Balgat Demirdöküm Servisi

Balgat Demirdöküm Servisi olarak kaliteli, detaylı ve ekonomik hizmetlerimiz ile cihazlarınıza gereken tüm işlemleri zamanında ve çözüm odaklı şekilde yapmaktayız. Isıtma ve soğutma sistemleri konusunda Demirdöküm ülkemizde yoğun bir şekilde tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Balgat Demirdöküm Servisi
Balgat Demirdöküm Servisi

Bu denli yoğun şekilde tercih edilen cihazların bakımı mutlaka ertelenmeden yapılmalıdır. Kombi, şofben, klima ve kazanların bakımları yapıldığı takdirde yıl içerisinde tam performanslı bir şekilde çalışmaktadır. Cihazlarınız bazen hiç beklenmedik anlarda farklı arızalar ortaya çıkaraiblir. Bu gibi durumlarda hızlı ve bilinçli bir şekilde müdahale etmek gerekir.

Ankara Balgat sakinleri için haftanın 7 günü 24 saati aktif olarak hizmetlerine devam eden firmamız sadece tek bir telefon ile bulunduğunuz yere gelerek işlemlerini kapsamlı bir şekilde uygulamaktadır. Demirdöküm cihazlarınız için son derece geniş ve donanımlı bir atölyemiz bulunmaktadır.

 Cihazlarınıza dilerseniz yerinde dilerseniz atölyemizde bakım ve onarım işlemini yapmaktayız. Ayrıca tüm Demirdöküm orijinal yedek parçalarımız da olduğundan herhangi bir aksama ya da arızada sizlere hızla bu konuda yardımcı oluyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden Balgat Demirdöküm Servisi müşteri memnuniyetini bu anlamda daima birinci planda tutmaktadır.

Kombi Servisi

Kombiler konusunda farklı arıza tipleri ile karşılaşmaktayız. Peteklerin aşırı ısınması bunlardan birisidir. Öncelikle kombinizin elektronik kart arızası ortaya çıkarıp çıkarmadığı kontrol edilmelidir. Ana kart onarımı ya da gerekirse değişimi Balgat Demirdöküm Servisi firmamız tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Ayrıca kalorifer ayar düğmesinin arızalanmış olabilir. Kalorifer düğmesi aşırı kullanıma bağlı olarak bozulabilir. Düşük dereceye ayarlamış olsanız dahi düğme basılı olduğundan yüksek derecede çalışacaktır. Gerekli bakımının yapılması gerekir.

Kalorifer sıcaklık sensörü arıza yapmış ise yine bu sorun ortaya çıkabilir. Su sıcaklığını ölçen NTC eğer arızalanmış ise dengesiz bir sıcaklık durumu olabilir ve petekleri aşırı ısınabilir. Gerekli tüm bakım ve kontroller Balgat Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılacak ve bir arıza durumunda gerekli onarım sağlanacaktır.

Tercihiniz Demirdöküm kombilerden yana ise her ne kadar kaliteli üretilmiş olsalar da diğer kombiler gibi Demirdöküm kombilerin de bir takım arızaları ortaya çıkabilir, doğaldır. Mesela en çok aldığımız şikâyetlerden sıcak su ile beraber peteklerin aşırı ısınması sorunudur. Normalde sadece musluğa gitmesi gereken sıcak su ikiye bölünür. Bu da dalgalanmaya, bir soğuk bir sıcak akmasına neden olur.

Klima Servisi

Bahar ve yaz aylarının en sık kullanılan cihazları klimalarda da değişik arızalar karşımıza çıkabiliyor. Mesela klima iç ünite fanı dönmüyor şeklinde bir arıza kaydı alabiliyoruz. Böyle bir durumda fan kapasitörü, iç ünite kartı ya da sensörler arızalanmış demektir.

Ayrıca fan bozulmuş da olabilir. Klimanızdaki problem nereden kaynaklanmış ise Balgat Demirdöküm Servisi klima birimlerimiz kontrolleri sağlayacak ve doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Demirdöküm marka kombi, şofben, klima ve kazanlarınızda yaşayacağınız her türlü sorunda profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz. İso 9001 belgeli firmamız haftanın 7 günü 24 saati gezici servis araçları ile sizlere sınırsız hizmet sunmaktadır.

Balgat Demirdöküm Servisi olarak bir servisten ne istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple 25 yılın verdiği tecrübe ve hizmet anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz. Ankara’nın Balgat semtinde Demirdöküm kullanıcılarına verdiği hizmetle adından söz ettiren servisimizde temel amaç müşteri memnuniyetidir.

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Ankara’da her semte yayılmış olan hizmet ağımızın en önemli noktalarından birisi de Balgat semtindedir. Yoğun insan sirkülasyonunun olduğu yerlerde kombi ve klima gibi günlük olarak sıklıkla kullanılan cihazların ne denli bakıma ihtiyacı olduğunun bilincindeyiz.

Bu sebeple sizlerin Demirdöküm marka kombi, klima ve şofbenlerinize her türlü bakım ve onarımı en hızlı şekilde yapmak adına ekiplerimiz birkaç koldan hazır bir şekilde beklemektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile çıktığımız yolda müşteriyi bekletmemek, müşteriye ekonomik ve hızlı çözümler sunmak, garantili hizmet ve parça değişimi yapmak ilerlediğimiz yoldaki temel amaçtır.

Demirdöküm tüm Türkiye’nin en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Bu da servis ağının o denli geniş bir şekilde yayılmasının gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Şofben Servisi

Kalitesi ile hem evlerde hem işyerlerinde tercih edilen Demirdöküm şofbenlerde ortaya çıkabilen sorunlardan kısaca bahsedelim. Şofbenler aksamadan yanmaları ve işlem görmeleri ile bilinse de eğer şofben bir süre çalışıyor ve sonradan sebepsiz yere sönüyor ise altında termokulpdaki sorun yatıyor olabilir.

Ayrıca diyafram yırtık ise yine bu sorun ortaya çıkacaktır. Baca sensörünün de mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Bu sensör bozuksa yine şofbeninizden verim alamazsınız. Pilot alev yandı anca harlama yapmadı ve bunun neden olduğunu anlamadınız, bunun anlamı diyafram contanızın eskimiş ya da deforme olmuş olmasıdır. Elbette çaresi yenisi ile değiştirmek olacaktır. Bunu da Balgat Demirdöküm Servisi olarak bizler yapıyoruz.

Fakat su açıkken kalorifer kısmı kapatma yapmıyorsa bu ani sıcaklığı hissetmeniz olasıdır. Yapmanız gereken şey elbette hemen servisi aramak olmalıdır. Şofben ve kombi ürünlerinin çalışma dinamikleri biraz karmaşık olduğundan lütfen herhangi bir suretle kendiniz bir eyleme kalkışmadan önce Balgat Demirdöküm Servisi olarak bizleri arayınız. Sizlere güvenilir, kaliteli ve doğru yöntemlerle onarım sunan servisimiz bu anlamda sizlerin her sorusunu yanıtlayarak çözüm sunar.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!