Balgat Ferroli Servisi

Balgat Ferroli Servisi Balgat’ta Ferroli marka kombi, soğutucu, kazan, şofben gibi ürünlerinizde oluşabilecek her tür arıza için profesyonel ekibi ile yardıma hazırdır.

Balgat Ferroli Servisi
Balgat Ferroli Servisi

Ferroli dünyaca bilinen bir marka olmakla beraber ülkemizde de sık tercih edilen bir markadır. Ferroli marka cihazlarınızda gerekli olan bakımı Balgat Ferroli Servisi olarak bizler yapmaktayız. Bu sayede yıl içerisinde herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Ancak bazen gerekli bakımlar yapılsa da teknik anlamda bir takım sizin dışınızda gelişen olaylar olabilir. Bu olaylar neticesinde arızalanmalar da kendisini gösterebilir. Böyle durumlarda hiç zaman kaybetmeden Balgat Ferroli Servisi ekiplerimizle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Şofben Servisi

Şofbenler konusunda farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Örneğin Şofben açık olduğu halde devreye girmiyor ise voltajdan kaynaklı bir sorun söz konusu olabiliyor. Voltaj değerlerine dikkat etmek gerekiyor. Bu değerler 195-253 V arasında olmalıdır.

Eğer bu aralığın dışında bir gösterge söz konusu ise Balgat Ferroli servisi olarak regülatör kullanmanızı tavsiye ederiz. Regülatör dediğimiz aparat voltajı dengede tutmak için oldukça faydalı bir cihazdır.

Şofbenden anlamadığınız bir şekilde çok sıcak su geliyor ise su devresi ya da elektriksel bir sorun ortaya çıkmış olabilir. Su basıncını kontrol etmelisiniz. Eğer basınçta düşüklük söz konusu ise su basılmasına ihtiyaç duyulabilir.

Sıcak su musluğunun filtresi de kontrol edilmelidir. Aşırı ısınma problemi filtre tıkalı odlunda da söz konusu olabiliyor. Konu hakkında detaylı bilgi almak için bizi müşteri destek hattından aramaya çekinmeyiniz. Günün her saati Balgat Ferroli Servisi olarak şofben konusunda bizleri arayabilirsiniz.

Ferroli marka şofbenler birbirinden farklı modellerde hemen her evin ya da işletmenin ihtiyacını karşılamaktadır. Ferroli marka şofbenlerinizde de hiç beklenmeyen arızalar kendisini gösterebilir. Şofbenlerde karşılaştığımız durumlardan bir tanesi şofbenin ana brülörü yavaş ateşliyor oluşudur.

 Termokulp arızalanmış ise genellikle şofben bir süre çalışıp sonrasında sönecektir. Şofben diyafram yırtılması var ise yine sıcak su alamazsınız. Balgat Ferroli Servisi olarak şofbeninize gerekli bakımları yapıyor ve cihazınızdan tam verim almanızı sağlıyoruz.

Ferroli marka cihazlarınızın parça değişimi ve garantili bakımı Balgat Ferroli Servisi firmamız tarafından yapılmaktadır. Önemli olan doğru müdahale ile kesin sonuçtur. TSE standartlı hizmet sunan firmamız sizlere kusursuz ve kapsamlı işlem sağlamaktadır. Günün herhangi bir saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombilerde gün içerisinde sık kullanılan ve bazı durumlarda arıza çıkaran cihazlardır. Kombiler ısındıkça bazı durumlarda ses yapabiliyor. Böyle bir durumda eşanjör kireç bağlamış olabilir. Kireç sorunu cihaz için en uygun temizlik maddeleri ile ortadan kaldırabilirsiniz. 

Bacalı kombi kullanıyorsanız eğer s es probleminde pompanın temizlenmesi gerekebilir. Pompa temizliği yapıldı ancak hala ses sorunu yaşıyorsanız Balgat Ferroli Servisi ekiplerimizle irtibata geçiniz.

Eğer pompa tamir edilemeyecek bir durumda ise Ferroli orijinal yedek parçası ile değiştiriyoruz. Kombiniz ısınıyor ve ısındıkça kalorifer tesisatında su basıncı artışı görülüyorsa genleşme tankındaki azot gaz basıncı yeterli seviyede olmayabilir.

Ayar tablosu 1,5 derece şeklinde hava basılmalıdır. Ayrıca tankı da kontrol etmek gerekir. Eğer tankta bir delik ya da arıza var ise değiştirilmesi uygun görülebilir. Balgat Ferroli Servisi olarak Ferroli marka tüm ürünlerinizi bizlere emanet edebilirsiniz. Sadece tek bir telefon ile Balgat’ın her bölgesine anında hizmet götürmekteyiz.

Balgat Ferroli Servisi, İtalyan markası olan Ferroli şofben ve kombi ürünlerinde gereken tüm bakım ve onarım işlemlerini Balgat sakinleri için garantili bir şekilde yapmaktadır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını gideren Ferroli marka cihazlar içi yapılacak rutin bakımlar ile yıl içerisinde herhangi bir sorun çıkarmadan cihazlarınızdan performans alabilirsiniz. Kombi ve şofbenler konusunda uzman teknisyenlerimiz sizlere günün 24 saati aralıksız hizmet sunmaktadır.

Petek Temizliği

Petek temizliğine önem vermek cihazınızı uzun vadede sorunsuz kullanmak adına önemlidir. Kalorifer tesisatı temizliği olarak da adlandırılabilecek bu bakım çamur, kireç ve çeper gibi atıkların temizlenmesini kapsamaktadır.

Ferroli marka kombiniz için kalorifer tesisat temizliği için genellikle mutfak, banyo ya da balkonda bulunan kollektör, radyatör veya havlupan sökülerek yapılmaktadır.

Kirlerin gideri için tuvalet ya da lavabo gibi yerler tercih edilmektedir. 10- 15 metre uzunluğundaki hortumlar kullanılan gerekli işlemler yapılır.  Balgat Ferroli Servisi olarak petek temizliğini iki aşamada gerçekleştirmekteyiz. İlk aşamada petek ve tesisatın üst boru sistemi temizlenmektedir. İkinci aşamada tesisat borularının alt kısımlarının temizlenmesi gerçekleşir..

Petek temizliği işlemi ortalama bir iki saat kadar sürmekte ve başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Yerden ısıtma sistemleri temizliği ve petek temizliği son teknoloji cihaz ve ekipmanlarla yapılmaktadır. Firma olarak müşterilerimize yılda en azından bir defa kalorifer tesisat temizliği yaptırmalarını önermekteyiz.

İso 9001 belgeli firmamızdaki tüm personelimiz Ferroli marka cihazlar ile ilgili gerekli eğitimi almış alanında uzan kişilerdir. Cihazlarınıza herhangi bir müdahalede bulunduğumuz takdirde bir yıllık servis garantisi sunmaktayız.

Balgat sakinleri herhangi bir nedenden ötürü mağdur kalmasınlar dile günün 24 saati nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız. Ankara için tek numaramızdan Balgat sakinleri de dilediği an teknisyenlerimize ulaşabilmektedir. Balgat Ferroli Servisi operasyon merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!