı olan prizlerde takılı olduğundan emin olmalısınız. Çünkü topraklama olmayan prize takılan cihazlar de her an kısa devre yapma, sigorta atma durumları riski vardır. Ayrıca, bu durum evinizde bulunan diğer elektronik cihazlara da zarar verebilir. Bu durumlarla karşılaşmamak için hemen Balgat Hotpoint servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek randevu almanız sorununuzun çözümü için yeterli olacaktır.

Buzdolabı cihazlarınızın no-frost bölümlerinde hava üflemesi yapan gözenekler bulunmaktadır. Bu gözeneklerin sağlıklı çalışması için önlerinin kapalı olmaması gerekmektedir. Bunun için dolabınıza ürün yerleştirirken bu duruma dikkat etmeniz Balgat Hotpoint servisi olarak tavsiyemizdir.

Mutfaklarımıza buzdolapları ve fırınlar asla yan yana konulmamalıdır. Çünkü biri soğutan diğeri ısıtan cihazlar oldukları için birbirlerini olumsuz etkileyeceklerdir. Balgat Hotpoint servisi olarak bu duruma da dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir.

Hızlı tüketilecek olan gıdalar buzdolabınızda muhakkak ön taraflarda bulunmalıdır. Ara sıra kullandığınız fazla sık çıkarmadığınız ürünlerde arka taraflarda olmalıdır. Bu durum hem size kullanım kolaylığı sağlayacak hem de cihazınızın verimli çalışmasını sağlayacaktır.Balgat Hotpoint servisi tarafından tavsiye edilmektedir.

Ayrıca buzdolabınızın arka tarafı havadar ve geniş olan bir yerde olmalıdır.  Duvara sıkışık ve havasız bir yer olması motoru fazla ısınmasına ve zamanla zarar görerek arıza çıkarmasına sebep olacaktır.

Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi cihazlarınızda açma kapama düğmesi zamanla içine kaçabilir. Bununla beraber ana karta bağlı olan potlarda ve potların bağlantılarında kırılmalar meydana gelebilir. Ayrıca çamaşır makinenizin kapağından su gelme sorunu ortaya çıkabilir. Bu durum genelde körük lastiğinin bozulması veya körük lastiğini tutan telin kırılması sonucunda ortaya çıkar.

İşte tüm bu beyaz eşya cihazlarınızın sorunlarında Balgat Hotpoint servisi müşterilerine bir telefon kadar yakındır ve talepleri halinde gezici servisimiz ile hızlı bir şekilde konumunuza ulaşarak sorununuzu ekonomik bir şekilde çözecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!