Balgat Ferroli Servisi

Balgat Ferroli Servisi, Ankara Çankaya ilçesine bağlı Balgat mahallesinde oturan sakinlerin her türlü Ferroli ürünlerinin bakım ve onarımını yapmaktadır. Ülkemizde de sıklıkla tercih edilen Ferroli markasının geçmişi oldukça geriye dayanıyor.

Balgat Ferroli Servisi
Balgat Ferroli Servisi

İtalyan markası olan Ferroli 55 yılı aşkın süredir ürünleri ile evlere giriyor. Isıtma ve iklimlendirme sektöründe dünya markalarından biri olan Ferroli’nin bu anlamda çok fazla ürünü bulunuyor.

Kombi, kazan, su ısıtıcıları, oda termostat ve soğutma sistemleri ile hem evlerde hem de iş yerlerinde bu ürünleri ile geniş yelpazede yer alıyor. Doğalgazın gelmesi ile Ankara’da kombi olarak hayatımızın bir parçası olan Ferroli uygun fiyat ve uzun ömürlü oluşu dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ferroli ürünlerinin bu denli evlerde sık ulanılması elbette ürün satışı sonrası servisleri ile de doğru orantılıdır. Balgat Ferroli Servisi olarak biz, kaliteli ve garantili servis anlayışı ile şehrin diğer tüm ilçe, semt ve mahallesinde olduğu gibi Balgat’ta da hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Kombi Servisi

Eskiden sıklıkla kullanılan bacalı cihazlar hayatı tehlikeye atan pek çok sorunu ortaya çıkarabiliyordu. Ancak yoğuşmalı kombi ile bu durum ortadan kalkmış oldu.  

Bir şofben ya da kombinin ömrünün ortalama 15 ila 20 yıl arasında olduğu unutulmamalıdır. Ömrünü tamamlamış şofben ya da kombiler mutlaka uzman denetiminde değiştirilmelidir.

Unutmayın ki kombinizin düzenli bakımı doğalgaz tasarrufu yapmanızı da sağlar. Hem bütçenize hem de sağlığınız açısından Balgat Ferroli Servisinden gerekli desteği almayı ihmal etmeyiniz.

Şofben Servisi

Balgat Ferroli Servisi ile Ferroli marka tüm şofben ve kombileriniz güvenlik altında. Öyle ki firmamız elektronik kart sistemi konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Elektronik kart tamiri garantili bir şekilde yapılmakta olup herhangi bir şekilde gözünüz arkada kalmamaktadır. Ferroli ürün kullanıyorsanız bakım ve servis için düzenli bir şekilde bize ulaşabilmeniz açısından tek bir telefonla kaydınızı oluşturabiliyoruz.

Bu kaydınız sayesinde tek bir çağrı ile kayıtlı adresinize anında uzman ekibimizi gönderebiliyoruz. İşini prensip doğrultusunda, hızlı ve kaliteli bir şekilde yapan firmamız profesyonel ekibi ile gece gündüz hizmetinizdedir.Ferroli marka kombinizi alırken mutlaka sizlere söylenmiştir ancak hatırlatmakta fayda var. Kombinizi belirli aralıklarla mutlaka bakım yaptırmalısınız.

Az önce de söylediğimiz gibi bu hayati bir onudur ve yaşanacak aksaklıklar sadece maddi olmaz hayati tehlike ile de karşınıza çıkar. Balgat Ferroli Servisi, Balgat sakinlerinin kombi ve klima bakımlarını aksatmadan yapmakla beraber şayet gerekli olduğu takdirde orijinal yedek parça ile tamirini de gerçekleştirme, bu sayede Ferroli kombi ya da klimanızı ilk günkü gibi işlevsel bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmaktadır.